Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

ribis

Narys
 • Turinio kiekis

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

1 Naujokas

About ribis

 • Birthday 06/30/1995

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: RiBiS Jūsų tikrasis vardas?: Robertas Jūsų amžius?: 24 Iš kokio miesto esate?: Šiauliai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Krapštytis garaže, klausyti muzikos, žiūrėti serialus ir baliavot su draugais :D Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Net nežinau :DD Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas paprastas žmogutis bet jei trūksta kantrybe tada gero nelauk. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Šuniuka Ar turite brolių, seserų?: Sese Kaip sužinojote apie šį projektą?: Nepamenu :D Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Aš čia tik pagrajint. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?:Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 2. ribis

  UNBAN RiBiS

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: RiBiS 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: aosfoa.exe 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www36.zippyshare.com/v/VEBjtUZE/file.html 4. Ban priežastis : Camperis 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM 7. Aprašykite situaciją: atejau net raundo nesuzaidziau ir ban :D nu biski nekoks adminu poziuris :D

Mūsų projektas rekomenduoja

×