Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Teisingas Personažas

Narys
 • Turinio kiekis

  61
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Teisingas Personažas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 4 2018

Teisingas Personažas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

13 Bus matyti ko vertas..

About Teisingas Personažas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

565 profilio peržiūros
 1. The main point, kad uždėjau ant to pačio reason (trash topic). Visų pirmą jus man pradėjote deliuoti - rep ir uždėjai tam kad uždėti, bet idc about juos. Nerašysiu tau nieko asmeniško, išreiškiau nuomonę, bet tau jį nerūpi tai nerašyk. Čia užrašyta kur nors taisyklėse, kad apie antakius galima kalbėti tik "boboms"? Žodžiai žodžiai, parodyk savo "top game" antakius. Yra daugiau nei vienas punktas ką reikia daryti, o ne tik skaičiuką parašyti. Nepykite, pramisiniau pora veiksmų, bet galėčiau bent pusė s.admino gauti, kaip laimėsių? atlikau trečiąjį ir ketvirtąjį tašką. - neatrašyk į šitą Atsiprašau, daugiau taip nedarysiu, aš tik norėjau dalyvauti konkurse ir užmačiau savąjį draugą Romką. Džiūgu, kad supratote jog čia nesąmonė, su jūsų IQ lygių tai tikrai sunku padaryti. Cituojų: Atrodo daug parašei bet nei vieno protingo punkto nėra, kad paargumentuot. Yep, koks skirtumas idfc, transgender. Bet ne tavo skirtumas, kur noriu ten ir postinų. My fault, rašau ką matau, nebežaidi čia, bet žaidi kitame jailo projektę, nu legit. Nah, man irgi nesukėlė neigiamų emocijų, o rašiau juoko formoje ir balsavau, man išvis nerūpi. Tiesiog sekantį kartą pamąstyk viska o poto pradėk rašyti, nes prieš Baroną nieko blogo neturiu ir neturėjau. AIRONO IQ DIDESNIS NEGU MANO :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mano IQ didesnis negu jūsų IQ DROPO kolektyvą kartų sudėjus xddddddd AIRONAS + KENGURA = MAXIMUM IQ DROP xddd apie mane debesėlė nieko nežinai, nerašyk savo pamoinų litanijų, kurios nieko vertos. you made my day girl :DDDDDDDDDDDDDDDDD Čia man konkurse draudžiama dalyvauti. Trumpiai tariant, kad užbaigti šitą daužymą į vienus vartus. Aironas yra didžiausias iq droperis. Kengura seka Airona. Jokiose konkursuose aš nedalyvauju, o for fun parašiau. Baronas maladėc, galėtu pakeisti Aironą, net prasiusčiau. Aironas dugnas kaip ir visada. Einu toliau rinkti crypto, nes update indėjo. Susimatysime Aironai greitų metų, tikiuosi suteiksiu tau daugiau neapykantos kaip daužiau tave serve į vienus vartus kažkada. Kengura neimk į širdele, eik į lauką. Turi nuomone? Turi heiterių. Ne visiems įtiksi.
 2. Actually, nestūmiau like you see, dalyvavau konkurse, o kažkas prikibo. Medoratorius, seems good, bet buvau moderatorius vienintelis, tikrai ne savaitė buvau. Administratoriumi budamas įžeidinėji žaidėjus? Nebuvau jokioje vietoje. Pareigos palikau / nušalino, dėl to, kad kilo nesusitarimų su administraciją kažką progresuoti forume, priežasties neįvardinsiu, nes tada pasirodys, kad administracija įžeis žaidėjus. Visų pirmą neaiškink ką man daryti, o ko nedaryti. Pažeidimų savo jokių neįžvelgių propoguodamas Soundo variantą, projektas nemiršta, projektų žaidėjų skaičius gali sumažėti dėl to, kad pats žaidimas praranda savo savybių, kaip žmonės žaidžia kitus žaidimus, ir turi asmeninį gyvenimą. Kiek žinau tu jo neturi, dėl to ir kiekviena diena sėdi prie kompiuterio ir verki, kad žaidėjai krenta. Kad pakelti žaidėjų lygį reikia tobulinti viska pastoviai - progreso nuo 2018 iki 2019 nematau. O situacija aiškiai matosi, ne mano reikalas. Čia tas pats kaip balsuočiau už Gitaną Nausėda, o tu man verktum kad nieko apie jį nežinai, balsuok už Šimonytė. Duok facebook arba IG ir įsitikinsim ;) ir busi manau tu "vienibtele ziurke". O pabaigai, siūlyčiau tau grįžti į profkę, nes IQ dropas buvai ir likai.
 3. Sunku tau tikriausiai be antakių. Taisyklės nurodyta ,,pasirašyti" - pasirašiau už trečią galima variantą. Iškarto galima suprasti, kad toxic kidosas. Kodėl punktai turi būti protingas? Kam įdomų, tas ir padaro, adresavau žmogui kuriam įdomų ir su juo kalbėjom prieš keltos dienų apie tai :) Tu gal Airono pana, nes irgi IQ dropas?
 4. Mergina, bet leksikos lygis, toks pats kaip ir tavo antakiai - pro šoną. Ne tavo reikalas, turiu savo nuomonė o lempiškų konkursų nedarau, kad žmonių prašyti parašyti už prabalsuoti, nes normaliai niekas nebalsuotu :D Galėtum įšauti rimą Baronui. Bet šiaip Baronas maladėc, geriau Airona (debesėli) užbanint anas IQ dropas. Pridėdu: Jeigu tu esi mergina, kurį čia konkursus bei grajini cėsa iki šiol, susireikšminusi dėl grajaus, tai tau kažkas negerai. Baronas būtų nusižengęs galėjo normaliai atsiprašyti žaidėjų, ir su Soundų pakalbėjęs, tikrai būtų ta mute nuemęs. Tačiau komikabilumas aukščiausio lygio, tai kodėl temos nesukurti bereikšmiškos, kurį dar daugiau neigiamos emocijos padaro. peace krysa.
 5. @Focusw0w.`~ tai uzsiregink kur sakiau ir nupirksiu s.admina 20 dienų nereikes čia net dalyvauti o ten 5-10min uzsireginti, ir gausite kiekvienas kas norit pasirašiau už uzblokavimą. Skacius - 3
 6. Esi pilnametis? Nori uždirbti 5eur arba s.admin per 5-10min? pm.

 7. Hmmm... atsimenu Baroną nuo seniau, todėl pasirinkau trečiąjį @Soundas_ pasirinkimą. Karma.
 8. Esi pinametis? Parašyk asmeninę žinutę - už pagalbą nuperku S.ADMIN 20 dienų arba pinigų į banką.

  1. SAMURAI
  2. Teisingas Personažas

   Teisingas Personažas

   @SAMURAI Kitiems galėčiau ir bankų pervesti :D

 9. Autismas kažkoks, suprantu prie hebros dura durytė pastumt, bet cia tai kai 27 metai ir draugu neturi. No offence.
 10. Buvai įspėtas, kad nevartotum keiksmažodžius ir neįžeidinėtum, bet toliau mačiau daug keiksmažodžių. Maža to slapinai per šaldymo gaudynės pagauta žmogų. O, kad aš free kilinau tai pasakiau žydų diena, ir dėl viso pykto buvau visiems free day davęs.
 11. ,,My eye see everything`' - Mano akis mato viska, o tavo reiskia ,,virsininko akis". Damn English skills.
 12. ,Jail News'' - pirmas variantas o koks yra kitas? Siūlyčiau ,,Jailas.lt - dienoraštis". Kitas variantas kuris yra įvardintas neasocijuoja su pagrindinės temos idėja. btw grafikos darbai tiesiog tobuli <sarcasm>. Stop seeing your demons.
 13. Prie ko čia tas topas? 😄 Aš buvau afk nes valgiau, ir paklausiau savo kolegos kuris buvo simonas:, ,Ar leidai judėt jis sakė ne, dar karta paklausiau ar tikrai neleido judėt, sako neleido". Kokios problemos man? 😄

Mūsų projektas rekomenduoja

×