Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

manfredas

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About manfredas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Manfredas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: [AMXBans] Tave uzbanino adminas: M@F!j0Z (ALFA PATINAS)` 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www7.zippyshare.com/v/mg9mkMiN/file.html 4. Ban priežastis : [AMXBans] Priezastis: 'DEMO/SS i foruma' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino adminas: M@F!j0Z (ALFA PATINAS)` [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Priezastis: 'DEMO/SS i foruma' [AMXBans] Laikotarpis: '30 minutes' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:29866079' [AMXBans] Tavo IP: '37.157.146.19' [AMXBans] =============================================== 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:steam. 7. Aprašykite situaciją:nu nera cia ka rasyt. Kaip ir nieko tos 30min nereiskia, buciau su kodais tai isvis pasijuokciau is tu 30min. Gal adminui paaiskinkit kaip veikia amx komandos ir kad yra toks dalykas kaip amx_ss. Nueisiu i spec ir per 3min linkus sumesiu, o jeigu pabegsiu yra komanda ir amx_last. Nu zodziu, jeigu ziuresit video, tai cia 15min sudo. P.S pirktiniai adminai yra vezys. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×