Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Mangis`

Narys
 • Turinio kiekis

  6
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Mangis` paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 8

Mangis` turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

6 Naujokas

About Mangis`

 • Birthday 10/28/1998

Paskutiniai profilį aplankę nariai

21 profilio peržiūros
 1. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Mangis` 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Linksmutis Dievas 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www89.zippyshare.com/v/tySxnvAc/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Gavau bana už nepuolimą 30 minučių, kol atrašinėjau apie ~4-5 sekundes į messengeri draugui. :) Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 2. labas, ačiū Labas nebuvau :D
 3. Labytia Ačiū Labas, panelė čia mano :)
 4. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Mangis` Jūsų tikrasis vardas?: Mindaugas Jūsų amžius?: 1998-10-28 20 metų Iš kokio miesto esate?: Biržai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Domiuosi futbolu apie 10 metų bei esu pralankes ji tikrai nemažai laiko, bet dėl amžiaus ir laiko stokos turėjau šio pomėgio atsisakyti ir užsiimti juo tik laisvalaikiu. Retkarčiais atsipalaiduoju prie ežero žvejodamas. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios manyčiau tai, kad nesinori palikt žmogaus bėdoje, konfliktus noriu išspręsti žodžiais, o ne veiksmais visgi amžius daug ką pasako, nemėgstu daug tuščiažodžiauti. Blogiausios, kad sunkiai atleidžiu bei greit prisirišu prie žmonių. Apibūdinkite savo charakterį: Kaip ir minėjau esu sąžiningas dažnai padedu tiems iš kurių ''tyčiojasi'' nemėgstu tuščiažodžiauti, konfliktus sprendžiu žodžiais, o ne veiksmais. Iš dalies žmogus esu kerštingas, priklauso nuo situacijos. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Ne. Ar turite brolių, seserų?: Sese Kaip sužinojote apie šį projektą?: Keletą draugų pasiūlė užsukti, o dabar užsikabinau dėl liaudies. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Na kaip ir kiekvienas turbūt aukštumų, norėčiau užsipelnyti kiekvieno žaidėjo pagarbą ir į kuo aukštesnes pareigas. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Nėra. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 5. Labas, smalsu pažiūrėt buvo :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×