Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

Frx.

Narys
 • Turinio kiekis

  22
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  1

Frx. paskutinį kartą laimėjo Sausis 5

Frx. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

18 Bus matyti ko vertas..

7 Followers

About Frx.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveikute xD Sveikas
 2. Laba paskaityk toliau ka parasiau . xD Malonu tu irgi Sveikas ačiū ir tau alio jugi su tavim tai nevisda leisdavau laika tai todel ir nepaminejau tu esi pazystamas o ne geras draugas man sorry .
 3. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:Frx. Jūsų tikrasis vardas?:Laimius Jūsų amžius?:20m Iš kokio miesto esate?:Alytus. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:Ekstremalus sportas bei kariuomenė ir ginklai :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Gerosios:humoro jausmas bei atlaidumas bei draugiškumas ir bendravimas su visais bei gera nuotaika visalaika Blogos:jei sunervina pradedu mėtųtu ferverkus kurie saudo keiksmažodžius xD Apibūdinkite savo charakterį:Mano senesniuosia prisistatymuose galite visą šitą informaciją Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:Katinas Ar turite brolių, seserų?:2Brolius Kaip sužinojote apie šį projektą?:aš jį žinau jau labaij labaij seniai dar kai naudojau skype dar tais laikas nebuvo nei teamspeak2 nei discord tik skype ir one jei neklystu jau tada aš pradėjau žaisti Jailas.lt apie kurį sužinojau iš pačio Sound_(Scott.) Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:esu buves 2x Prižiūrėtojas o toliau ko sieksiu nežinau nes nežinau kas toliau manes lauke bet žinau tiek jog gryštu į projektą su trenksmu Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?:Sound_ Deividelis Priešhas h1x Sveicaras Policininko šuo Vienuolynas Baronas bei kiti buve kolegos ir draugai su kuriai labaij gerai sutariau bei praleidau laika serverije(Atsiprašau ko nepaminėjau) Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 4. Frx.

  Jailas.lt aljansas

  Anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime:Frx. 2. Kiek Jums metų?:20m 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam):Steam 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Swarm serveryje?:Realiai ankščiau savo dienos negalėjo įsivaizduot be šio projekto bet paskui del tam tikrų priežasčių teko palikti jį bet aš ir vėl grįštu į savo mylima projekta 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10):7~8 6. Kodėl norite prisijungti prie Jailo aljanso?:Todėl nes jame yra daug nauju zmoniu bei pora senų vilkų jailas.lt projektu kuriuos iki šiol gerbiu 7. Papasakokite trumpai apie save:manyčiau jau daug kas čia žino apie mane tai net nereikia pasakoti 8. Jūsų Skype kontaktai:skep nenaudoju galiu dc duot Frx.#4520
 5. Malonu kad nepamiršai po pertraukos ir vis dėlto gryžai ten kur pradėjei Counter Strike karjera savo pradžia pirmus laiptus manyčiau ir toliau busi tokia gera kaip ir dabar esi nes kiek bendravau nors ir nedaug bet visai fainas zmogeliukas esi sekmės Projekte By:Frx.
 6. Sveikas atvykes y projekta tikiuosi perskaitei taisykles vissa serverio ir forūmo ps duok fb :0
 7. Priimta Žaidėjas emzy gaus ban 3h už bendradarbevima su kaliniu :) Tema Rakinu
 8. Priimta.Žaidėjas:AS VALERA,MAN VISKAS POHUI gavo ban 12h uz zaidima su privilegijomis-Free Slap :) Tema Rakinama
 9. Atmesta nes Fortnite Sakė pabėgeliai miršta o tu buvai pabėges :)taigi pelnytai miriai Tema Rakinama
 10. Frx.

  Klanas suicide //

  1.Nickname žaidime ?Frx.2.STEAM/NON-Non 3.Amžius-18m 4.Ar sutinkate su mūsu taisyklėmis?-taip 5.Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?-daug 6.Kokiose klanose esate dar buves?-visokiuosia 7.Pateikite platforma per kuria galima bus susisiekti su jumis (Skype,Discord,Teamspeak)-Skype :laimutis.laimutis3
 11. Frx.

  Frx prisistato

  Sveikas kur gi aš jus paliksiu vienus negalėčiau aš taip pasielgti su jumis draugai mano jūs :) plius pertraukele buvo nes mokslai buvo man :) Sveikas malonu ir man matyti projekte tave :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×