Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Frx.

Narys
 • Turinio kiekis

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

8 Naujokas

4 Followers

About Frx.

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Malonu kad nepamiršai po pertraukos ir vis dėlto gryžai ten kur pradėjei Counter Strike karjera savo pradžia pirmus laiptus manyčiau ir toliau busi tokia gera kaip ir dabar esi nes kiek bendravau nors ir nedaug bet visai fainas zmogeliukas esi sekmės Projekte By:Frx.
 2. Sveikas atvykes y projekta tikiuosi perskaitei taisykles vissa serverio ir forūmo ps duok fb :0
 3. Priimta Žaidėjas emzy gaus ban 3h už bendradarbevima su kaliniu :) Tema Rakinu
 4. Priimta.Žaidėjas:AS VALERA,MAN VISKAS POHUI gavo ban 12h uz zaidima su privilegijomis-Free Slap :) Tema Rakinama
 5. Atmesta nes Fortnite Sakė pabėgeliai miršta o tu buvai pabėges :)taigi pelnytai miriai Tema Rakinama
 6. Frx.

  Klanas suicide //

  1.Nickname žaidime ?Frx.2.STEAM/NON-Non 3.Amžius-18m 4.Ar sutinkate su mūsu taisyklėmis?-taip 5.Kiek laiko žaidžiate Counter Strike 1.6?-daug 6.Kokiose klanose esate dar buves?-visokiuosia 7.Pateikite platforma per kuria galima bus susisiekti su jumis (Skype,Discord,Teamspeak)-Skype :laimutis.laimutis3
 7. Frx.

  Frx prisistato

  Sveikas kur gi aš jus paliksiu vienus negalėčiau aš taip pasielgti su jumis draugai mano jūs :) plius pertraukele buvo nes mokslai buvo man :) Sveikas malonu ir man matyti projekte tave :)
 8. Frx.

  Frx prisistato

  Sveikas ps as nebuvau dinges tsg buvau padares pertrauka nes mokslai :)
 9. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Frx.2. Jūsų amžius: 18metų3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip aš esu buves prižiūrėtoju ir buvau išmestas iš pareigų dėl savo klaidu kurios noriu ištaisyti ir gauti antra šansą4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:taip sugebu5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip prieš daug metų tai net nepamenu gerai XDD6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: kiekvieną dieną būnų servery o laiko praleidžiu ganėtanai daug manyčiau ir būniu ne vienam bet y keliuose ir stengiuosi padaryti tvarką7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne.Žaidžiu CSGO modifikacijos servery kita kurios nera kolkas Jailas Projekte 🙂 bet dažniausia Jailas.lt Projekto Serverius8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:JailBrake,Public,BaseBuilder,DeathRun ir kituose bet retai 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip nes esu buves prižiūrėtoju ir jau susipažinau su komandomis 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Tai yra labaij atsakingos pareigos kurios reikalauja laiko proto ir įgudžių nes manyčiau tikrai ne kiekvienas gali turėti šitas pareigas ir su jomis susitvarkyti manyčiau anksciau kai buvau prižiūrėtojas buvau labaij durnas ir dar truputi per jaunas jo pareigos nes dar nemokėjau elgtis o dabar manyčiau nebus tokiu klaidų kurias dariau naksciau taigi aciu 🙂11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:taip12. Jūsų SkypeID:laimutis.laimutis313. Ar turite mikrofoną?:taip 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Sveiki visi mano vardas Laimius esu 18 metų iš Alytaus miesto šeisd metais baigiau 11 klase mokslai sekasi gan gerogai pazymeis tikrai nesiskundžiu bet negaliu sakyt kad esu ir moksliukas tsg esu tas kuris per viduriuka visada būnų taigi manyčiau visai normalei dar mokinuos o laisvalaikiu užsijemu sportu arba gamer life kaip sakoma 🙂 taigi manyčiau tiek apie mane nes ir taip daug kas mane pazysta nes esu tikrai senbuvis projekte 🙂15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/negaliu kalbėt nes turiu sveciu namie bet tikrai manyčiau kad jei pateksiu ir antra turia arba etape pakalbesiu apie save daugiau 🙂
 10. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:Frx. Jūsų tikrasis vardas?:Laimius Jūsų amžius?:18m Iš kokio miesto esate?:Alytus Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?:StreetWorkout ir ekstremalus sportas-Keturačiai krosiniai :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Net nežinau seip manyčiau kad pats apie save negaliu sprest nes kiti mano savybes mato geriau is sono negu as pats :) Apibūdinkite savo charakterį:net nežinau draugiškas,daug kalbantis mielas fainas kaikurie sake bentjau :) sportsmenas prikolistas XDsuprantantis prikolus turintis gera humoro jausma manau tiek uzteks :) Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:taip Katinas -Dipsis Ar turite brolių, seserų?:taip 2 Brolius Kaip sužinojote apie šį projektą?:Iš Pono Sound :) Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:buves Priziūrėtojas 1x :)dabartinis kandidatas į Prižiūrėtojo vietą :) Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?:Sound,Belekas,EoX,Prieshas net nzn daugiau Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Kam reikes duosiu fb savo :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×