Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

Administratorius
 • Turinio kiekis

  721
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  31

Everything posted by 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

 1. Visi gali imti sia klase ir visi turi ta 2x jump'a. O turetu buti kad tik adminai galetu ja imti. Per artimiausius atnaujinums galimai bus sutvarkyta.
 2. Kiekvieną rr lipi ant uolos ir lauki žmonių (campini), tačiau i tai nesigilinu. Grįžtant prie Kosmaro ir tavęs visai kitokia situacija. Užlipi kopėčiomis apsižiūri ir pamatai parskrendanti CT'a ir nusprendi jo palaukti. Jam lipant ant kopėčių užšoki ant galvos tačiau miršti. Is pirmo žvilgsnio tikrai atrodo kad campinai tačiau to nedarei. Si karta prižiūrėtojui Košmaras uždėtas ĮSPĖJIMAS už neatidumą ir veiksmū imimasi neišsiaiškinus situacijos ir free baną žaidėjui J.T.:
 3. PRIIMTA. Prižiūrėtojui Košmaras uždėtas įspėjimas už free baną ir keliu taisyklių nežinojima. Jugi iš klaidų męs mokomies. Priedas:
 4. PRIIMTA. Pazeidejas jau nubaustas 1dienos banu uz pastovius free killus per uzdaras kameru grotas
 5. ATMESTA. 1rr - Sokineji spawne nieko nedarai. 2rr - Sokineji spawne ir vel net nelipi laiptais i virsu, perspetas priziuretojo buvai neklausei taciau mirei. 3rr- vel darai ta pati. Gauni slay nes 51sec sokineji spawne. (Suprasciau jeigu bent speed igautum)
 6. PRIIMTA. Adminas Pijokas nubaustas 36valandu banu uz free ct bana +free unmute. Nematau cia dideles problemos kad tau besaudant uzsidaro durys ir nuzudai AFK zmogu per uzdaras kameru grotas. Dar adminas banina kosmosiskais ban laikais.
 7. ATMESTA. Eilini karta keikiesi, gauni bana ir pildai unban kad pasvaistytum musu laika.
 8. ATMESTA. Pats visa mapa keikiesi ir izeidineji zmones. Galu gale rasydamas Aidziui gauni mute nuo sistemos. Pasibaigus mute pradedi ji provokuoti ir isbanini??? Nesidaro taip.
 9. PRIIMTA. Atbanintas. Adminas nubaustas 1menesio CT banu uz pastovu ejima i CT nekalbant.
 10. ATMESTA. Ar tu keiksiesi ar izeidinesi nera skirtumo. Visi adminai turi teise tave baninti uz juos. Priziuretojas parase nesikeikti (buvo kaip ispejimas tau) taciau neklausei ir pavadinai piemeniu (ar norint izeist ar irodyti savo tiesa)
 11. PRIIMTA. Adminas nubaustas 12h banu už free baną.
 12. ATMESTA. Žinant tave tai tikrai megsti įžeidinėti žmones. Demo pradžioje pradedi keiktis, gauni 1/2 Veliau (kaip supratau) pradedi keiktis ar įžeidinėti per mikrafoną. (Ko as negirdžiu ir del ko negaliu atbaninti.
 13. Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Jo 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: Lordas, Gantis, Roocer, Pochui man 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Jūsų papildomas komentaras: Nusisnekat :/ Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK Huh.mp4
 14. Kaip nori. Nesunku man :) https://www102.zippyshare.com/v/7XdhzznJ/file.html
 15. Atbaninti visi. Saukykla zekit karta -_-
 16. Atbaninti visi. Saukykla zekit karta -_-
 17. ATMESTA. Pastoviai skraidai su parasiutu ir priverti zombius campinti ten kur gauni boosta. Tau uzdetas 3valandu banas uz keiksmus ir izeidimus visa mapa. (1h tau tikrai nepakanka)
 18. ATMESTA. Buvau nuke_2x2 mape ir maciau kaip tu keikiesi pastoviai ir izeidinejai admina. Jis sake liautis taciau toliau izeidinejai. Pasikeitus mapui kaip matau toliau keikiesi ir izeidineji admina. Buvai perspetas KELIS kartus net kad nustotum keiktis taciau neklausei ir toliau izeidinejai ji kol gavai mute. Kita karta bus uzdetas banas uz keiksmus ir pastovius izeidimus.
 19. PRIIMTA. Adminas nubaustas 12h banu už free baną.
 20. REJECTED. Admin Loco Loco moved an object to fix his base that has been destroyed at the last moment. So i cant punish him for that.

Mūsų projektas rekomenduoja

×