Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  338
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  14

𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼 paskutinį kartą laimėjo Gruodis 17 2018

𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼 turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

65 Kartais pasakantis ką gero

About 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼

 • Birthday 06/04/2001

Paskutiniai profilį aplankę nariai

771 profilio peržiūros
 1. Visu pirma visus tuos kuriuos kikinai buvo mire bent jau po 1 karta rounde. Visu antra nepagalvojai kad ikelei demo kai judino blokus po laiko?!?!
 2. PRIIMTA. Adminas bus nubaustas 1dienos banu uz free bana. 6diena buvo pasakyti nurodymai ir padarytos pramogos. Po dienos pradejimo NEPRIVALOMA pakartoti nurodymus.
 3. PRIIMTA. Zaidejas ykrop4ik bus nubaustas 1dienos banu uz free slapus ir nesamoningus vote.
 4. ATMESTA. Zaidejos ejo i CT kai buvo 1CT ir 6T. Kitos dienos pradzioje butu balsavimas ir kaip zinau butumete ismete LIETUVA. Bus perspetas kad rasytu normlaius reason. *privet kentam:* gauna 5h bana uz PASTOVIUS keiksmus.
 5. ATMESTA. Nesigirdi pats todel negaliu spresti ar turi 14. Tau banas uzdedamas 5h uz PASTOVIUS keiksmus. P.s. kito zaidejo skundas del LIETUVOS tame paciame mape: Turi 14taciau eini i CT kai 6 kaliniai ir 1 CT butu buves balsavimas ir butumete ismete zdrw LIETUVA.
 6. PRIIMTA. Zaidejas Ponas Advokatas bus nubaustas 2dienu CT banu uz dienu nevedima o dovanu rinkima. Dalis rank bus nuimta.
 7. PRIIMTA. Adminas bus nubaustas 1dienos banu uz free bana. Jei adminas ikels demo kai keitei mapa likus daugiau nei 5min bus atbanintas.
 8. ATMESTA. Zaidejo visai nestebejai todel negalima spresti ar jis aim ar ne. Taciau bus nubaustas 2h banu uz keiksmus.

Mūsų projektas rekomenduoja

×