Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

SPEED lt

Narys
  • Turinio kiekis

    2
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-2 Nemėgstama persona

About SPEED lt

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SPEED lt2. Jūsų amžius: Pilnametis.3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :Taip buvau kol serverei buvo arba keitėsi savinikai.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:Taip.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip esu prabendęs visus čytus ,kad žinociau kaip veikia.(ne live serveriuose)6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Kelias valandas per diena.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Šiuo metu taip.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:Jail pagrinde tačiau ketinu daugiau laiko skirti: PB,swam,deathrun,CSDM.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Žmogus kuris už gautas administracijos pareigas pirmuma suteikia serverio priežiurai nei žaidimui ir ne kaip pirktas admin visada turi reguoti i pažeidimus.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?:Žinoma.12. Jūsų SkypeID:Nick_Speed(Šiuo metu naudoju tik Discord)13. Ar turite mikrofoną?:Taip.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį:Draugiskas,kartais per daug kalbantis,atsakingas, vodovaujiuosi žaidime tuom kad turi buti visiem suteikta galimybe žaisti linksmai ir vieni kitiems to negadinti žaidimo.O didžiausias pomegis žaisti PC žaidimus.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Nemanau kad dar yra.16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Kai atrinksite būtinai pakalbėsim ir apie vardą, bei ka tik norėsit. Note: per praita atranka vos nepatekau :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×