Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS: nemokami VIP, akcijos, konkursai, kasmetinis dovanų rinkimas, prižiūrėtojų atranka!

Skaityti plačiau

Minde

Narys
 • Turinio kiekis

  73
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  3

Minde paskutinį kartą laimėjo Gruodis 13 2018

Minde turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

81 Kartais pasakantis ką gero

2 Followers

About Minde

Paskutiniai profilį aplankę nariai

767 profilio peržiūros
 1. https://www.humblebundle.com/store/lego-the-lord-of-the-rings Only for 3 hours
 2. You must proove your'e not guilty, not the other way around.
 3. Sori šiek tiek per agresyviai parašiau, norejau pasakyti, kad nieko tokio.
 4. Tai man neidomu ar patinka ar nepatinka, reikejo tai ir ikėliau, nesinori laukti ta 1 diena kol baigsis jis :D
 5. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: status 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: `NgU*Flex` 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Demo https://www65.zippyshare.com/v/SvxDOeLe/file.html ss https://www28.zippyshare.com/v/liZXpS2w/file.html https://www28.zippyshare.com/v/Jcwub2CR/file.html https://www28.zippyshare.com/v/v8IHXZTP/file.html https://www28.zippyshare.com/v/j9tXidW3/file.html https://www28.zippyshare.com/v/mN4UP5r3/file.html 4. Ban priežastis : DEMO/SS i foruma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=7881 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Vidury/gale demo jį nušoviau ir pamačiau kad nuėjo i spec, tai apsimečiau esąs bot with hacks, specialiai prastai judėjau, bet bandžiau tapint, gl. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. [S.ADMIN] Isrinktasis : dx [S.ADMIN] Isrinktasis : dpridaryk loxas P.S tu gal nemoki savo galvą naudotis? :D
 7. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: player (MDE) 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: `NgU*Flex` 3. SS/Demo Įrodymai: Demo, kaip gan ilgai žaidė su kitu acc afk serveryje, žinoma žaidžiau ir aš su kitu nick'u (Pakeiskite demo pavadinimą, kad galėtumet peržiūrėti) - https://www36.zippyshare.com/v/YoimfgBr/file.html SS Jeigu teisingai prisimenu diena buvo 05, per svetainę pamačiau, kad flex prisijunges su dar vienu (kitu) acc vienas žaidžia serveryje ir keliasi rank'ą - https://www95.zippyshare.com/v/epSC68JZ/file.html Paskutinis ss, tai 5 diena po statistikos restarto, flex naudojamo kito acc statistika - https://www85.zippyshare.com/v/3w27alAV/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Realiai kaip ir nuo pat pradžių iki galo jo kitas acc buvo afk. (Abu acc paliko serverį iškart po mapo pasikeitimo) 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Keliasi topą su kitu acc arba susitarės su draugu. Vieną vakarą pririsijungiau i pb ir užgaudžiau kaip flex ir kamazas papu žaidė kartu serveryje, flex šaudė o kamazas buvo afk visą laiką apie +-50 mirčių turėjo mapo gale, atrodo 3 kartus užmačiau kaip kamazas buvo serveryje ir visus tris kartus tuo pačiu metu buvo prisijunges `NgU*Flex`.
 8. Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDE 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Serveriams 3. Jūsų pasiūlymas: Prideti šiek tiek įvairovės top 1 prizui. Turiu omenyje: suteikti platesnį žaidimų pasirinkimo sarašą, arba įvesti nauja sistemą, kur žmogus gali kaupti pinigus ir nusipirkti norimą žaidimą (Suprantama tai gan sunkiau įgivendinama) . 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: cs 1.6 1 eu akcijos metu, 2 eu acc pirkimas be akcijos, css ne toks populiarus, cs:go ftp. Kadangi populiariausias pasirinkimas yra free 2 play, manau apsimokėtu šiokie, tokie pokyčiai. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 9. http://prntscr.com/lsg6c9

  Šveicaro patyčios

  image.png

  1. FocuswOw.~

   FocuswOw.~

    kas per nesamone XD 😀😀😀  

  2. Sveicaras

   Sveicaras

   pritariu romkai parasei kaip su vistos koja:D

 10. Paskaityk SpaKojno komentarą, virš tavo. Greičiausiai paliks pirktus prestige. Tikrai butu sad, jei jų nepaliktu.

Mūsų projektas rekomenduoja

×