Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

MDE

Narys
 • Turinio kiekis

  136
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

MDE paskutinį kartą laimėjo Liepa 5

MDE turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

151 Šitas MALADIEC

5 Followers

About MDE

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,324 profilio peržiūros
 1. Tai gal padarom, kad ct negalėtu kaliniams uždrausti pasiimti ginklus. Seems fair
 2. MDE

  Klanas `TrYHardEr. |

  Jūsų slapyvardis žaidime : MDE Jūsų amžius : Legalus Kaip gerai suprantate jailas.lt taisyklęs ? : Taisyklės yra tam, kad jas laužytum Ar esate pakankamai aktyvus jog galėtumėt žaisti žaidimą, ir būti aktyvus klane ? : Gal, nežinau koks čia standartas Ar esate visada mandagus ? : Ne Ar turite augintinių, sūnų, seserų, su kuriais turėtumėte pasirūpint ? : Ne, aš nepriklausomas.
 3. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: -MDE 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Deltonas Gantis 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo 4. Ban priežastis : DEMO I FORUMA / CYTAS 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina]: amx_bans 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: GS Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 4. MDE

  PADEKIT

  Romai pridėk mane į pokalbį būtinai!
 5. MDE

  HEY!

  Tai kaip brolis laikosi?
 6. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: player 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: <Marlboro> 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www118.zippyshare.com/v/KYJGsV1W/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Visą demo teks žiurėti, galit prasukti kol aš miręs pačioje pradžioje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Klausė kas paspaudė mygtuką, pamelavau, kad aš. Klausė ar prasibuginau atsakiau Ne. Kažkas pasakė "banink playeri" ir manes nebeliko. "<Marlboro>" 2455 STEAM_1:0:1835838404 Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 7. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDE2. Jūsų amžius: 183. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, 1-4 mėnesius. Dažniausiai išėjau pats.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh, aimbot, speedhacks, skriptus.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną gal 1,5-3h, į savaitę 10,5-21h.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jb, pb, gal bb9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti išlaikyti serverį draugišką ir prieinamą kiekvienam žaidėjui. Padėti žaidėjams priprasti prie serverio ir jo taisyklių.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip12. Jūsų SkypeID: mindaugaskareivis13. Ar turite mikrofoną?: Taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gan žmogiškas, ramus, dažniausiai nepasikėlęs vaikinas. Mėgstu radęs laiko pabėgioti ir pasportuoti. 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Gaila nėra, gal kas pažįsta mane.16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Deja ne, gal kas girdėję mane.
 8. Nežinau del ko cia mute baronas sedi žinau kad jis yra nekaltas. #freelavon
 9. Ar turi kokiu patarimu kaip susirasti mergina? Kiek laiko vaikinas turetu ištempti lovoje? Ar miegi su kojinem? Mldc Romai
 10. So, neužskaityti dalyviai: Jekle, Boy1, J.T., V3N, Modė ir antras mystiko komentaras. Reikejo parašyti tai kas buvo reikalaujama. Laimėjo Juventas ir Samurai(Zefyras) Parašykit ko norit ir ant ko uždėti, galit iki 3 eurų is jailo paslaugų sistemos rinktis.
 11. Parašykit kažką idomaus t.y. Idomų faktą, anekdotą, eilėraštį, arba kažką kitokio. Šiandien, ryt, poryt atsitiktinai išrinksiu vieną ar du laimėtojus. Paskelbsiu komentaruose kas laimėjot, jūs man ip nick ar steam id i forume zinute ir per 1-3 darbo dienas gausit admin.

Mūsų projektas rekomenduoja

×