Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

MDE

Narys
 • Turinio kiekis

  128
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  5

MDE paskutinį kartą laimėjo Balandis 5

MDE turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

134 Kartais pasakantis ką gero

4 Followers

About MDE

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,152 profilio peržiūros
 1. Nežinau del ko cia mute baronas sedi žinau kad jis yra nekaltas. #freelavon
 2. Ar turi kokiu patarimu kaip susirasti mergina? Kiek laiko vaikinas turetu ištempti lovoje? Ar miegi su kojinem? Mldc Romai
 3. So, neužskaityti dalyviai: Jekle, Boy1, J.T., V3N, Modė ir antras mystiko komentaras. Reikejo parašyti tai kas buvo reikalaujama. Laimėjo Juventas ir Samurai(Zefyras) Parašykit ko norit ir ant ko uždėti, galit iki 3 eurų is jailo paslaugų sistemos rinktis.
 4. Parašykit kažką idomaus t.y. Idomų faktą, anekdotą, eilėraštį, arba kažką kitokio. Šiandien, ryt, poryt atsitiktinai išrinksiu vieną ar du laimėtojus. Paskelbsiu komentaruose kas laimėjot, jūs man ip nick ar steam id i forume zinute ir per 1-3 darbo dienas gausit admin.
 5. MDE

  UNBAN J.T.

  Dėl free kill, gal ir suklydau, pagrinde ten kitas ct tai padarė, o j.t. čia nekaltas. Dėl lobio buginimo, tai nematau problemos. Tu pabuginai lobį, kad jis butų nepasiekiamas ir tavo demo peržiurėjas galima sakyti tai padarei specialiai. Manau banas galėjo būti ir trumpesnis, bet manau jis vistiek teisingas. p.s. nebauskit kito ct dekandize ar kaip ten jis. 1.3. Bet koks buginimas/klaidų naudojimasis yra draudžiamas. [slay/kick/ban 30-120min.]
 6. MDE

  UNBAN NICK

  Trumpas demo https://www120.zippyshare.com/v/lq9yq6CQ/file.html
 7. Tikiuos supranti, kad aš čia į dieną max po valandike kokia praleidžiu, ateinu tik kadą yra kas iš jūsų šaikos serve, kad būtų kas veikt. Jei čia ateini su 5 čiuvais ir visi manot, kad jums tas dainas leist per hldh/slam/foobar yra zjbs, o kad kitiem nepatinka, tai px. Atsibusk seniuk :D . P.S aš su normaliais žmonėm, normaliai ir elgiuosi, tik jūs čia išimtis.
 8. Tiesą sakant, aš kitų dėl tokių dalykų nebaninu, tiesiog man keli žaidėjai iš tavo šaikos (Kaip matai įskaitant ir tave) nepatinka. Tai ir prisikabinėju prie jūsų, prie kitų dėl tokių dalyku nelabai ir baninu :D. https://www40.zippyshare.com/v/P0zGleva/file.html Gaila viduryje žemėlapio buvau atsijunges ir demo per naujo persirašė, nes būtų ir daugiau, bet šiek tiek dar yra.18:20 demo laikas.
 9. Neišgirdau, kad žydu diena ir vsio. Atrodo, girdėjau, kaip jis sakė, kad kita rnd išeis ir spėjau čia profilaktiškai visus šaudo. Jau uždėjai ta 10h baną už paprasta slay, laika tik gaišti su skundu.
 10. MDE

  UNBAN player

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: player 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: išrinktasis 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www83.zippyshare.com/v/S5yFQ4Y1/file.html 4. Ban priežastis : Mandras/Pailsėk 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=12331 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: steam 7. Aprašykite situaciją: Vienas žaidėjas ištisai leidžia savo garso irašus "pisk nx" "ooooooo" ir dainas kurios beveik visam servui nepatinka, tuo metu 3 iš 5 žaidėjam nepatiko, tai užmutinau, tada išrinktasis iš oro atsirado ir atrodo nieko baisaus nepasakiau, bet isitikinsit tik paskaitę chatą. P.S galit net neatbanint, tik jei aš čia nekaltas, tai ilgesni bana užmeskit tam adminui. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 11. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Player 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Ciukcia (Atrodo) 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www49.zippyshare.com/v/Ln1vcWsa/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 3mb 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Tiesiog spec sedėjau ir iškikino, jau ruošiausi eiti žaisti... Kadangi matyti kas iškikino kaip ir negaliu, tai spėju, kai tai padarė ciukcia. "Ciukcia" 4506 STEAM_1:0:1434594138 Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 12. Up up, projektui tik i pliusa, žaidėjam tik i pliusa

Mūsų projektas rekomenduoja

×