Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

MDE

Narys
 • Turinio kiekis

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  6

MDE paskutinį kartą laimėjo Liepa 5

MDE turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

147 Kartais pasakantis ką gero

4 Followers

About MDE

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,240 profilio peržiūros
 1. MDE

  PADEKIT

  Romai pridėk mane į pokalbį būtinai!
 2. MDE

  HEY!

  Tai kaip brolis laikosi?
 3. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: player 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: <Marlboro> 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www118.zippyshare.com/v/KYJGsV1W/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Visą demo teks žiurėti, galit prasukti kol aš miręs pačioje pradžioje. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Klausė kas paspaudė mygtuką, pamelavau, kad aš. Klausė ar prasibuginau atsakiau Ne. Kažkas pasakė "banink playeri" ir manes nebeliko. "<Marlboro>" 2455 STEAM_1:0:1835838404 Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 4. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MDE2. Jūsų amžius: 183. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, 1-4 mėnesius. Dažniausiai išėjau pats.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh, aimbot, speedhacks, skriptus.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per dieną gal 1,5-3h, į savaitę 10,5-21h.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: jb, pb, gal bb9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Padėti išlaikyti serverį draugišką ir prieinamą kiekvienam žaidėjui. Padėti žaidėjams priprasti prie serverio ir jo taisyklių.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip12. Jūsų SkypeID: mindaugaskareivis13. Ar turite mikrofoną?: Taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gan žmogiškas, ramus, dažniausiai nepasikėlęs vaikinas. Mėgstu radęs laiko pabėgioti ir pasportuoti. 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Gaila nėra, gal kas pažįsta mane.16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Deja ne, gal kas girdėję mane.
 5. Nežinau del ko cia mute baronas sedi žinau kad jis yra nekaltas. #freelavon
 6. Ar turi kokiu patarimu kaip susirasti mergina? Kiek laiko vaikinas turetu ištempti lovoje? Ar miegi su kojinem? Mldc Romai
 7. Šveicaras Kengura ar Aironas
 8. So, neužskaityti dalyviai: Jekle, Boy1, J.T., V3N, Modė ir antras mystiko komentaras. Reikejo parašyti tai kas buvo reikalaujama. Laimėjo Juventas ir Samurai(Zefyras) Parašykit ko norit ir ant ko uždėti, galit iki 3 eurų is jailo paslaugų sistemos rinktis.
 9. Parašykit kažką idomaus t.y. Idomų faktą, anekdotą, eilėraštį, arba kažką kitokio. Šiandien, ryt, poryt atsitiktinai išrinksiu vieną ar du laimėtojus. Paskelbsiu komentaruose kas laimėjot, jūs man ip nick ar steam id i forume zinute ir per 1-3 darbo dienas gausit admin.
 10. MDE

  UNBAN J.T.

  Dėl free kill, gal ir suklydau, pagrinde ten kitas ct tai padarė, o j.t. čia nekaltas. Dėl lobio buginimo, tai nematau problemos. Tu pabuginai lobį, kad jis butų nepasiekiamas ir tavo demo peržiurėjas galima sakyti tai padarei specialiai. Manau banas galėjo būti ir trumpesnis, bet manau jis vistiek teisingas. p.s. nebauskit kito ct dekandize ar kaip ten jis. 1.3. Bet koks buginimas/klaidų naudojimasis yra draudžiamas. [slay/kick/ban 30-120min.]
 11. MDE

  UNBAN NICK

  Trumpas demo https://www120.zippyshare.com/v/lq9yq6CQ/file.html
 12. Tikiuos supranti, kad aš čia į dieną max po valandike kokia praleidžiu, ateinu tik kadą yra kas iš jūsų šaikos serve, kad būtų kas veikt. Jei čia ateini su 5 čiuvais ir visi manot, kad jums tas dainas leist per hldh/slam/foobar yra zjbs, o kad kitiem nepatinka, tai px. Atsibusk seniuk :D . P.S aš su normaliais žmonėm, normaliai ir elgiuosi, tik jūs čia išimtis.

Mūsų projektas rekomenduoja

×