Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

M3dikas

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About M3dikas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

74 profilio peržiūros
  1. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: smerfas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Smile Smile 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www107.zippyshare.com/v/yUwqrmy4/file.html 4. Ban priežastis : Free Kill 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: nonas 7. Aprašykite situaciją: Kad nesamoningai šnekėjau tai žinau bet už ką banas tai nesupratau vien dėl to kad anas ct nušovė žmogų pro uždarytas kameros grotas tai jas atidariau ir jis nužudė ta ct ir maciau kad lipo ant narvo mane pult tai ir šaudyt pradėjau. Dėl nesamoningu šnekėjimų mano tai jo bet baninu dėl principo koki adminai yra šiame serveryje Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×