Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Ponas Advokata$

Narys
 • Turinio kiekis

  17
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

-20 Pažemintas

About Ponas Advokata$

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ponas Advokata$

  s

  Version 1.0.0sssss

  1 download

  s
 2. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Ponas Advokatas 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: nepamaciau, Demo matosi 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Jailas_LT_Public_DEMO.dem 4. Ban priežastis : Izeidinejimai, 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:NoN-Steam 7. Aprašykite situaciją: Pamaciau kad labai greit atbego kaip speedhack. Tada pasakiau, tu durnas taip lakstyt Jailas_LT_Public_DEMO.dem
 3. Ahahaha. zinojai kad administratoriai gali perziureti vaizdo irasus? tai perziek vaizdo irasus ir pasiziurek
 4. Neisiseivine yra nesupranti to? man tai neproblema pasimsiu unbana. jei jus nematot ka daro adminai
 5. Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Ziek 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: Awpisthelife 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem 4. Jūsų papildomas komentaras:Dejo antra karta free ct ban. Pirmas ban, reason/Pailsek.. Antras ban,reason/nemaciau ka parase Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. Iskur tokiu ****** atsiranda sako nespectinau :D.. Ir jei nezinai kas yra demo/ss i foruma tai neaiskink man ka daryt ka nespectinau :)
 7. Nespectinau? kai nuzaudavai spectinau tave. ***** tu
 8. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Borisas2. Jūsų amžius: 163. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Zinoma esu.. Buvau 3menesius... buvau ismestas nes serveris buvo isjunktas..4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Zinoma jeigu kas netaip Spectinu nuo 5-20min kol pamatau kaska keito.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Budamas 8metu. Naudojau Wallhack. Nes nemokedavau zaisti.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Galima sakyti 2-6h. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Zaidziu dar ir uzas.lt serveryje8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak,Swarm.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:Taip 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?:Mes visi suvokiam Priziuretojo pareigas. Nekada negalima Deti.. Free ban/Free gag/Free slay/ ir kitu daliku. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip12. Jūsų SkypeID: Naudoju, Dc.Facebook.13. Ar turite mikrofoną?: Taip bet jis neveikia. greitu metu jau turesiu nauja.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Mekstu linksmus zaidejus. esu draugiskas.... Mekstu izeidineti. Keiktis.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Kaip ir minejau neveikia mic.

Mūsų projektas rekomenduoja

×