Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

zed

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  362
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  10

Everything posted by zed

 1. zed

  UNBAN psy

  Atmesta, nesigirdi ką sakai per mic.
 2. redagavau kad tik tu suprastum zuiki :))
 3. zed

  svx

  sekmės forestai
 4. sorri Romka, negalėjau žiūrėt į tą baisią gramatiką.
 5. Banas nuimtas https://www2.zippyshare.com/v/PJXVj4Cm/file.html
 6. Atmesta. Šį sykį šilas kaltas būtų, nes galėjo detalę iki sienos padėt, nes atrodė kad specialiai dejo per siena toliau (nors tai nebuvo būtina). Jei jau nesutariat statydami bazes, nu bl*t, vienas į vieną pusę kitas į kitą pusę. Case closed.
 7. Atmesta. Šį sykį šilas kaltas būtų, nes galėjo detalę iki sienos padėt, nes atrodė kad specialiai dejo per siena toliau (nors tai nebuvo būtina). Jei jau nesutariat statydami bazes, nu bl*t, vienas į vieną pusę kitas į kitą pusę. Case closed.
 8. Tos detalės kurias bibosai užlockinai (14) buvo vienintelės tokios visam mape, tai nelabai gražu kitų žaidėju atžvilgiu. Nori kad detalė būtų tavo, nusitempk ją prie savo statomos bazės ir jei reikia užlockink, tokiu atveju bus sąžininga. Atmesta.
 9. Nebuvo taip, kad visą roundą jis nepuolė, 2 kartus mirė per pirmą minutę, o kitas dvi šokinėjo aplink mapą (reikėjo pult per jas). Žaidėją įspėsiu, kad tai nesikartotų.
 10. Atmesta. Tai nėra blokavimas ar trugdymas įlysti į bazę kai į ją lendama po 1.

Mūsų projektas rekomenduoja

×