Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

zed

Narys
 • Turinio kiekis

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

12 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About zed

 • Birthday 04/22/2000

Paskutiniai profilį aplankę nariai

91 profilio peržiūros
 1. zed

  Įrodymai zed

  Įrodymų pateikimo anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: zed 2. Administratoriaus Slapyvardis, kuris paprašė jūsų įkelti įrodymus: myac 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: 4. Jūsų papildomas komentaras: Kietuolis vykdo akcija-patikrinimą. Sako turi imunitetą, pražiurėjau visą forumą, nemačiau niekur kad būtum įkėlęs alias ss, net nemoka padaryti snapshot, tai apie ką kalba eina. Gal pats ikelk?
 2. zed

  UNBAN zed

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: zed 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Audi. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www64.zippyshare.com/v/zr8j0csB/file.html 4. Ban priežastis : wh 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: STEAM 7. Aprašykite situaciją: Antrą kartą jau ta pati situacija: Nužudai adminą, adminas triggerinas, gauni baną už wh būdamas zm. Gal jau laikas atimti jam admina? Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 3. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: zed 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Viper 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www36.zippyshare.com/v/xoE1NKyd/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Iš kur tokie axuel čia adminai aš nesuprantu, bet ką daro. Viper pats keikias/ižeidinėja, TM atsišovė Viperiui, iškart gavo baną, nors pats Viper 3x daugiau stumia. Vaikų gvardija P.S man šiaip p* būtų, bet tai n* reikia baninti jei pats tą patį darai.
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: zed2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: # 3 "RonaldXD" 11194 STEAM_1:0:364721637 3. SS/Demo Įrodymai: https://www107.zippyshare.com/v/q0iJ3KI5/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaiga.5. Kuo nusikalto žaidėjas?: užstatė spawn.
 5. zed

  Helpp

  Neskambinu, bet kazkaip magiskai susitvarke, dekui memories uz pagalba anyways!
 6. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: zed, dedezedas.2. Jūsų amžius: 19.3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip, xtcs, 1.5m., buvau iki kol atėjo juodasis metas projektui.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Net painiausiose situacijose pastebiu, vienas iš atvejų:5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Taip, wh.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Na, pora valandų per diena tai tikrai.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Neradau dar geresnių, tai tik čia.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Basebuilder ir swarm.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Visas puikiai.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Prižiurėtojo pareigas suvokiu kaip atsakingą, teisingą, reikalaujančias greitos reakcijos ir pastabumo darbą. Nemeluosiu, kartais tenka praleisti smagius įvykius pro akis, bet viskas turi ribas. Prižiurėtojas turi palaikyti draugiška kontaktą tiek su serverio žaidėjais ir forumo internautais, tiek su savo kolegomis valdžioje. Be draugiško kontakto kyla pykčiai, svaidomi žaibai vienas kitam, "kišamos kojos". 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Pasitaiko įvairų situacijų, visi mes žmonės, bet kaip ir minėjau anksčiau, linksmumas turi ribas (jei pasitaiko toks atvejis).12. Jūsų SkypeID: mykoliukas1232, bet retai juo naudojuos, labiau STEAM, ar DISCORD zedd#606613. Ar turite mikrofoną?: Taip.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Draugiškas, linksmas, bendraujantis, tingus, atsakingas, ilgai miegantis studentas, mėgstu būti gamtoje su draugais/šeima ir gyvnūnais, žaisti csgo ir cs 1.6, bei gyventi žemės planetoje :).15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Prisistatymas16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://vocaroo.com/i/sexyvoice69
 7. zed

  UNBAN zed

  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: zed 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Audi. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www76.zippyshare.com/v/CTQXVDti/file.html 4. Ban priežastis : aimas , demo i foruma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: steam 7. Aprašykite situaciją: ban už aim, kurio neturiu. Ir šiaip čia toks pamastymui, neseinai dar čia žaidžiu, bet tipo adminai, kaip suprantu, turi tokia laisvę, vos ne kiekvienas keturiolikinis su adminu, nepatinka ar geriau žaidžia, banina. Net neįsitikina ar tikrai jis cheatas, prieš mane dar kažokį veikėja banino, reasonas demo i foruma, kad ir ka jis naudojo, nepatiko kaip jis žaidžia ir tiek (turbūt fraga pavogė :p). Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 8. sesija finito, lets get wild:1f37b:

 9. zed

  Helpp

  neveikia, kiek pasiskaičiau apie dns, tai ipv6 kai kurie tiekėjai blokuoja ar kažkas tokio.
 10. zed

  Helpp

  raidinis ar skaitinis ip nepadeda, o su dns serveriais tai labai fishy atrodo
 11. zed

  Helpp

  Seniukai nepyk, bet nesigaudai visiškai, nieko asmeniško
 12. zed

  Helpp

  Mhm, net i pati vpsnet.com neleidzia ieiti ir į kelis lt projektus, kurie matomai tą patį naudoja (nei į website, nei į serverį). O užsienis jugniasi.
 13. zed

  Helpp

  Realiai visuose lietuviskuose serveriuose kiek bandžiau tas pats. su steamu aš
 14. zed

  Helpp

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: zed 2. Kokios pagalbos Jums reikia / kas atsitiko?: Neeina jungtis prie jailas.lt serveriu. Neleidžia nei čia http://jailas.lt/, nei čia http://jailas.lt/banai, nei kitur kur pradžia jailas.lt/. Bandžiau su nonu jungtis - tas pats. In-game favorite serveriai rodo kad serveris online, kiek zaideju, paspaudus view game info, rodo kad not responding. Kai bandau jungtis - nejungia (ss matosi kas bedoje), bandžiau būtent googlinti "establishing network error", nepadėjo. Man atrodo kad kažkas čia su internetu pačiu, nors viskas veikia, chrome, spotify, discord, csgo žaist irgi eina, be trugdžių, nes kai esu kaune(bendrabutį), tai viskas ok, galiu visur jungtis, o grįžus namo - niekas nevyksta. Interneto tiekėjas splius. Prieš splius turėjau telia, tai nepriekaištingai veikė. Naudoju wifi. Any help guys?

Mūsų projektas rekomenduoja

×