Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau

zed

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  1,256
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  50

zed paskutinį kartą laimėjo Sausis 6

zed turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

446 Senbūvis

About zed

 • Birthday 04/22/2000

Paskutiniai profilį aplankę nariai

6,439 profilio peržiūros
 1. taip, nes turi alt acc ir alt acc taip pat baninamas
 2. automatinė sakai, ir tik dabar suveikė? per wg, alias, demo ne viskas matosi, bet vac pasako viską ;)
 3. 1) +, m4 po wipe yra kažkokiu būdu nerfintas (galbūt soundas darydamas update pamiršo nukopijuot seną kodą). 2) sutinku su wolfu, kaikurie galėtų būt geresni (recoil ir dmg buff). 3) ump (ir glock) yra realiai op ginklas, nes tik jie turi knocbacką, ir dėl to ump yra per geras. Arba nerfint arba padaryti vip/admin/s.admin ginklu. Prieš wipe op buvo gitara, m4 ir famas electricity (čia iš dar seniau), bet tapo nebenaudojami, dėl prastų savybių. 4) iš dalies sutinku, bet nematau reikalo kiekvienam pistoletui turėti ul. 5) taip. 6) force field - out. pumpkin - buff, ne tiek kiek buvo prieš wipe, dėl GALIMO bytos bug, bet kad darytų daugiau dmg nei paprasta he. su sandbagais yra toks dalykas: jei ginklai nebūtų tokie stiprūs ir žaidėjai neturėtų daxuja fps, sandbagai atliktų savo paskirtį, bet statyt sb užima laiko, reik ten bindus ir visa kita darytis, geriau pasprayint į zombio galvą ar tiesiog nuskrist nuo zombių. 7) su mapais yra liūdnos mišios. swarmo bendruomenė yra labai konservatyvi ir naujų map žaisti nenori. buvo bandyta įdėti naujų mapų, taip, yra žaidžiami kaikurie, bet ne taip kaip max 2x2 ar 3x3. svarbiausia gi pasifragint, o jei nepatinka mapas ar nepažaidi tiesiog išeini ir lauki maxo.
 4. zed

  Filmai/Serijalai

  Haris Poteris ir Išminties akmuo Haris Poteris ir Paslapčių kambarys Haris Poteris ir Azkabano kalinys Haris Poteris ir Ugnies taurė Haris Poteris ir Fenikso brolija Haris Poteris ir Netikras Princas Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 1 ir 2 dalys kartu su @MeBo3 rekomenduojam
 5. alias screenshoto vistiek reikės
 6. man neatidaro, naudok zippyshare.com
 7. neveikia nuoroda, įkelk iš naujo

Mūsų projektas rekomenduoja

×