Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

dalpha

Narys
  • Turinio kiekis

    3
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

2 Naujokas

About dalpha

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: d`Alpha` 2. Jūsų amžius: 21 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : TAIP, 3 metai savo projekto administravimas, dar 2 senuose projektuose turėjęs prižiūrėtoja po puse metu. O nesu todėl, kad tiesiog buvau matęs žaisti counteri. 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip, nemažai laiko pats prašaudęs GTH tiek nonu tiek steamed kanaluose. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Labai senai esu tiek aim, wh, speed naudojas - užsieniečiu serveriuose, for fun. 6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Labai įvairiai, nuo 1h iki 6--8valandu per diena. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Kol kas taip. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB, basebuilder ir dabar pradedu žaist swarm'e 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Tikrai taip. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Pirmiausia tai manau turėtu būti tas žmogus su kuriuo visad gali pasijuokti, būti draugas visiem žaidėjams, kad nebijotu nei vienas kreiptis į tave pagalbos ar pnš. O antra palaikyti darnų žaidimą serveryje, prižiūrėti privilegijuotus žaidėjus, kad jie nesinaudotu tuo per daug, kad nepiktnaudžiautu savo "galiom". 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Tikrai taip, kartais taisyklių pažeidimas padaromas vien dėl to, kad žaidėjams būtu linksmiau/įdomiau. Jeigu tas taisyklių pažeidimas pagerina tuo momentu žaidimo kokybe ar padarom visiem žaidėjams įdomiau, tai manau galima ir nebausti taip stipriai, viskas priklauso nuo situacijos. (Pvz. map keitimas - kai nei vienam žaidėjui nepatinka mapas, nors nepraėjęs laikas map keitimui) 12. Jūsų SkypeID: tomas.neh 13. Ar turite mikrofoną?: Turiu, tačiau nesu mėgėjas juo naudotis. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Gal esu kartais per griežtas žmonėms, tačiau nesunkiai susi bendrauju su kitais, nemėgstu lysti į akis, jeigu manęs neklibina aš ir pats neprisikabinėju, nesu iš tų kuris kaip degtukas užsidega, visada stengiuosi išklausyti visko iki galo bei apgalvoti ir tik tada priimti sprendimus. 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Neturiu 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Nenaudoju FLASH PLAYERIO, tai jeigu reikės, sąvininkas ar kitas prižiūrėtojas gali susisiekti per skype.
  2. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: d`Alpha` 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Salerka 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www4.zippyshare.com/v/75pbuwMP/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): gale 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Free Kick CT. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
  3. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: d'Alpha` 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: "+@KAMAZ@+#" 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www104.zippyshare.com/v/yQtEJTuP/file.html https://www104.zippyshare.com/v/76FR3jxS/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pirmam demo tiek vidurys/pabaiga antram demo labiau link galo. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Free Kills. Pirmam demo pirma diena, net Free Day nebuvo. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK

Mūsų projektas rekomenduoja

×