Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Senelio organas

Narys
  • Turinio kiekis

    3
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

0 Naujokas

About Senelio organas

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Tu ne dievas kad galėtum atbaninti :D
  2. Aš neištriniau o tsg jie dingo nes buvau tvarkes pc ir perinstaliaves ir viskas dingo. Tai jokių čytu nebera o bana gavęs labai senai. O naudot tai nebenaudosiu
  3. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Senelio bybys o nikas ant kurio užbanintas aXE.cfg [New 2014] 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Swarm Anti-Cheat 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: SS(nerodo consoles, tik server lists) Demo(Nebeatsimenu kaip kas kur kada daryt) bet va atsiusiu console kas parašyta. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Swarm Anti-Cheat. [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : aXE.cfg [New 2014] [AMXBans] Reason : ' Cheat r-aimbot [#1] Detected ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1535155565 ' [AMXBans] Your IP : ' 7*.6*.5*.14* ' Žvaigždutes uždėjau, kad nežinotu kiti mano IP :) [AMXBans] ======================================= Prašau Unban :) 4. Ban priežastis :' Cheat r-aimbot [#1] Detected ' 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Non-steam 7. Aprašykite situaciją: Neatsimenu nes tai buvo senai. tad prašau atbaninkite o šitu čytu jau nebeturiu senokai. nes jau perinstaliuotas pc tai nk neber :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×