Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Žaliaaa

Narys
  • Turinio kiekis

    9
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

  • Laimėta dienų

    2

Žaliaaa paskutinį kartą laimėjo Gegužė 9

Žaliaaa turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

8 Naujokas

1 Follower

About Žaliaaa

  • Birthday 03/26/1996

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Žaliaaa;** Jūsų tikrasis vardas?: Karolina Jūsų amžius?: 23 Iš kokio miesto esate?: Kaunas Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Būti su draugais, laiką praleisti kažkur gamtoje. Klausytis muzikos Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gera, rūpestinga, bloga 😂 Nežinau daugiau Apibūdinkite savo charakterį: Kas žaidžia čia ir prisimena mane tikrai žinos mano charakterį. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip, jorkšyro terjeras Ar turite brolių, seserų?: Ne Kaip sužinojote apie šį projektą?: Labai senai ieškojau ir radau ! Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Kažką stengsiuos pasiekt ! Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Nėra Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Nebūtina !

Mūsų projektas rekomenduoja

×