Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Storm

Serverių Prižiūrėtojas
 • Turinio kiekis

  68
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  2

Storm paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 26

Storm turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

20 Bus matyti ko vertas..

4 Followers

About Storm

Paskutiniai profilį aplankę nariai

266 profilio peržiūros
 1. Storm

  Subaru WRX STI<3

  Taip, banas buvo už šitą, jei suklydai kitą kartą parašyk, kad kas pakeistų. Atbanintas.
 2. PRIIMTA/ATMESTA Žaidėjas " NeJailas # Klaudze " nubaustas už nepuolimą, lipimą ant map ir free kick. Tu per demo nepuolei ne vieną kartą. Banas pelnytas. Žaidėjas " Jailas # J.T. " bus įspėtas už savo baną. (Nes po perspėjimo pulti, tu pradėjai pulti) P.S. banai uždėti nuo rytojaus 12h.
 3. Atmesta. Žaidėjas "Chik" neatrodo, kad naudotų wh.
 4. PRIIMTA. Žaidėjas "borhan^_^bobo!!!!!!!!!" nubaustas už lindimą į bazę be leidimo. Žaidėjas "FILIP" nubaustas už spawno blockinimą ir detalių ėmimą. Žaidėjas "Nemesiss" nubaustas už spawn blockinimą.
 5. Čia patikslinimui, to žaidėjo kur neatbaninau, nes įkėlė .winrar failą, o ne .dem kaip turėtų būti. O tas žaidėjas kuris gavo savaitės baną, pagal savo nusižengimų istoriją turėtų ir ilgiau gaut.
 6. PRIIMTA. Žaidėjas " Jailas # *QQ* " gauna 1h baną už lipimus ant map. Žaidėjas " Dziamaloidas " gauna 1 savaitės baną už ištisą savęs slapinimą. Žaidėjas " [Frageris] QuickRage " gauna 12h baną už lipimą ant map ir bandymą užsislapinti atgal. (visų pirmą ant map lipti draudžiama, visų antra turėjai nusislayinti. Šiuo atvėju dvigubas nusižengimas)
 7. Storm

  UNBAN Pepe.

  Adminas "LABAS" nubaustas mėnesio banu už mass free kickus + ADMIN (15d. nuimtas)
 8. Storm

  UNBAN Pepe.

  Iš tavo 1.08 MB demo nieko negalima pasakyt

Mūsų projektas rekomenduoja

×