Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Zikju

Narys
  • Turinio kiekis

    1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

3 Naujokas

About Zikju

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: ziq 2. Jūsų amžius: 18 3. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Taip [4-5 Metai, isejau pats nemaciau iniciatyvos, tame serveryje buvau Priziuretoju ir po kiek laiko tapau Pagr.Admin] 4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip. 5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Vaikystei naudodavau WH. 6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per diena bandau skirt po 2-3h. 7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Ne. 8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak. 9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip. 10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Atsakomybe. 11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip. 12. Jūsų SkypeID: Nebesinaudoju, bet jei reikes prisijungsiu atgal. Geriau i Discord Zikju#0178 13. Ar turite mikrofoną?: Taip. 14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Esu gan paprastas zmogelis kuriam patinka linksmai praleisti laika ir islaikyti pusiausvyra tarp gerio ir blogio. Laisvalaikiu megstu palaidyt i kasi ar taip kaskur varyt issimaudyti [vasara]. 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: Ner. 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Pokalbyje discorde galesit isgirst, bet ir taip zinomas balsas.

Mūsų projektas rekomenduoja

×