Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

robynus

Narys
  • Turinio kiekis

    4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinis apsilankymas

Reputacija

10 Bus matyti ko vertas..

1 Follower

About robynus

Paskutiniai profilį aplankę nariai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: robynus 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Wegosas 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www109.zippyshare.com/v/02bTBLmq/file.html 4. Ban priežastis : "Free ismetimas is ct/mesk demo" 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=16746 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: steam 7. Aprašykite situaciją: Aš nesuprantu, kiek galima fragintis, vest tas pačias nuobodžias dienas? Žmogus už tą top1 ir tą keliu centų vertės steaminį CS bet ką atiduotų. Kas kelis kill rašinėja vis /rank , /rankstats. Normalu? Čia jis žaidžia sau, kad pamolintų savo savimylą būdamas top'e ar kad visi žaidėjai gerai praleistų laiką? Mano subjektyvia nuomone, turėtų kiekvienas jausti malonumą ir nesvarbu ar tu žaidi už CT ar T. Čia žmogui trūksta to suvokimo. Pats išsikalinėja, vienam deda ban'ą, kitam paskiria slay. Kur draugas ten slay, su paaiškinimu "jis nežinojo". Ne vienas žaidėjęs yra nepatenkintas jo dienų vedimų, tai ir padariau sąžiningą balsavimą dėl palikimo CT. Gentis tarė savo žodį ir jį pašalinau iš CT. Jokio burbulio neišpučio, kaip tas narcizas.. :)
  2. Ne už save pildau. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: rocH` 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: es tut mir leid!. 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www.mediafire.com/file/1cw46psqfm4ei3n/Jailas_LT_Umbrella_Swarm_DEMO.dem/file 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nuo pradžios iki galo. Sužaidė protingai, tai užbanino mapui besikeičiant. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Neesmė, kad pats įsivėlė į konfliktą, pradėjo apie tėvus važiuot, tai atsižvelkit ir į jo veiksmus. P,s Puchai tu vpš ******* ****
  3. Sveikas, Gal jau laikas pradėti stebėti ne tik savo taikinuką, bet ir kas vyksta aplinkui? Tu čia man uždėjai bana. Man tikrai kibo internetas, ping vis sukildavo, perėjau į DR, galvojau šiek tiek pažaisiu, gal atsigaus. Dėja, tai nepadėjo ir teko perjugti į kitą internetą (loguose tūrėtų matytis, pasikeitė IP’as) . Tuomet ir sugrįžau, sulaukiau siurprizo, be jokio paaiškinimo ar ispėjimo. P.S. Man nesvarbu kokia komanda, aš sau pats pastoviu už komandą. ;) O ADMINUI’ui palinkėsiu išmokt valdyt savo vaikiškas emocijas. :)

Mūsų projektas rekomenduoja

×