Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  170
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  17

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 10

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

132 Kartais pasakantis ką gero

About Soundas_

Paskutiniai profilį aplankę nariai

1,140 profilio peržiūros
 1. All players banned by this admin were unbanned.
 2. +Pažeidėjo "-Martynas." statistika (rank) Public serveryje restartuota.
 3. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Keli sukčiavę žaidėjai buvo diskvalifikuoti, per artimiausias 3d laimėtojai bus papildomai patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus jau nuo antradienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Konkurso laimėtojai:
 4. Mano nuomonė labai panaši ( o daugumos minėtų aspektų visiškai vienoda ) į @Minde. Galiu nebent minimaliai papildyt, jog visi Administracijos nariai skiria papildomai savo laiką serverių priežiūrai bei anketų tikrinimams, įvairių projekto problemų sprendimui ir pagalbai ties visa veikla. Žaidėjai pastebi tik dalį jų įdirbio, ir tai nevisada.. Nemanote, kad dėl to jie nusipelno bent jau pagarbaus elgesio iš žaidėjų pusės? Yra buvusi ne viena panaši situacija, kai prižiūrėtojai baudė pažeidėją griežčiau nei numatyta konkrečioje taisyklėje, tačiau neužmirškit, jog taip pat yra tokia taisyklė: "Pagal situaciją ban laikas gali būti sutrumpintas/padidintas". Be to, tais atvejais pažeidėjai buvo baudžiami ne tik už piktybišką elgesį su Administracijos nariais, bet taip pat ir paprastais žaidėjais. Visada stengiamės atsižvelgti į pilną situaciją, kad pritaikyti tinkamą bausmę ir atgrasyti nusižengėlį nuo pakartotinio tyčinio taisyklių laužymo. Žinoma, galime visada bausti už įžeidimus valandos banu, ar tiesiog mutinti, bet kas iš to? Ar tai bausmė? Pagal mane, tai nuolaidžiavimas pažeidėjams, kas tuo pačiu virsta skatinimu pakartotinai nusižengti. Ir tai nėra nuomonė iš oro. Manot čia pirmas Adminas, kuris skundžiamas dėl to? Ne pirmas ir ne paskutinis, įskaitant ne tik Administracijos komandą, bet ir paprastus pirktinius adminus. Ne visi toleruoja grubų žodyną ir tuo labiau įžeidimus, net jeigu kartais tai yra juoko forma (patikėkit, ne visi tą manantys apskritai žino kas yra humoras), dažnai peržengiamos ribos, o tą ne kiekvienas atleidžia. Beje, su tais netiesioginiais įžeidinėjimais-provokacijomis jau visai kai kurie pametę galvas esat. Ne vaikų darželis čia, kad sakyt esą tiesiogiai kažko neįžeidėt. P.S. Nemažos dalies šioje temoje palikusiųjų neigiamą atsiliepimą apie kritikuojamą administratorių turi plačią banų istoriją iš įvairių adminų už įžeidimus, provokacijas, o kai kurie ir privilegijų nuėmimus. Sutapimas? Iš tiesų galėčiau plačiau pakomentuoti apie viską, bet nematau prasmės, nes svarios kritikos šioje temoje neįžvelgiau. Gero žaidimo visiems. :)
 5. Jeigu negavai atsakomosios žinutės, vadinasi, sąskaitoje neužteko pinigų. Dėl situacijos patikslinimo gali susisiekti su manim per skype: alvin_strike9 Arba į čia (forume) asmenine žinute parašyk telefono numerį, kuriuo siuntei žinutę. Beje, pirkai pagal seną ar naują paslaugų sistemą? Naujoji: paslaugos.jailas.lt Senoji: jailas.lt/unban
 6. Žaidėjo Hunteris Z surinktų moliūgų skaičius buvo sumažintas ant 30% bei jų saugojimai atskirti (Hunteris Z ir FakMe). Bausmė nėra labai griežta dėl to, jog FakMe žaidė (nuo konkurso pradžios) tik 38min., šiandien, tuo pat~ metu kai temos autorius pranešė apie galimą sukčiavimą.
 7. Tai nėra serverio spraga. Yra čytų, kurie automatiškai kaitalioja nick'us į žaidėjų ir taip trukdo adminams lengviau/greičiau jį užbaninti ar pnš., todėl nick keitimas yra ribojamas ir be bindų/čytų už tai bano nebūtų gauta. O kadangi kaitaliojai nick su bind'ais, jie atlieka ta pačią funkciją kaip ir čytai - greitai keičia nick, todėl už tai anti-cheat baudžia 24val. blokavimu. Unban buvo suteiktas tik šį kartą, nes keičiant nick nebuvo siekiama daryti žalos, tačiau esmė lieka ta pati - masiškai/neįprastai greitai keitinėti nick yra DRAUDŽIAMA.
 8. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtyti moliūgai. Renkant šiuos moliūgus gerinsite savo vietą /hrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau moliūgų! Papildoma informacija: Moliūgai krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 4 ar daugiau žaidėjų! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams moliūgai išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodiu! Įprastai visiems žaidėjams moliūgai išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat moliūgų statistikoje serveryje parašykite į chat: /hrank Norint pažiūrėti, kiek moliūgų reikia surinkti iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /hnextrank * Norint išjungti Helovyno moliūgų modelių rodymą parašykite į chat: /models, arba /hmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2018-11-01 Konkurso pabaiga: 2018-11-09 20:00 Moliūgų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > HELOVYNO KONKURSAS - MOLIŪGŲ RINKIMAS arba tiesiog paspaudę ČIA PRIZAI Pirma vieta - CS Complete STEAM paskyra +10€ paslaugų sistemoje Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje Trečia vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Ketvirta vieta - VIP 30 dienoms arba 1.5€ paslaugų sistemoje Penkta vieta - VIP 20 dienoms arba 1€ paslaugų sistemoje Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 9. 🧟Sveikiname visus su vaiduoklių švente - Helovynu! 🧟 Helovyno naktis Tokia kraupi ir ilga, Šalta ji, siaubinga, Vaiduoklių pilna! Kad dantys iš baimės, Tau nebarškėtų, Saldainių į burną, Prisikimšti derėtų! Koks Helovynas be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna nemokamas VIP privilegijas! 👻 (Nemokami VIP'ai neturi admin chat galimybės) Iki 2018.11.07 pildant balansą SMS žinute mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite +50%, o banku/per maximą ir kt būdais net 2x, daugiau pinigų! Pastaba: senoje paslaugų sistemoje vietoj pinigų gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 45d ADMIN 2.90 € - 45d S.ADMIN 2.90 € - 25d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) 2x daugiau nei įprastai! Neužmirškite sudalyvauti Helovyno moliūgų rinkimo konkurse! (SPAUSTI) Mėgsti riziką? Sudalyvauk specialaus režimo Helovyno loterijoje ir išbandyk savo sėkmę laimėti VISŲ DALYVIŲ pinigus! (VISA INFORMACIJA paslaugų sistemoje > Helovyno loterija) Loterijos laimėtojai: deividelis - laimėjo 28.8€ Dead* Ali - laimėjo 2€ paguodos prizą Žmogus- laimėjo 2€ paguodos prizą Minde - laimėjo 2€ paguodos prizą
 10. Soundas_

  ct ban

  +Pažeidėjas Rondo neteko savo S.ADMIN (galiojimas: 8d) paslaugos.
 11. +Pažeidėjo TeQuila S.ADMIN (galiojimas: 18d) paslauga nuimta. Beje, be reikalo tą s.adm bandėt persimest ant kito IP (naujoje paslaugų sistemoje jei žaidėjas neturi aktyvaus bano yra galimybė persikelti privilegijas ant kito nick/steamid/IP), viską matom.
 12. Atmesta. Deja, drausti pirkti paslaugų negalim, nes to net techniškai neišeitų padaryt, kai užsakomos privilegijos skirtingais telefono numeriais. Paprasčiausias variantas būtų kviesti prižiūrėtojus, jeigu s.adm akivaizdžiai nusižengia taisyklėms. O dar geriau būtų įkelti demo, tada būtų sprendžiama dėl privilegijų ribojimo/nuėmimo. Patikėk manim, jeigu dažniau būtų pranešami jo pažeidimai, jam greitai nusibostų taip švaistyti pinigus. O dabar, rečiau kas praneša, dėl to ir mažiau bausmės jis sulaukia.
 13. Priimta. Prižiūrėtojas @flexinas įspėtas, šioje situacijoje dūminė nuodų (Poison Smoke) granata nesiekė zombių prisikėlimo taškų.
 14. Priimta. Prižiūrėtojas @flexinas gavo įspėjimą dėl neapdairumo. Vis dėlto, šiuo atveju šis įspėjimas nėra griežtas, nes manau suprantate, kad Swarm'e ganėtinai sudėtinga suprasti kada zombiai campina, nebent juos visą roundą stebėti/spectinti, kas beveik neįmanoma. Ačiū už pastebėtą prižiūrėtojo klaidą, kiekvienas toks pranešimas leidžia mums tobulėti ir bereikalo neatsipalaiduoti!
 15. Atmesta. Pirma, nėra įrodymų, todėl mažai ką galima pasakyti apie tą situaciją. Antra, atsižvelgiant į tai, jog banas gautas vėlų vakarą (22:15~) (ir tai buvo darbo dienomis(rytais/pusė dienos praktiškai niekas nežaidžia)), ilgesnis blokavimo laikas dalinai pateisinamas. Tuo labiau, dieną prieš tai (irgi apie 22:20~ laiku) už tokį patį nusižengimą (įžeidinėjai tą pačią žaidėją) buvai nubaustas, todėl galima susidaryti įspūdį, kad vakarais ateini specialiai tą žmogų iškeikti. Be to, vien paskaičius consolės ištraukas apie bendravimą su žaidėja 'gurl' (primenu, kad niekas nėra įkėlęs demo ir, kaip suprantu, beveik viskas vyko mikrofonais kalbant) pats dėčiau mažiausiai 2 asmenims banus už įžeidimus, nes toks elgesys demotyvuoja praleisti vakarą prie cs'o, tuo labiau, kai jis nukreiptas į panelę.

Mūsų projektas rekomenduoja

×