Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  398
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  80

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Sausis 2

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

615 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

15,688 profilio peržiūros
 1. Konkursas baigėsi. Sveikinu visus nugalėtojus! Per artimiausias 5d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo penktadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su manim nuo PENKTADIENIO (2022-01-07) Konkurso laimėtojai:
 2. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su @Soundas_ per SKYPE: alvin_strike9 arba DISCORD: Scott#9012 STEAM prizai: DeathRun ir Swarm laimėtojams - CS 1.6 paskyros suteikimas Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: JailBreak, Surf, GunGame ir CarMod serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! Public: 1. [S. ADMIN] Romasw0w ツ ✔ 2. [ADMIN] GIBONAS666 ✘ 3. [VIP] Mantasw0w~ ✘ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM neEdme ✔ 2. [ADMIN] botas ✘ 3. [VIP] 검둥ì ✔ Base Builder: 1. [S. ADMIN] Pl@menoFFF ✘ 2. [ADMIN] *[G.O.A.T]* ✘ 3. [VIP] Hg~ ✘ Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] + STEAM Lauren Phillips ✔ 2. [ADMIN] 검둥ì ✔ 3. [ADMIN] senei lavonas ✘ 4. [VIP] KaLiO ✔ 5. [VIP] BMW ✘ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2022-01-02 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Gembaz2 į SKYPE: Pagiezingapagieza666 arba DISCORD: Gembaz2#8621
 3. Atėję į bet kurį mūsų projekto serverį pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtytos dovanos. Renkant šias dovanėles gerinsite savo vietą/rank dovanų statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau dovanų! Papildoma informacija: Dovanos krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų! * Kuo daugiau žaidėjų - tuo daugiau dovanų iškris! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams dovanos išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodžiu! Įprastai visiems žaidėjams dovanos išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat dovanų statistikoje serveryje parašykite į chat: /krank Norint pažiūrėti, kiek dovanų reikia iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /knextrank * Norint išjungti Dovanų modelių rodymą parašykite į chat: /modeliai, arba /kmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2022.12.25 19:00 Konkurso numatoma pabaiga: 2022.01.02 20:00 Dovanų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > Dovanų statistika arba tiesiog paspaudę ČIA Laimėtojų PRIZAI 🥇Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM +5 EUR SteamWallet ✔✔🥈Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔✔🥉Trečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje ✔ Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 4. Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems! O kokios Kalėdos be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna iki 2022.01.02 20:00 nemokamas TIKRO VIP privilegijas! Taip pat iki Naujųjų metų (2022.01.02 20:00) perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x daugiau galiojimo! 🎅 Pastaba: senoje paslaugų sistemoje irgi gaunama 2x daugiau galiojimo! Rytoj 19:00 prasidės kasmetinis dovanų rinkimo konkursas! Kviečiame dalyvauti, laimėti prizų ir ... SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ! Linksmų, laimingų, šiltų Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų visiems linki Jailas.lt kolektyvas!
 5. Turbūt čia dėl balrogo kainos :D Jei ji būtų mažesnė, o beisbolkei irgi būtų kaina kažkokia nustatyta, tai tikiu daugiau žaidėjų naudotų balrog :) Bet tikslas priešingas, nes jei daug žm su balrog žaistų tai didesnė galia ct'ams būtų, balanso problema šioj vietoj išryškėtų.
 6. Dėl dmg power poveikio šiam unlockui tiksliai atsakyt negaliu, bet jei kilo įtarimas tai artimiausiom dienom pratestuosiu ir atsakysiu :) O dėl dmg kintamumo, šio unlock atveju tai priklauso nuo atstumo bei pataikymo srities (galva/pilvas/rankos/kojos/pečiai). Knockback su beisbolke prastesnis, o ar healer ir hunter kažkuo šiuo atžvilgiu 'prastesni' - nežinau. Healeris turi mažai hp, tai ir taip aišku jog su knf kovot prieš juos žymiai saugiau/paprasčiau. Bet nevertėtų užmiršt kad serve bendrai virš 15 zombio rūšių :)
 7. Kai arti ct'o keli zombiai (arba kai reikia prabėgti pro juos ir pan.), tai su beisbolke šansai išgyvent žymiai mažesni. Su balrog m1 galima labai patogiai atstumt zombius, o m2 dažniausiai logiškiau naudot jei moki gerai valdyt atstumo riziką ir kai yra mažiau arti esančių zombių. Jei didelis knockback, tai kiek per naivu tikėtis kad zombiai nieko nemėgins daryt ir visada kris kuo toliau nuo ct ;D Trumpiau tariant, faktas kad balrog yra geresnis nei beisbolkė. Bet tai nereiškia kad jis turėtų būt tobulas ir net geresnis nei ginklai (knf neturėtų atstot ginklų). Stiprinimas tokio unlock'ų lemtų per didelį disbalansą.
 8. Priekyje buvimas = didesnė rizika būti užpultam zombių. Tad, nedidelis bonusas nesuteikti fragų 'saugumą mėgstantiems' yra kaip tik privalumas, skatinantis aktyviau žaisti o ne iš toli nuobodžiai šaudyt
 9. Atmesta. Šiandien 14:30~ buvai angliškai parašęs kad žaidėjai nevogtų moliūgų, o tuomet vienam atrašius dėjai jam kick. Daugiau panašių atvejų ant greito neradau, bet, kaip visada, patikrinsime detaliau po laimėtojų paskelbimo prieš įteikiant prizus.
 10. Įvyko restartas ir praradai pirktus XP/prestižus? Užpildyk anketą šioje temoje ir sugrąžinsime jų likutinę dalį! Pastaba: Galima susigrąžinti tik tuos XP/prestižus, kuriuos pirkote paslaugų sistemoje (kadangi visus raginau pirkti per sistemą, tai pirkimų per mane nevyko kiek pamenu, jei kažkas pirko - susisiekit su manim asmeniškai per dc/skp) >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Susigrąžinimo anketa: 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save": >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< * Jeigu norite, kad po grąžinimo Jūsų anketa būtų paslėpta (matytų tik prižiūrėtojai ir administratoriai), prirašykite anketos apačioje "Noriu kad ši anketa būtų paslėpta" (tokiu atveju nematysite kiek XP/PRS Jums buvo grąžinta, tačiau užsukę į serverį pastebėsite, jeigu žinojot kiek prieš tai xp/prs turėjot). Papildoma INFO: * Įprastai (jeigu nekeitėte) "/save" būna nustatytas ant IP. * Jeigu nežinote ką įvesti 2. punkte - susisiekite su prižiūrėtojais (kontaktus galit rast ČIA) arba paklauskit kitų žaidėjų. * Užpildžius anketą jūsų pranešimas bus paslėptas - NIEKAS nematys iki jo patvirtinimo. Jeigu 2. punkte įrašėt IP adresą - saugumo sumetimais jis bus iš anketos ištrintas, kad niekas jo nematytų. * Grąžinimas įprastai gali užtrukti iki 48 val. nuo anketos užpildymo, tačiau stengsimės tą pačią dieną sureaguoti Pavyzdžiai: 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): STEAM_1:0:358963855 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): Soundas_ 1. Jūsų NICK paslaugų sistemoje: Scott 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): 78.52.67.39 Daugiau informacijos apie restartą:
 11. Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su @Soundas_ per SKYPE: alvin_strike9 arba DISCORD: Scott#9012 STEAM prizai: DeathRun ir Swarm laimėtojams - CS 1.6+CSS paskyros suteikimas Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: JailBreak, Surf ir CarMod serveriai nebus restartuojami dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu. Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! Public: 1. [S. ADMIN] Romans YT ✔ 2. [ADMIN] *<>*MILASHKA* ✘ 3. [VIP] Giedriux ✘ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM Travis Scott ✔ ✔ 2. [ADMIN] ViRRrs ✔ 3. [VIP] dj dalgis ✔ GunGame: 1. [S. ADMIN] KobiS ✘ 2. [ADMIN] MalchikGey v2 ✘ 3. [VIP] BaTuoTas KaTiNaS PuKiS ✘ Base Builder: 1. [S. ADMIN] SerGass[0] ✘ 2. [ADMIN] Travis Scott ✔ 3. [VIP] 0_O ✘ Umbrella Swarm GunXP +Powers: 1. [S. ADMIN] + STEAM 7DS Yiruma ✔ 2. [ADMIN] Wind969 ✔ 3. [ADMIN] Kirtiklis ✘ 4. [VIP] Ryzas sunis ✔ 5. [VIP] Donelaitis ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2021-11-03 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk @Soundas_ į SKYPE: alvin_strike9 arba DISCORD: Scott#9012
 12. Soundas_

  pagalbos del admin

  Perkelti privilegijas ant kito nick/sid/ip galima pačiam paslaugų sistemoje(paspaudus 'valdyti paslaugas'), arba susisiekus su manim per skp: alvin_strike9, arba discord: Scott#9012 Padėti perkelti privilegijas gali ir administratorius @Gembaz2, jo kontaktus gali rasti administracijos kontaktų temoje
 13. Nuo šiandienos vakaro atėję į bet kurį mūsų projekto serverį pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtyti moliūgai, o Swarm serveryje iš mirusiųjų prisikelia Skeletai bei vaiduokliai! Renkant moliūgus ir kaulus gerinsite savo vietą /hrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau moliūgų, nužudydi skeletų ir surinkti jų kaulus! Papildoma informacija: Moliūgai krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų! Kaulus galima gauti nužudžius skeletą! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams moliūgai ir kaulai išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodiu! Įprastai visiems žaidėjams moliūgai ir kaulai išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat moliūgų statistikoje serveryje parašykite į chat: /mrank Norint pažiūrėti, kiek moliūgų reikia surinkti iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /mnextrank Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat kaulų statistikoje swarm serveryje parašykite į chat: /hrank Norint pažiūrėti, kiek moliūgų reikia surinkti iki kitos kaulų statistikos vietos parašykite į chat: /hnextrank * Norint išjungti Helovyno moliūgų modelių rodymą parašykite į chat: /models, arba /hmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2021-10-30 17:00 Konkurso pabaiga: 2021-11-07 20:00 Moliūgų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > HELOVYNO MOLIŪGŲ RINKIMO LYDERIAI arba tiesiog paspaudę ČIA Skeletų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > HELOVYNO SKELETŲ LYDERIAI arba tiesiog paspaudę ČIA PRIZAI (kiekvienam konkurse atskirai) Pirma vieta - 10 USD Steam Wallet +10€ paslaugų sistemoje Antra vieta - CS 1.6 Steam +S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje Trečia vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje Ketvirta vieta - VIP 30 dienoms arba 1.5€ paslaugų sistemoje Penkta vieta - VIP 20 dienoms arba 1€ paslaugų sistemoje
 14. Ačiū visiems dalyvavusiems Dronų kovos konkurse, kuris vyko šiandien Swarm serveryje 20:30. Tikiuosi į konkurso organizavimą įtraukimas atsitiktinių žaidėjų (dronų valdymą gavo beveik visi serveryje esantys žaidėjai, o pagrindinė užduotis buvo - žudyti žaidėjus su dronais) praskaidrino dalyviams vakarą ir buvo smagu pasitaškyti Laimėtojai: KaLiO (prizas: 5 EUR paslaugų sistemoje) 7DS Yiruma (prizas: 3 EUR paslaugų sistemoje) Laimėtojų prašau susisiekti su manim Jums patogiu būdu: forume @Soundas_, skype: alvin_strike9, discord: Scott#9012 Apačioje prisegu keletą nuotraukų iš konkurso

Mūsų projektas rekomenduoja

×