Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  145
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Days Won

  12

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 19

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

89 Kartais pasakantis ką gero

Paskutiniai profilį aplankę nariai

711 profilio peržiūros
 1. Banas sutrumpintas iki 30d.
 2. +Temos autoriui perleista pažeidėjo paslauga (galiojimas pridėtas atitinkamai nuo temos sukūrimo datos).
 3. 2 pažeidėjai neteko pusės savo statistikos (rank) taškų/kills (iš 7500 į 3750~) ir 2 prestižų Trečias pažeidėjas turi mažai xp/rank (turbūt buvo tik trumpam užsukęs/pakviestas į serverį), todėl jo duomenys nebuvo ribojami.
 4. Atmesta. Deja, K1asus ginklo patobulinimas ir taip yra ganėtinai galingas, todėl jo stiprinimas sukeltų disbalansą.
 5. Ačiū už pasiūlymus, kai kurie iš jų PRIIMTI. Pakeistas tanko prisikėlimo garsas į žodinį įrašą "Danger", nes ankstesnis kėlė per daug triukšmo. ✔ Danger Spitter klasės galios panaudojimas pakeistas iš "Mouse2" į "E". ✔ Sgs apsauga buvo kiek sušvelninta prieš kurį laiką +nebefiksuosis šuoliai įvykdyti po minimalaus skrydžio su parašiutu. ✔ Papildoma apsauga išimta NEBUS, nes mažuma moka sgs ar bhopint, dėl to daugumai kyla nepatogumai žaidžiant, nes 'veiksmai' kai kuriems suteikia didelį privalumą.
 6. Ačiū už pasiūlymus, kai kurie iš jų PRIIMTI. Glock bei Parašiuto unlockai padaryti "Free" - juos turi kiekvienas numatytai (nereikia pirkti). ✔ Pridėtas sušaldymo laikas (3s) roundo pradžioje. Dragon Deagle peilio panaudojimas perkrovimo metu negalimas dėl to, jog tai yra vienas ir tas pats ginklas, todėl 2 veiksmus vienu metu daryti būtų nelogiška. Tema bus užrakinta, kai antrasis priimtas pasiūlymas bus įgyvendintas.
 7. Ačiū už pasiūlymus, kai kurie iš jų PRIIMTI. Glock bei Parašiuto unlockai padaryti "Free" - juos turi kiekvienas numatytai (nereikia pirkti). ✔ Danger Spitter klasės galios panaudojimas pakeistas iš "Mouse2" į "E". ✔ Sutvarkyta klaida kai kartais CT'ams roundo pradžioje rodydavo zombių rankas. ✔ Pridėtas sušaldymo laikas (3s) roundo pradžioje. VIP/ADMIN bonusai ir taip suteikia pakankamai gerus privalumus, o kadangi serveryje dar yra galių(powers) sistema, tai VipMenu sukeltų disbalansą, to būtų tiesiog per daug.. Tema bus užrakinta, kai į visus temoje esančius pasiūlymus bus atsakyta.
 8. Patvirtinu, priimta. Zombių greičio klaida ištaisyta. ✔ Nuo šiol vaistinėlę galėsit panaudot tik turėdami mažiau HP nei įprastai (įskaitant VIP +20hp bonusą bei galių bonusus). ✔ Dėl ginklų animacijų klaidų neaptikta, žaidėjai konkrečiai nepatvirtinto klaidos egzistavimo. ✔
 9. Atmesta. Nematau prasmės daryt kelis loterijos tipus vienu metu. Kuo didesnė loterija (kuo daugiau bilietų reik), tuo mažiau dalyvių ir turtingesni laimėtojai. Iš vienos pusės tai gerai, iš kitos, ne, nes laimėtojas ko gero už gautus pinigus pirks daugiau bilietų(nes tam tikra prasme jis nieko neprarastų, juk tuos pinigus laimėjo) taip padidindamas savo šansus, o kitiems šansai būtų mažesni. Tam tikrais laikotarpiais (per didesnes šventes (Naujieji metai, Velykos ir pnš.)) vyks "specialiosios" loterijos, kuriuose dalyvių skaičius nebus ribojamas ir išrenkamas nugalėtojas iš anksto nustatytu laiku.
 10. Kadangi susikaupė kelios žaidėjus erzinančios klaidos ir reikalingi pataisymai, nutariau surašyt kas jau padaryta Umbrella Swarm: * Nuo dabar zombiui po prisikėlimo būnant AFK (nejudant/nepanaudojant galios) pratęsiama prisikėlimo apsauga iki tol, kol jis pajudės/panaudos galią arba gaus KICK už AFK. * Glock bei Parašiuto unlockai padaryti "Free" - juos turi kiekvienas numatytai (nereikia pirkti). * Pakeistas tanko prisikėlimo garsas į žodinį įrašą "Danger", nes ankstesnis kėlė per daug triukšmo. * Patobulinta granatų regeneracijos galia (anksčiau ėjo roundo pradžioje turėt dvi granatas) * Nuo šiol vaistinėlę galėsit panaudot tik turėdami mažiau HP nei įprastai (įskaitant VIP +20hp bonusą bei galių bonusus). * Sutvarkyta klaida, dėl kurios gydantis kartais rodydavo pranešimą dėl C4 padėjimo į plantą. * Sutvarkyta klaida dėl zombių greičių po šaldančių granatų panaudojimo. * Pakoreguota, jog pranešimą dėl laimėtų XP už roundo išgyvenimą rodytų TIK jeigu kažkas išgyvena roundą. * Danger Spitter klasės galios panaudojimas pakeistas iš "Mouse2" į "E". * Sutvarkyta klaida kai kartais po prisikėlimo (iš prisikėlimo šansų galios) susibugindavo taikinukas. * Sutvarkyta klaida kai kartais CT'ams roundo pradžioje rodydavo zombių rankas. * [NEĮDĖTA/NEBAIGTA] Koreguojami galutiniai papildomos parduotuvės, kurioje bus galimybė įsigyti amunicijos bei šiek tiek gyvybių, sistema. * [NEĮDĖTA/NEBAIGTA] Pridėtas sušaldymo laikas (3s) roundo pradžioje.
 11. Topic moved to "Unban appeals" subforum.
 12. Statistikos restartas jau įvyko! Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su manim per skp: alvin_strike9 Dėl saugojimo tipų (nick/SteamID) apsaugojimo slaptažodžiu bei turimų paslaugų kai kurie laimėtojai turi susisiekti su Pagr. Administracija. Dėl steam prizo kiekvienas laimėtojas turi susisiekti. Susisiekimo skype nurodytas apačioje. STEAM prizai: pagrindinių serverių(JailBreak bei Public) laimėtojams - CS 1.6/CS:GO/CSS(vieno iš trijų žaidimų +galimas papildomas atsitiktinis prizas/raktas iš accounts.lt pusės) pirkimas tiesiogiai į turimą paskyrą arba atskiros paskyros suteikimas, 2 kitų serverių(Umbrella Swarm bei DeathRun) laimėtojams - CS 1.6 arba CSS žaidimo paskyra. Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: STEAM prizų išdalinimo tvarka šiek tiek keisis, plačiau bus pranešta artimiausiomis dienomis! Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! JailBreak:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM Tigro Letena ✔ 2. [ADMIN] Pauliuha ✔ 2. [VIP] Babaužis. ✔ Public:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM ok ✔ 2. [ADMIN] Žmogus ✔ 2. [VIP] Boro. ✔ DeathRun:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM Shy? ✔ 2. [ADMIN] COLT 2. [VIP] JUDITA Base Builder:+ 1. [S. ADMIN] BiG BanG* ✔ 2. [ADMIN] |Preparation| The O*L*D*N ✔ 2. [VIP] Zver GunGame:+ 1. [S. ADMIN] FARTOVYJ ✔ 2. [ADMIN] WIKISXD ✔ 2. [VIP] AMK ✔ Car Mode:+ 1. [S. ADMIN] Žmogus ✔ 2. [ADMIN] Naf. 2. [VIP] Uzuolaidos prijuoste Umbrella Swarm GunXP +Powers:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM Asteriksas ir Obeliksas ✔ 2. [ADMIN] HunTer | ~ kia. ✔ 2. [VIP] HunTer | ~ 66random33 ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2018-09-07 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk man į skype: alvin_strike9
 13. Ačiū už pasiūlymus Paprasčiau bus atsakyt pagal numerius: 1. Kadangi projektas ir taip nestovi vietoje (daromi atnaujinimai, visąlaik kažkas vyksta (konkursai/atrankos) ir pnš), dėl riboto laiko negalim sukurti iškart daug serverių. Tačiau minėtasis Surf'as artimiausiu metu pasirodys uzas.lt (mūsų antrame) projekte. CSGO darbai prasidės irgi, tačiau serverio teks kiek palaukt, nes darbo nemažai ten. O tarkim Knf/Hns/Capture the flag modai nėra populiarūs, todėl be pastovios reklamos ar didesnio žaidėjų srauto jie būtų pasmerkti žlugimui. Be to, norėčiau pabrėžt, kad neužsiimam "serverių štampavimu" (tiesiog iš interneto serverio failų įdėjimu į projektą), Mūsų serveriai visada yra geros kokybės ir pasižymi unikalumu. 2. Tam yra žemėlapių siūlymų tema. 3. Bus įdėta. 4. Skinai ne kartą buvo keičiami JB serveryje. Artimiausiame atnaujinime numatomi nauji JB kalinių skinai. SIūlyti kitus modelius (BB/jb CT ir pnš.) visada galit, jeigu jie tiks - būtinai įdėsim. 5. JB bei Swarme tas jau yra padaryta prieš keletą dienų. 6. Dėl šioje temoje žaidėjų paminėtų priežasčių šio pasiūlymo priimti negalime. Neretai žaidėjai ateina nusižengti taisyklėms, todėl, jeigu šis pasiūlymas būtų priimtas, po taisyklių pažeidimo viename serveryje nusižengėlis tiesiog nueitų į kitus mūsų serverius toliau trikdyti žaidimą kitiems.. Be to, kaip ir buvo minima, jau atsirado galimybė po bano žaisti Uzas.lt serveriuose, kurių skaičius su laiku didės. 7. Bus padaryta. 8. Dėl šioje temoje žaidėjų paminėtų priežasčių šio pasiūlymo priimti negalime. Kalėjimo prižiūrėtojams (CT) ir taip yra sudėtinga vesti paprastas dienas, o jeigu kalinių parduotuvės kainas dar pamažint, išvis betvarkė vyraus. Nereikia užmiršti, kad dažniausiai serveryje būna 15-20 žaidėjų, tad jeigu kainos būtų mažesnės - kiekvieną roundą kažkas naudotų šviesos išjungimą ir panašias, CT žaidimą sunkinančias, prekes. O jeigu paimti nevilties CT pradėtų daryt dienas tik iš "/dienos" ir tiesiog fragintųsi - kam nuo to būtų geriau? 9. Bus padaryta artimiausiame atnaujinime. 10-11. Kaip minėjo forumo nariai, privilegijos perkamos tam, kad suteiktų papildomus bonusus, kurie išskirtų tuos žaidėjus nuo kitų. 12. Kokia prasmė? Dabar daug bazių griovėjų, o po tokio pasiūlymo įgyvendinimo būtų daug piktnaudžiaujančiųjų detalių užrakinimais (pvz. trukdytų kitiems masiškai bet kokias detales užrakinėjant, po užstatymo užrakintų detales ir pnš.) Temą užrakinsiu kai visi žadėti pakeitimai bus atlikti.
 14. Ačiū už pastebėtas klaidas. Klaida su "Healer" klase jau šiandien buvo taisoma, rytoj į serverį turėčiau įdėt pataisymą. ;) Dėl ginklų patobulinimų amunicijos bei lago, reikėtų konkretikos ties kuriais ginklais tai vyksta. Iš žaidėjų jau gavau info dėl vieno ginklo, kurį rytoj patikrinsiu. Heal'inantis galima išmesti vaistinėlę su "g", tačiau galbūt padarysiu, jog gydytis eitų tik turint mažiau nei 100HP. Rytoj papildysiu savo atsakymą ir tikiuosi užrakinsiu šią temą su išspręstom klaidom, iki tol palieku atrakintą, gal kas turės daugiau info dėl bugų.
 15. Nusipirkus paslaugą ant NICK/steamID su slaptažodžiu BŪTINA į cs/žaidimo consolę įvesti slaptažodį tokiu būdu: setinfo _pw slaptažodis Pastaba: po setinfo yra tarpas - setinfo(tarpas)_pw(tarpas)slaptažodis

Žaidimo Counter-Strike 1.6 atsisiuntimas

×