Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  291
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  44

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Gruodis 4 2019

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

412 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

6,525 profilio peržiūros
 1. Soundas_

  Dingo Admin Swarme

  Parašyk man į skype: alvin_strike9 Arba į forumo pm, bet geriau į skp
 2. Sveikas dar karta xd. bl dar viena beda.

  s.adminas dingo..

  kai galesi prachekink. 

  Dekui <3 

  laukiu.. tj pasibaigs..
   

 3. kada bus prizai uz dovanu rinkimo konkursa?

  1. Kazanova

   Kazanova

   Atrašys, užsiėmęs žmogus bandyk rašyt į skype atrašo greičiau sakė

  2. Šilas

   Šilas

   Nereikia tau jokio prizo

 4. Sveikas dar karta xd. bl dar viena beda.

  s.adminas dingo..

  kai galesi prachekink. 

  Dekui <3

 5. Sveikas, paziurek dm. Aciu <3

  1. Soundas_

   Soundas_

   atrašiau, problema išspręsta :) 

  2. dOPE322
 6. Pirmas DEMO - ATMESTA. Matoma, jog pas tave buvo pakilęs ping ir svyravo apie 100~, tačiau tai nereiškia, kad tavęs adminai negalėtų slayint pagal 1.5-1.6 DeathRun serverio taisykles. Jeigu tau ping būtų (kaip ir nutiko) ilgiau nei kelios sec., tai juk nereiškia, jog visi mirę žaidėjai privalo laukti.. Tuo labiau, jeigu ping ilgalaikis - gal ir per visą mapą nesusitvarkytų ping, tai ką daryt likusiems žaidėjams?;D Antras DEMO - per įrašą nesimato žaidėjo nusižengimo, tos detalės galėjo būti paliestos dėl įvairių priežasčių, kadangi spawną bandė blokuoti kaip minimum 2 kiti žaidėjai. Jeigu kuris nors prižiūrėtojas turės laiko perpatikrinti DEMO su specialia programa, jog matytųsi įtariamo žaidėjo (Fix.) veiksmai ir ar buvo nusižengta, tą padarys. Iki tol antras skundas negali būti patvirtintas.
 7. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 7d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo penktadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su manim nuo PENKTADIENIO (2020-01-10d) Konkurso laimėtojai:
 8. Be to, kuo skiriasi detalių judinimas "blogais tikslais" būnant zombiu ir CT'u? Abiejais atvejais baudžiama (jei įkeliamas demo), o aš dažnai skatinu už tokius nusižengimus ribot privilegijas arba visai jas nuimt. Tad, nemanau kad verta zombiams blokuot galimybę "įvest tvarkos" jei kažkas bando užstatyt spawną ar pan.
 9. Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems! O kokios Kalėdos be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna iki 2020.01.01 21:00 nemokamas VIP privilegijas! (aktyvuota prieš kelias dienas) Šįkart neužmiršime ir tų, kurie jau turi nusipirkę privilegijas! Visos VIP/ADMIN paslaugos pratęstos 15d., o S.ADMIN atveju 7d. Taip pat iki Naujųjų metų (2020.01.01 21:00) perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x, daugiau galiojimo! 🎅 Pastaba: senoje paslaugų sistemoje irgi gaunama 2x daugiau galiojimo! Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) DAR DAUGIAU(naujoje sistemoje MAKRO gaunama +50proc. balanso)! Prasidėjo kasmetinis dovanų rinkimo konkursas! Kviečiame dalyvauti, laimėti prizų ir ... SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ!(SPAUSTI) Linksmų, laimingų, šiltų Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų visiems linki Jailas.lt kolektyvas!
 10. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtytos dovanos. Taigi kokia tų dovanų esmė? Renkant šias dovanėles gerinsite savo vietą/rank dovanų statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP10 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau dovanų! Papildoma informacija: Dovanos krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 6 ar daugiau žaidėjų! * Kuo daugiau žaidėjų - tuo daugiau dovanų iškris! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams dovanos išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodžiu! Įprastai visiems žaidėjams dovanos išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat dovanų statistikoje serveryje parašykite į chat: /krank Norint pažiūrėti, kiek dovanų reikia iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /knextrank * Norint išjungti Dovanų modelių rodymą parašykite į chat: /modeliai, arba /kmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2019.12.26 16:00 Konkurso numatoma pabaiga: 2020.01.03 21:00 Dovanų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > Dovanų statistika arba tiesiog paspaudę ČIA Laimėtojų PRIZAI Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM +5 USD SteamWallet ✔✔Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔Trečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔✔ Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔ Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔ Šešta-dešimta vietos - 1€ paslaugų sistemoje Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)! STEAM rėmėjai:
 11. sveikas Soundai as negaliu prisijungti prie serverio raso: Kicked :"You have no entry to the server..." ka man daryti?? 

 12. +Pažeidėjui uždėtas papildomai dar vienas banas, 5 mėnesiams. O temos autoriui suteiktas ADMIN 15 dienoms.
 13. Soundas_

  UNBAN vave

  Atmesta. Už mass free kick yra normalu dėt amžiną baną, tad deja..
 14. Beje užsieniečiams (jei pvz. serve klausia) galima rašyt iškart anglišką nuorodą į paslaugų sistemą - services.jailas.lt Tačiau EN vis tiek teks pasirinkt :) O šiaip gera pamoka, +rep ir į pm nusiunčiau 1.5 EUR kupono kodą
 15. Šnd turiu laiko patikrint tik vieną demo, tai patikrinau pirmąjį - atmesta. Atsižvelgiant į žaidėjos pasikartojantį tą patį nusižengimą, galėjo būt gautas 30min. banas vien už tą pasakymą. Dėl komandos perkėlimo - įkelkit demo. Apie komandos perkėlimo netinkamą naudojimą man jau seniai yra pranešę per skype, tik dar galutinai nepatikrinau/nenusprendžiau dėl bausmės (t.y. ar bus įspėjimas, ir ar vienas). Nuo gruodžio pirmos dienos, jeigu teisingai ką tik pažiūrėjau, nebuvo jokių perkėlimo naudojimų swarme, o už tą patį nusižengimą 2x negali būt baudžiama, tad, kelkit įrodymus laiku. Likusius 2 demo patikrins Aironas arba kurią kitą dieną aš, kol kas temą rakinu (kad nebūtų freepostų).

Mūsų projektas rekomenduoja

×