Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  277
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  43

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 16

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

385 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

5,438 profilio peržiūros
 1. Niekas iš TOP5 nėra diskvalifikuojamas. Visi rinko patys (patikrinta visais IP/nick/SteamID atžvilgiais ir pagal pražaistą laiką) ir kažkokių "masinių" piktnaudžiavimo (su draugais renkant moliūgus, o ne žaidžiant įprastai) nebuvo. Žinoma, pastebėjau ne vieną ir ne du atvejus, kuomet akivaizdžiai matėsi, jog dalyviai nesiekė serverio tikslo (žudyti žaidėjus/vesti normalias JB dienas ar žudyti CT'us(JB)), o labiau žaidė dėl moliūgų - bet tai nėra draudžiama, jeigu nedaroma masiniu būdu. Suprantama, kad norint aplenkti kažką top'e ar išlaikyti turimą TOP poziciją dalyviai labiau kreipė dėmesį į moliūgus, nei į žudymus/mirtis (kills/deaths)/gerą JB dienų vedimą ar pan.. Už tuos nedidelius "piktnaudžiavimo" atvejus galėjo būti dedami 1-24val banai ar pan., tačiau tai nesiskaito "sukčiavimu" ir dėl to negalima diskvalifikuoti Visų laimėtojų dėl prizų atsiėmimo prašau susisiekti su manim per skype: alvin_strike9 arba į forumo pm
 2. Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Per artimiausias 6d laimėtojai bus patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus nuo penktadienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Laimėtojai - susisiekite su manim nuo PENKTADIENIO (2019-11-15d) Konkurso laimėtojai:
 3. Soundas_

  Peticija!

  Priimta. Nubalsavusių žaidėjų prašymu skeletai pašalinti iš Swarm serverio anksčiau negu buvo planuota.
 4. Kaip žinote, o gal nežinote, tačiau atėję į bet kurį mūsų projekto serverį tikrai pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtyti moliūgai. Renkant šiuos moliūgus gerinsite savo vietą /hrank statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau moliūgų! Papildoma informacija: Moliūgai krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 4 ar daugiau žaidėjų! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams moliūgai išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodiu! Įprastai visiems žaidėjams moliūgai išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat moliūgų statistikoje serveryje parašykite į chat: /hrank Norint pažiūrėti, kiek moliūgų reikia surinkti iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /hnextrank * Norint išjungti Helovyno moliūgų modelių rodymą parašykite į chat: /models, arba /hmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2019-11-02 12:00 Konkurso pabaiga: 2019-11-09 20:00 Moliūgų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > HELOVYNO KONKURSAS - MOLIŪGŲ RINKIMAS arba tiesiog paspaudę ČIA PRIZAI Pirma vieta - 5 USD Steam Wallet(arba CS 1.6 Steam) +10€ paslaugų sistemoje ✔✔ Antra vieta - CS 1.6 Steam +S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje ✔✔ Trečia vieta - CS 1.6 Steam + ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔✔ Ketvirta vieta - VIP 30 dienoms arba 1.5€ paslaugų sistemoje ✔ Penkta vieta - VIP 20 dienoms arba 1€ paslaugų sistemoje ✔ Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 5. Priimta. Prižiūrėtojui @Dekanidze. uždėtas of. žod. įspėjimas. Bausmė nėra griežta atsižvelgiant į tai, jog situacija susiklostė dėl serverio klaidos ir nusižengimo metu niekas nebuvo CT, todėl tai labiau buvo "for fun nusižengimas" jei koks nors žaidimo/ct vedamų dienų trikdymas ar pan.
 6. Atmesta. Visų pirma, taip tiesiogiai nereikia lyginti vienos situacijos su kita, nes @Dekanidze. baudė kelis asmenis, kurie pagal susitarimą nusprendė pažeisti paties temos autoriaus minimą 1.4 forumo taisyklę dėl piktnaudžiavimo repuvacijos uždėjimu. Skundo "Pastebėjau sukčių - Sveicaras" sukūrimo ir patikrinimo data yra spalio 18-oji. Tuo tarpu spalio 25 dieną maždaug 5-6~ asmenys (įskaitant temos autorių) uždėjo @Dekanidze. neigiamą reakciją be priežasties, tuo labiau - tą pačią valandą. Tad klausimas, kokia tikimybė, kad už teisingą skundo patikrinimą (skundas buvo patvirtintas kaip matau) po 7 dienų, konkrečiai tą pačią valandą kaip kiti pažeidėjai tą darė pagal susitarimą, nusprendei uždėti -rep?
 7. 🧟Sveikiname visus su vaiduoklių švente - Helovynu! 🧟 Helovyno naktis Tokia kraupi ir ilga, Šalta ji, siaubinga, Vaiduoklių pilna! Kad dantys iš baimės, Tau nebarškėtų, Saldainių į burną, Prisikimšti derėtų! Koks Helovynas be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna nemokamas VIP privilegijas! 👻 (Nemokami VIP'ai neturi admin chat galimybės) Iki 2019.11.05 perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x, daugiau galiojimo! Pastaba: senoje paslaugų sistemoje SMS'u gaunama 50%, o banku 2x daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 45d ADMIN 2.90 € - 45d S.ADMIN 2.90 € - 25d Neužmirškite sudalyvauti Helovyno moliūgų rinkimo konkurse! (SPAUSTI) Mėgsti riziką? Sudalyvauk specialaus režimo Helovyno loterijoje ir išbandyk savo sėkmę laimėti VISŲ DALYVIŲ pinigus! (VISA INFORMACIJA paslaugų sistemoje > Helovyno loterija) Loterijos laimėtojai: Baronas RiBiS FalleN Medevin
 8. Atmesta. Galėčiau tik papildyti @J.T. tuo, kad prasidėtų tyčiniai(pagal susitarimą abiejų žaidėjų) "freebanai" siekiant gauti "kompensaciją" ir pan., o tos "kompensacijos" beveik atsvertų prarastą adminą, kas dar labiau motyvuotų piktnaudžiaut tuo ir daryt nesąmones su privilegijomis. Unban anketos dažniausiai patikrinamos gana greitai, tad deja, šis pasiūlymas turi daugiau minusų nei pliusų.. Tačiau vis tiek ačiū už pasiūlymą.
 9. Atmesta. Kai kurie čytai įgalina greitą nick keitimą į random arba į panašius kaip serveryje esančių žaidėjų, todėl esu padaręs, jog ant-cheat banintų už nenaturaliai greitai keičiamą nick, kur problema? :) Todėl banas ir nėra ilgas, tik dienai.
 10. O dėl tokio dalyko kartais nepadažnės free banų dėt 'rc'?:D Adminai pažieję į score pagalvos, jog žaidėjas padarė rc..
 11. Jei teisingai supratau, pasiūlymas naudojant"/register" apsaugoti nick'ą slaptažodžiu, nes pakeitus "/save" nick'as nėra apsaugomas.. Plačiau galbūt vėliau pakomentuosiu, bet saugojimą ant nick renkasi dažniausiai tik tie, kurie turi privilegijas (t.y. nick apsaugotas slaptažodžiu) ant nick'o. Kitiems labai rekomenduojam rinktis SteamID saugojimo tipą, taip užtikrinant duomenų saugumą net ir su dinaminiu IP'u.
 12. ✔ Jump granatos žalos klaida/bugas sutvarkytas (prieš kelias savaites, pamiršau parašyt ;x). ✔ Famas Electricity bug'as sutvarkytas.
 13. Pažeidėjas Mystic neteko savo S.ADMIN (galiojimas: 15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus.

Mūsų projektas rekomenduoja

×