Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  351
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  63

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Liepa 29

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

535 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

11,382 profilio peržiūros
 1. Test serveryje(atnaujinime) jau prieš savaitę įgyvendintas ul pašalinimas pasiėmus prestižą :) Dėl gas. Ar verta žaidėjui ulint gas kai mažai žaidėjų ir dėl dominavimo(pvz. Iš dalies su gas pagalba) jie gali išsilakstyt? Gas lengviau atsiperka kai kuo daugiau žaidėjų serve.. P.s. dėl /prs granatų pagalvosiu :)
 2. Patekusieji į apklausas: A+) Gembaz A) Abra B+) THE | Deividas B) [ANTIMAT]Nick B) eXe*Gedvis B) Focusw0w Kuo aukštesnio lygio apklausa - tuo mažesnė tikėtina jos trukmė ir aukštesni patekimo šansai. Aukščiausias lygis A+++, žemiausias C. Dar dėl 3~ kandidatų nėra galutinio sprendimo, o visi kiti deja atmesti.
 3. Atmesta. Balrog knf ir taip yra 'stiprus' patobulinimas, trumpinant charge laiką jis būtų per galingas. O dėl smūgiavimo efekto, nematau ten problemos, jis yra tinkamas.
 4. Ten neišskirta kur HS. Už nužudymą į galvą(HS) gaunami 2 tšk, už paprastą - tik 1 taškas. Už mirtį visada minus 1 taškas. Tad viskas ten OK :)
 5. Pirmas atrankos etapas (anketų pildymas) baigėsi. Iki pirmadienio~ tikiuosi spėsiu patikrinti anketas.
 6. Atmesta. 5s bet nepataikius vstk tenka laukt, tad, be ilgų diskusijų manau ir taip aišku kad su Smoker viskas tvarkoj
 7. Tam tikrų tipų ban apėjėjus galima šalinti tik esant serveryje su pažeidėju arba apskritai tik man vienam, nes tai techniškai visai kitokio pobūdžio banai. Kitų asmenų nusižengimai nepateisina tavo nusižengimo, kiek kartų tą pakartot?
 8. Atmesta. Tai klaidintų ct'us (neleistų pilnai 'mėgautis'/pasikliauti gas unlocku) ir didintų disbalansą tarp zombių klasių (danger spitteris ir taip yra pakankamai stipri klasė).
 9. O kodėl manai kad visi privalo gilintis į tai, ar toks nusižengimas kažkam trukdo ar ne? ;D Nepriklausomai nuo to, ar tas žaidėjas įsižeidė ar ne, visą situaciją mato kiti asmenys (serveryje/per amxbans) - įžeidimus ir admin komandų naudojimą ne pagal paskirtį. Kitos aplinkybės (freekick kurį paminėjai) nepaneigia tavo faktiškai padaryto nusižengimo.
 10. 1. Galių strategijos pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių dalykų swarme. O kad pasiekti aukštesnius lygius tenka kurį laiką nenaudojant prestižų žaisti. Galių restartavimo funkcija tik pakenktų žaidimui ir turi žymiai daugiau minusų nei pliusų, tad deja, atmesta. 2. Tai mūsų serveriui tiesiog 'netinka'. Tuo labiau, panaši alternatyva yra integruota į kalėdinių dovanų/helovino moliūgų ir kt. sistemą, ir buvo aiškiai matyti, kad tai tik paspartina lvl kėlimą ir realiai nesuteikia jokio 'smagumo' žaidėjams (dėl to xp kiekiai konkursuose yra gana žemi). 3. Šis zombis gana banalus ir realiai daliai žaidėjų labai nepatiktų. Esant daugiau žaidėjų serveryje būtų didelė tikimybė kad iš oro pas CT 'dings' ginklas ir taip roundas būtų 'bevertis'. Čia galima giliau diskutuoti, bet, nemanau kad toks zombis tiktų mūsų serveriui. Nuo šio pasiūlymo laiko buvo sukurta "Fly" zombio klasė bei, artimiausiame atnaujinime bus dar viena ne ką prastesnė ir naujesnė klasė 4. Jeigu neklystu nuo pasiūlymo sukūrimo buvo pridėtas naujas ul knife - Balrog, kuris geresnis už kataną. Manau dviejų pilnai užtenka. 5. Žemo lvl ginklų patobulinimai (ul) neturėtų būti 'geri', tai taip pat leidžia tuos resursus panaudoti dažniau naudojamiems ir 'geresniems' (aukštesnio lvl) ginklams. Jeigu pradžioje ul'ai būtų geri, tai kylant lygiui būtų sunku žaidėją kažkuo nustebinti.
 11. Atmesta. Witch ir taip su dmg ir galia (ability) viskas tvarkoj (su ability iš 1hito įprastai nužudo +tuo metu greitis didesnis).
 12. Atmesta. Klasių skaičius nors ir nedaug, bet šiek tiek reguliariai didės. Tačiau naudoti senas (zombie plague) klases nėra gera mintis. Be to, pasiūlyme pateiktas modelis gali klaidinti žaidėjus, nes nepaisant skirtingo modelių hitbox'ai nesikeičia, kas reiškia kad šaudant į tam tikras zombio vietas realiai bus prašaunama.
 13. Ši tema skirta tiems, kas iki restarto nebuvo įrašę "/userid" kad prizą gauti iškarto. Ši tema padės lengviau identifikuoti (matysiu jūsų IP iš kurios pildysite anketą) laimėtojus ir greičiau atsiimti jums priklausančius prizus :) Kad atsiimti jums priklausantį TOP prizą užpildykit šią anketą: 1. Jūsų žaidimo NICK: 2. Kuriame serveryje kurią vietą užėmėt?: 3. Jūsų paslaugų sistemoje turimos paskyros ID: Pavyzdys: 1. Jūsų žaidimo NICK: Scott 2. Kuriame serveryje kurią vietą užėmėt?: JB TOP1 2. Jūsų paslaugų sistemoje turimos paskyros ID: 1011 Kaip rasti paslagų sistemoje savo paskyros ID yra nuotrauka šioje pamokoje:
 14. hi saundas how r u i want vip can you give this for free i cant buy from my country 

  so many destroyers 

   

  1. Show previous comments  6 more
  2. Jurbarko Bachūras

   Jurbarko Bachūras

   Nah, just write pm to me with your Steam id + password or just IP or Nick + password and I will buy it for you. Because you know, I can't send money to anyone. Only Owners and a few mods can only do that.

  3. Jurbarko Bachūras

   Jurbarko Bachūras

   Problema ispresta, ciuvas gavo vip

  4. Sveicaras

   Sveicaras

   Same here į cant buy from my either


Mūsų projektas rekomenduoja

×