Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  259
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  39

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 25

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

346 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

4,711 profilio peržiūros
 1. Atbanintas. Adminas "Wind" gavo 1val. perspėjamąjį baną. ,,Pabėgęs kalinys, esant uždarytoms kameroms, visada kelia pavojų, todėl gali būt i nužudytas be įspėjimo."
 2. Atmesta. Jeigu didelis mapas, arba su teleportais (kurie iškraipo radarą ir nematysi kur yra žaidėjai), tai nk gero iš to nebūtų. O gauti slap/slay nuo serverio už tai, jog kažkas roundo pradžioj nubėgo slėptis - nelabai kam patiktų ;D Tad deja.. Jeigu CT yra normalūs, tai patys suves kalinius į konkrečią zoną ir pajungs tą išlikimą/granatų karą ar pan., kad žaidėjams būtų įdomiau.
 3. Atmesta. Nariai viršuje puikiai išsakė savo mintis, nelabai turiu ką ir pridėt. Nebent, kad prižiūrėtojai papildomai stebimi tiek dėl pagrindinio nick naudojimo, tiek dėl kitų. Taip pat dėl aktyvumo, blokavimų, anketų tikrinimo ir pan.
 4. Atmesta. Kaip buvo paminėta @jekle @SAMURAI, knife serverį mažai kas žaistų, todėl jis neišsilaikytų ir galiausiai stovėtų tuščias.
 5. Atmesta. Po 2018 m. užsieniečių sėkmingų gudrybių piktybiškai naudojant "connect", įskaitant siekius privilioti į serverį, kuris kištų virusus, valve išleido atnaujinimą, po kurio Steam žaidėjams NEĮMANOMA išsiųsti "connect" iš serverio pusės. Tad deja, /server galioja tik non-steam žaidėjams, o artimiausiu metu abejoju ar kažkam pavyks apeiti valve apsaugą, jeigu tai išvis įmanoma
 6. Sutvarkyta. Tikimybė netinkamu metu gauti "unstuck" sumažinta iki minimumo(manyčiau labai retai tai galėtų pasikartoti, lyginant su ankstesne situacija), o tinkamu metu - 2x greičiau, optimizuotas sprendimas
 7. Po metų nusprendėt prisimint apie šį skundą?:D Kas taip ant Airono užsėdęs?
 8. Atmesta. Taisyklės ties žemėlapio keitimo yra griežtos, ypatingai Swarm serveryje. Tuo labiau, CT'ams ta viena minutė galėjo reikšti visą roundą. Prižiūrėtojas @Storm perspėtas, kad sekantį kartą iškart serveryje įspėtų adminą nekeisti žemėlapio, nes chat'e nepastebėjau kad kažkam šį mintis nebūtų patikusi, nors ir taip aišku kad ne visi į chat kiekvieną sekundę žiūri, ypatingai CT'ai..
 9. Atbanintas. Nors ir labai retai tą darau, šįkart suteiksiu antrą šansą.
 10. Soundas_

  UNBAN ,

  Atbanintas. Pažeidėjas "mystic" gavo 2 amžinus banus + neteko savo S.ADMIN (galiojimas: 12d) paslaugos už freebanus ir pakartotinius nusižengimus. Visi jo šiandienos uždėti banai (5~) nuimti.
 11. tema seniai nebeaktuali. Tuo labiau, tai ne skundas o unban anketa + baną uždėjęs prižiūrėtojas atsistatydinęs.
 12. Sveikas dingo swarm level ir 40 prs

   

  1. J.T.

   J.T.

   Ir taip nemoki žaist kam tau jie :Ddd

  2. -FocuswOw.

   -FocuswOw.

   Soundas gi išvykes kažkur rašyk Aironui arba prieshui

 13. Atranka baigta! - turbūt šitą čia norėjot pamatyt? Deja, bet dar ne Nuo rytojaus prasidės apklausos, kurios ir nulems kurie kandidatai taps Jailas.lt serverių prižiūrėtojais! Taip nutiko, kad dar ne dėl visų kandidatų žinomi galutiniai verdiktai, todėl apačioje skelbiu sąrašą kandidatų, patekusių į apklausas. Patekusieji į apklausą: Snikeris Kosmaras. [420]-DekanidzeViesspats. zed MeBo3 AwpIsTheLife Deltonas Gantis Storm BUS PILDOMA... Kandidatai, dėl kurių svarstoma (nėra galutinio verdikto, turi šansą patekti į apklausas): depression. J.T. ! dedis ykrop4ik ixasas Jailas # Klaudze Likusieji - deja galutinai nepateko.. Atmetimo priežastys gana įvairios ir bus nurodytos 2019-07-19 iki 17:00~, kadangi šiandien jau naktis ir nelabai norisi redaguot kiekvieną pranešimą kopinant iš savo užrašų ;D Ačiū už supratingumą
 14. Unbanned. Admin "K>O" got 1day ban as warning, if situation repeats - he will lost his privilegies.

Mūsų projektas rekomenduoja

×