Jump to content

Helovynas - vaiduoklių šventė!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

HELOVYNAS: akcijos, moliūgų rinkimo konkursas, specialūs atnaujinimai ir dar DAUGIAU! (nuo 2020-10-30 vakaro)

Soundas_

Pagr. Administratorius
 • Turinio kiekis

  356
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėta dienų

  63

Soundas_ paskutinį kartą laimėjo Liepa 29

Soundas_ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

536 Senbūvis

Paskutiniai profilį aplankę nariai

12,023 profilio peržiūros
 1. Pasiūlytas he ul'as yra iš tikro deagle, o ne he granatos Po atnaujinimo kažkiek unlockų gali atsirast, bet, į M249/he granatas deja silpnai orientuojamasi. (nes m249 retai naudojamas, kadangi pasiekus tą lvl dažnai greitai įsigijamas prestižas, o HE yra įprastas(default) stipresnės granatos efektas) Manau geriau pridėti kokio nors dgl/m4 unlocką nei m249/he. Patikslinimas: jeigu šiuo metu m249 visai neturi jokio ul - tai matyt mano klaida bus ir artimiausiam update būtinai įdėsiu
 2. RR vyko šių metų vasarį~ :)
 3. Pasiūlymas gal ir geras, bet ne apie viską žaidėjai gali pagalvoti Iš zombie serverių tarp lietuvių iš dalies gali išgyventi tik swarmas. Visi kiti zombie modai išgyvena tik su boostais ir tik su užsieniečių žaidėjais. Nematau reikalo kurt serverį, kuriame praktiškai nežaistų lietuviai.. P.S. Nejudinkit jūs to Car Modo :DD Mes galim kad ir 20 serverių laikyti be problemų (daugiausiai resursų rija tik serveriai su ONLINE žaidėjais). Problema ne serverio 'laikyme', o kūrime, kas užima laiko, kuris naudojamas atnaujinimams. Juk geriau naujinti esamus serverius ir išsiskirti nuo kitų, nei prištampuoti 10 niekam neįdomių serverių ir juos išlaikyti tik reklamomis/boostais..
 4. Kaip švelniau atsakyti, kad tokio pobūdžio 'peticijos' yra 100% bevertės?
 5. HNS nepopuliarus Lietuvoje, per didelė rizika būtų jį kurti. Temą palieku atrakintą, gal kas norės kažkuo papildyt/padiskutuot, bet, abejoju ar šiuo atveju tai pakeis sprendimą ;D
 6. Test serveryje(atnaujinime) jau prieš savaitę įgyvendintas ul pašalinimas pasiėmus prestižą :) Dėl gas. Ar verta žaidėjui ulint gas kai mažai žaidėjų ir dėl dominavimo(pvz. Iš dalies su gas pagalba) jie gali išsilakstyt? Gas lengviau atsiperka kai kuo daugiau žaidėjų serve.. P.s. dėl /prs granatų pagalvosiu :)
 7. Patekusieji į apklausas: A+) Gembaz A) Abra B+) THE | Deividas B) [ANTIMAT]Nick B) eXe*Gedvis B) Focusw0w Kuo aukštesnio lygio apklausa - tuo mažesnė tikėtina jos trukmė ir aukštesni patekimo šansai. Aukščiausias lygis A+++, žemiausias C. Dar dėl 3~ kandidatų nėra galutinio sprendimo, o visi kiti deja atmesti.
 8. Atmesta. Balrog knf ir taip yra 'stiprus' patobulinimas, trumpinant charge laiką jis būtų per galingas. O dėl smūgiavimo efekto, nematau ten problemos, jis yra tinkamas.
 9. Ten neišskirta kur HS. Už nužudymą į galvą(HS) gaunami 2 tšk, už paprastą - tik 1 taškas. Už mirtį visada minus 1 taškas. Tad viskas ten OK :)
 10. Pirmas atrankos etapas (anketų pildymas) baigėsi. Iki pirmadienio~ tikiuosi spėsiu patikrinti anketas.
 11. Atmesta. 5s bet nepataikius vstk tenka laukt, tad, be ilgų diskusijų manau ir taip aišku kad su Smoker viskas tvarkoj
 12. Tam tikrų tipų ban apėjėjus galima šalinti tik esant serveryje su pažeidėju arba apskritai tik man vienam, nes tai techniškai visai kitokio pobūdžio banai. Kitų asmenų nusižengimai nepateisina tavo nusižengimo, kiek kartų tą pakartot?
 13. Atmesta. Tai klaidintų ct'us (neleistų pilnai 'mėgautis'/pasikliauti gas unlocku) ir didintų disbalansą tarp zombių klasių (danger spitteris ir taip yra pakankamai stipri klasė).
 14. O kodėl manai kad visi privalo gilintis į tai, ar toks nusižengimas kažkam trukdo ar ne? ;D Nepriklausomai nuo to, ar tas žaidėjas įsižeidė ar ne, visą situaciją mato kiti asmenys (serveryje/per amxbans) - įžeidimus ir admin komandų naudojimą ne pagal paskirtį. Kitos aplinkybės (freekick kurį paminėjai) nepaneigia tavo faktiškai padaryto nusižengimo.
 15. 1. Galių strategijos pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių dalykų swarme. O kad pasiekti aukštesnius lygius tenka kurį laiką nenaudojant prestižų žaisti. Galių restartavimo funkcija tik pakenktų žaidimui ir turi žymiai daugiau minusų nei pliusų, tad deja, atmesta. 2. Tai mūsų serveriui tiesiog 'netinka'. Tuo labiau, panaši alternatyva yra integruota į kalėdinių dovanų/helovino moliūgų ir kt. sistemą, ir buvo aiškiai matyti, kad tai tik paspartina lvl kėlimą ir realiai nesuteikia jokio 'smagumo' žaidėjams (dėl to xp kiekiai konkursuose yra gana žemi). 3. Šis zombis gana banalus ir realiai daliai žaidėjų labai nepatiktų. Esant daugiau žaidėjų serveryje būtų didelė tikimybė kad iš oro pas CT 'dings' ginklas ir taip roundas būtų 'bevertis'. Čia galima giliau diskutuoti, bet, nemanau kad toks zombis tiktų mūsų serveriui. Nuo šio pasiūlymo laiko buvo sukurta "Fly" zombio klasė bei, artimiausiame atnaujinime bus dar viena ne ką prastesnė ir naujesnė klasė 4. Jeigu neklystu nuo pasiūlymo sukūrimo buvo pridėtas naujas ul knife - Balrog, kuris geresnis už kataną. Manau dviejų pilnai užtenka. 5. Žemo lvl ginklų patobulinimai (ul) neturėtų būti 'geri', tai taip pat leidžia tuos resursus panaudoti dažniau naudojamiems ir 'geresniems' (aukštesnio lvl) ginklams. Jeigu pradžioje ul'ai būtų geri, tai kylant lygiui būtų sunku žaidėją kažkuo nustebinti.

Mūsų projektas rekomenduoja

×