Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/19/2018 in all areas

 1. 18 points
  Geriausi bratuchos. 1.Aironas - Geras Administratorius kaip reikiant kažkiek tinginiauja bet geras žmogus tu gerbiu už tai tave bratucha 2.deividelis - Best of ever bratucha nors tau nereik pagalbos kad apginčiau tave man rašei šaukykloj gali pats savim pasirupinti už ir tave gerbiu 3. Baronas - Kada susitinkam čiuvas normalus geras žmogus nice gerbiu už tai tave seni bratucha 4. Samurai - Tu kaip senai išrinktas kaip priž tai linkiu tau dar aukštose pareigose tad seniuk gerbiu tave už tai bratucha 5. Poli šuo - seniuk tu pamėgdavai mane kiek aš tave kiek tu mane tad esam draugai amžiams bratucha 6.Minde - Tos Naktys kai kalbėjom per skype tesiog prikolinom bratucha 7. TeQuila šitas čiuvas nuostabus nes tavo balsas mane sujaudina. bratucha 8.Katė - tavo minti laikau ir neatskleisiu kas tu tokia nors tave niekad neišplepėsiu bratuchė 9.Soundas - vienas žodis tau Pagarba bratucha 10. Vienuolis - Visada gerbsiu tave senai buveš priž esi už stoga gerbiu mldc esi bratucha tapai 11. FalleN - Geras normalus čiuvas esi manau gerai susibičiuliausim manau tu busi pas mane saraše gerbsiu už stoga. 12. Belekas - Jei tau reikia pratimu sportuojant visada padėsiu. bratucha 13.Spakojnas - Tu man kažkada sakei nepaliksi manęs bėdoje geras tu žmogus esi spakai gerbiu bratucha 14. MeBo3 - Tu kaip naujas priž esi tai pagal mane geras esi čiuvas bratucha 15. sda- seniuk tu kaip geras žmogelis esi mldc vyras gerbiu irgi už tai bratucha 16. whr - bėga ten kur aš visada einu bratucha 17.Modė - Nu žaisk su manim publike bratucha 18. Sveicaras - buk savimi nors atsistatydinai dėl manęs kad tapčiau priž nors busiu rudeniop bratucha 19. Prieshas Saugo mane kaip reikiant iš žodžio D***** esi bratucha bratucha Tie kurie esat bratuchu saraše geriausiu liksit su manimi ir už stoga. Vip bratuchos Deltonas Gantis Naujas priž išrinktas už stoga gerbiu DekanidzeViešpats - Naujas priž išrinktas už stoga gerbsiu Puchas - geras žmofelis mldc esi gerbiu flexinas - senas draugas tu flexinai mldc esi gerbiu Terminatorius - Tu pasivadinai kaip iš filmo Terminatorius aš grižau geras čiuvass tu mldc esi gerbiu už stoga gerbsiu Storm - Tu man serveryje sakei kad pridėčiau tave nors už stoga gerbsiu puikus tu žmogus nice Kengura - tai gal kaip nors bukim draugais kaip senais gerais laikais gerbiau gal dar gerbsiu Žmogus - Esi geras žmogelis pagal mane tu mldc esi nice gerbsiu irgi už stoga J.T - Tu man primeni kaip didžėju gerbiu Pridedu Anketa i Geriausiu bratuchu saraša: 1. Jūsų nick name forume? 2. Ar turit humoro jausma? 3. Priežastis pasakykite kodėl norit čia? Jailas.lt Focusw0w. /A/ gali bet kada keisti ir redaguoti sarašus.
 2. 13 points
  Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su manim per skp: alvin_strike9 Dėl saugojimo tipų (nick/SteamID) apsaugojimo slaptažodžiu bei turimų paslaugų kai kurie laimėtojai turi susisiekti su Pagr. Administracija. Dėl steam prizo kiekvienas laimėtojas turi susisiekti. Susisiekimo skype nurodytas apačioje. STEAM prizai: informacija bus papildyta per artimiausias 24val. Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: STEAM prizų išdalinimo tvarka šiek tiek keisis, plačiau bus pranešta artimiausiomis dienomis! Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! JailBreak: 1. [S. ADMIN] + STEAM Strutis ✔ 2. [ADMIN] zdrw LIETUVA ✔ 3. [VIP] Ponas Advokatas ✔ Public: 1. [S. ADMIN] + STEAM MDE ✔ 2. [ADMIN] 100gram ✔ 3. [VIP] -Žmogus ✔ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM Ginklu bankas ✔ 2. [ADMIN] LaxPlayer ✔ 3. [VIP] mTm ✔ Base Builder:+ 1. [S. ADMIN] Ali ✔ 2. [ADMIN] VasiaBaryga ✔ 3. [VIP] Madcat ✔ GunGame: 1. [S. ADMIN] FARTOVYJ ✔ 2. [ADMIN] Baronas ✔ 3. [VIP] MDE ✔ Car Mode: 1. [S. ADMIN] playe ✔ 2. [ADMIN] *GLADIATOR* 3. [VIP] zdrw LIETUVA ! Umbrella Swarm GunXP +Powers:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM Jailas # FalleN. ✔ 2. [ADMIN] Jailas # deividelis ✔ 3. [VIP] -KeKsiukai-*Bratanas ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2019-01-02 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk man į skype: -bus papildyta-
 3. 12 points
  Ką gi, visų pirma norėčiau atsiprašyt už vėlavimą, nes dėl asmeninių priežasčių vis nauji veiksniai sunkino mano laisvą laiką, bet, tai jau praeity, kaip ir PIRMASIS prižiūrėtojų atrankos etapas (anketos ir pagrindinių reikalavimų patikros)! Nuo rytojaus prasidės apklausos. Per artimiausias 2-3 dienas atranka turėtų galutinai baigtis ir iškilti nauji prižiūrėtojai, siekiantys labiau prisidėti prie projekto plėtros bei užtikrinti dar smagesnį laiko praleidimą mūsų serveriuose! PAPILDOMA INFORMACIJA: A+ lygio apklausa - dideli patekimo šansai, trumpa/supaprastinta apklausa, jeigu žinoma nekils klausimų dėl kandidato tinkamumo į šias pareigas. A lygio apklausa - kiek didesni nei įprasti patekimo šansai, trumpesnė apklausa, jeigu žinoma nekils klausimų dėl kandidato tinkamumo į šias pareigas. Įprasta apklausa - įprasti patekimo šansai, standartinė apklausa. B lygio apklausa - mažesni patekimo šansai, kuriuos stipriau įtakos kiti kandidatai (patekusiųjų skaičius ir naujų prižiūrėtojų kompetencijos lygis). Didelis AČIŪ visiems pildžiusiems anketas ir tikiuosi suprantate, kad kiekvienas žaidėjas yra svarbus šiam projektui ir, kad ir kaip banaliai ši frazė neskambėtų - be Jūsų nebūtų Mūsų Galiausiai, juk mes visi čia esam SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ.
 4. 9 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Mystikas Jūsų tikrasis vardas?: Mindaugas Jūsų amžius?: 21 Iš kokio miesto esate?: Manchesterio Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Marichuanos rukymas per bonga , arba kaseka , zvejyba , laiko leidimas su draugais ( kase , fule , zvejyba su daug alaus ir dar visoko :D ) filmu serialu zejimas , cs 1.6 zaidziu gan daznai kai yra laiko . tai tik tiek :D Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Gerosios tai ka as zinau bendraujantis mandagus prisitaikantis prie ivairiu zmoniu tik va minusas kad jei zmogus atsiprasant dalba***** tai kazkaip man piktis ima kai zmogus be logikos bazarina ar seip masto sneka vejus :D Apibūdinkite savo charakterį: Angelas ir setonas vienam kune priklauso nuo zmogaus kuriam reikia ta charakteri parodyt :) Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Kelios ziurkes uzsiveise tai maitinu kad nedvestu supranti gi :D Ar turite brolių, seserų?: jo daug didele seima ir visi maladiec :D Kaip sužinojote apie šį projektą?: Buvau padares nemaza pertrauka sitam game ir tiesiog prisimines atsisiunciau ir pagalvojau apie jailbreak moda isijunges lt serverius susiradau kuriam buvo daugiausia zmoniu tai ir pasilikau cia ir kolkas nesigailiu :D Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Kiek imanoma padesiu zaidejam nusipirkes admina priziuresiu kiek mano valioj , ir bendrausiu su zaidejais kad zaidimas butu ne tik zaidimas o ir smagus laiko praleidimas Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Autoritetu gal kaip ir nelabai nebent priziuretojai keli kurie tikrai rupinasi ir serveriu ir serverio zaideju problemomis Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Gal kazkada veliau :D
 5. 9 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: KENGURA Jūsų tikrasis vardas?: Laura Jūsų amžius?: 17 Iš kokio miesto esate?: Klaipėdos Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Mano mėgstamiausias pomėgis tai gerai praleisti laiką. Mėgstu ilgus pasivaikščiojimus, gilius pokalbius, naujas pažintis. Be galo patinka keliauti, dalyvauti visur, ypač festivaliuose su daug muzikos. Prie to pačio patinka ir tiesiog klausytis muzikos, groti gitara. Neatsiejama dalis gyvenimo yra sportas. Žaidžiu futbolą, tinklinį, krepšinį. Dar dažnai patinka išeit į lauką pabėgioti. Žinoma mėgstu ir patinginiauti kartais. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios: Išklausanti; rūpestinga; stengiuosi kuo greičiau nutraukti konfliktą; moku pripažinti kaltę; padedu kitiem jeigu galiu; bendraujanti; šaudau bajerius kai jų nori. Blogosios: Taip pat šaudau bajerius kai jų ir nenori; patinka juodas humoras, tai dažnai užgaunu žmones kurie nesupranta prikolų; draugiškai (ir per daug dažnai) tyčiojuosi iš draugų; nemoku paguosti; dažnai vėluojuosi. Neutralios: Užsispyrusi; rizikuojanti; labai aktyvi; nebijau ką kiti žmonės pagalvos. Apibūdinkite savo charakterį: Jau lyg ir visas charakteris aprašytas viršuje. Nebent dar pridėčiau: linksma, drąsi, lengvai bendraujanti, nepasikėlusi, bet valdinga ir labai faina. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip, du taksiorus. Ar turite brolių, seserų?: Turiu vyresnį brolį. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Kažkada seniai ieškojau internete ir atradau, išliko favoritu sąraše, užmačiau ir vėl žaist pradėjau. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Esu pati geriausia prižiūrėtoja, tik oficialiai dar niekas nepaskelbė to. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Aš esu sau autoritetas, nes visi čia pasikėlę, bando būti vienas už kita geresni, o aš esu labai faina. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: ADD -> https://www.snapchat.com/add/obolis (@Obolis)
 6. 9 points
 7. 9 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Šiuo metu žaidžiu su nick'u Vixen. Kartais naudoju ir savo senesnius nick : katė | c a t l a d y` | ɐʞıɹƎ` | Erika` Jūsų tikrasis vardas?: Erika. Jūsų amžius?: 18 metų! Iš kokio miesto esate?: Esu iš Klaipėdos apskrities, manau tikslus miestas nebūtinas, nebent galiu pridurti, jog gimiau Gravesende (UK) ir vaikystę praleidau Kijeve (Ukraina). Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Šiuo metu kaip ir neturiu ypatingų hobių, bet pirmiausiai tai būtų leisti laiką su draugais, keliavimas ir ilgi pasivaikščiojimai. Žinoma būnu ir prie kompo. Prie jo dažniausiai žaidžiu Counter Strike 1.6, žiūriu serialus ar filmus, klausausi muzikos. Anksčiau lankiau teatro būrelį. Kažkiek domiuosi psichologija, ateityje noriu studijuot kriminalinę (teisės) psichologiją. Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiška, iškalbinga, pakankamai drąsi, draugų manymu - miela, labai užsispyrus, linksma, jausminga, realistė (o gal ir pesimistė) na ir esu pakankamai valdinga, mėgstu būt lyderio pozicijoj ir nemėgstu kai man vadovauja. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu 6 katinus ir 2 šunis. Ar turite brolių, seserų?: Turiu vyresnę sesę. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Jailas buvo mano pirmasis projektas. Kai maždaug prieš 3-4 metus pradėjau žaist cs 1.6, tai žaisti mokiausi būtent jaile. Po kiek laiko nustojau čia lankytis, ieškojau naujų projektų, pasilikdavau juose, na čia ilga istorija, bet va aš vėl čia. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Kol kas nieko pasiekus nesu ir nežinau ar žadu. Esu ne kartą buvus gan aukštose privilegijose ir žinau, kad tai atima nemažai laiko, o šiuo metu, kai dar lankau mokyklą, labiau saugau savo laiką. Kol kas noriu likt tiesiog žaidėja. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Na sąvoka "autoritetas" gan stipri, nemanau, kad galėčiau taip vadinti žmonės iš žaidimo, kuriuos asmeniškai nepažįstu. Tačiau jei ne taip susireikšminus, tai žinoma yra keleta fainų žmonių. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Nebūtina, tai nebūtina. https://steamcommunity.com/profiles/76561197999080103 add me
 8. 8 points
  nr2n1v0b9l321.webp Sveiki sukuriau geriausia e5 komanda ir eisim aukštumas kurioje žaidžia jailas.lt žaidėjai Sveiki, dar karta sukuriau e5 komanda, kurioje žaidžia geriausi jailas.lt žaidejai ši komanda tikrai nebus “savaitine”, kaip dabar populiaru tarp vaiku. Bandysim su komandos nariais išlaikyti ja kuo ilgiau. Man reikia rimtu, savimi pasitikinčiu ir stipriu žaidėju. Dar labai svarbu, jog butum mastantis. Kontaktai Komandos ikurejas - FocuswOw/A/ Skype id - romas0616 Komandos sudėtis 1.įkūrėjas ir lyderis - e5. Focusw0w.`~ 2. 3. 4. 6. 7. 8. 9. 10. Anketa i rimčiausia jailas.lt komanda 1. Jusu slapyvardis žaidime - 2. Steam nuoroda (jei turi) - 3. Skype id - 4. Discord ( )- 5. Priežastis, kodel pildai anketa į mūsų komanda - 6. Keli žodziai apie save - Komandos taisyklės 1. Nenaudoti žaidima palengvinančiu komandu 2. Pagarba komandos nariams, o ypač komandos lyderiui, vadovui. Tema skirta tik anketom, jokiu pašaliniu žinučiu nenoriu matyti. Nori mesti išuki geriausiems ? Kontaktai virsuje (lowai ir čyteriai nesiulykit) juoda spavla bus priimti i komanda o raudona spalva bus atmesta. Cm laimėjimai: komanda vs priešo komanda žaidėju skaičius mepas data e5 vs 228 [3x3] de_dust2 2x2 [2018.12.14] Cm Pralaimejimai; Anketas Pildyti šioje temoje: Atnaujinta:
 9. 8 points
 10. 8 points
 11. 8 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis? : mūNė/Julius. Jūsų tikrasis vardas? : Julius. Jūsų amžius? : 22 (Dvidešimt du metai). Iš kokio miesto esate? : Skuodas. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Vaper, Gamer, Automobiliai ir jū remontas, šokti, dainuoti, Ir džiaugtis bei mėgautis šiuo gyvenimu. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės? : Nuotaikingas, Palaiko gera kompanija, Iškalbus, Draugiškas, Bendraujantis. Ir taip toliau. Apibūdinkite savo charakterį : Savarankiškas, Planuojantis,Emocionalus, Pastabus, Introvertas. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie? : Taip, turiu 2 šuniukus, Vokiečių Aviganis ir Jorkšyro Terjeras. Ar turite brolių, seserų? : Taip, turiu pačius geriausius broliukus, ir džiaugiuosi jais. Nes jie mano gyvenimo autoritetas. Kaip sužinojote apie šį projektą? : Per pažįstamus, internete žiūrinėdamas. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte? : Bendrauti su serverio žaidėjai ir stengtis būti draugiškam. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte? : Realiai sunku atsakyti į klausima, nes šiam projekte esam visi draugiški. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA] : Atsiprašau, neesu iš tu gražiausiu ir nemėgstu fotografuotis.
 12. 8 points
  Rasykit skaiciu nuo 1 iki 30 ir per random.org isrinksiu zmogu kuris gaus cs 1.6 steam. Galit komentuot tik viena karta, negalima redaguot atsakymo. Turit uzdet +rep sios temos autoriui. Laimetoja paskelbsiu penktadieni/sestadieni
 13. 8 points
  Šito sakinio nihuja nesupratau.
 14. 8 points
  Atranka užrakinta. Atsiprašau už nepatogumus ir delsimą (planavom po naujųjų metų iškart apklausas vykdyt), tačiau atsižvelgiant į tai, kad artimiausiom dienom man egzaminai, tai labiausiai tikėtina, kad kandidatų apklausos prasidės nuo sausio 20~ dienos (po 2 savaičių), patekusiųjų į apklausas kandidatų sąrašas bus paskelbtas kelios dienos prieš. PAPILDOMA INFORMACIJA: Kaip vyks apklausa? Kokie klausimai? Ar sunku bus? Ar reikia kažką mokytis? - į visus klausimus vienas atsakymas - jeigu esate tinkami į šias pereigas, tikrai pateksite. Papildomai galima peržiūrėti serverių taisykles bei prisiminti pagrindines AMX komandas ir jų paskirtis. Klausimai bus iš serverių taisyklių, įvairių situacijų tiek serveryje, tiek forume. Sėkmės. Primename, jog prižiūrėtojai PRIVALO tikrinti skundo anketas forume. Prižiūrėtojų aktyvumo bei anketų tikrinimo patikros vyksta kas 10-30 dienų, per kurias būtina atitikti tam tikras nustatytas normas (plačiau apie tai sužinos patekusieji).
 15. 8 points
  Mūsų nuomone Administratorius Belekas savo darbą vykdo neatsakingai, deda banus neatsižvelgdamas į sitaucijas(Per ilgus banus už menkus dalykus). Manau pastebėjote jog pastaroju metu daugelis žaidėju yra nepatinkinti šio administratoriaus darbu, jis gauna daug skundu ir serveryje jo palaikymas yra labai mažas. Mano nuomone tokio lygio žmogus turi būti kitų žaidėju autoritetu, bet šiuo atvejų yra visiškai priešingai. Bei manau kad jo darbas neatneša jokios teigiamos naudos. Naujokai kurie tik atėja į serverį kažka išgirdę apie "Belekas" pasako irgi kažką tokio, ir belekas neatsižvelgdamas kad jie naujokai irgi deda ilgus banus. O gal tie žmonės buvo pasiruoše į projektą investuot nemenką sumą? Belekai kur tavo sąmoningumas? Jie gauna banus ir jiems dingsta noras žaisti serveryje. Pone Belekai, Diktatoriau, MES reikalaujam tavo atsistatydinimo arba atleidimo Po šia tema visi žaidėjai TURI išsakyti savo nuomonė apie šį "administratorių", nesvarbu kurią pusę palaikot, norim išgirsti jūsų visų nuomonę. P.S Kalbu netik už save, kalbu daugelio žaidėju vardu. P.P.S ant savo pagr. acc vave esu mutei dvi dienas todėl kuriau nauja acc PRAŠAU VISŲ ŽAIDĖJU ĮVERTINTI ŠIO ADMINISTRATORIAUS DARBĄ
 16. 8 points
  Tvarka budavo tik forume, o ne servuose, servuose ziuredavo tik savo interesus ir tvarkos palaikimu to nepavadinciau. I paprastus zaidejus demesio neatkreipdavo. Gerai, dabar savo nuomone isreiksiu, nes ispizdeja pasidaret, mieli zaidejai. Turetume buti dekingi, kad belekas ir visa likusi adminstracija yra tokia atlaidi jums. Ar bent karta padekojote uz tai, kad jus tik ispejo ar pritaite menkesne bausme negu numatyta? Nemanau. O ar skundziates ir smerkiat sulauke didesnes bausmes negu numatyta? Taip, nuolatos. Nusizengimo dydis lygus bausmes laikui ir tipui, to jus nesuvokiate. Patikekit, cia vienintelis projektas, kuris turi tokia adminstracija, kuri visuomet atrasis, pades ir leis graziuoju susitarti. Visuomet adminstracijoje buvo vienas zmogus kurio zaidejai nemegsta, jam isejus atsiranda naujas ir visa tai matau jau 3metus. Belekui isejus surasit ka nors kita, kurio darbu busit nepatenkinti. Gerai uzbanino uz pelekas, kalbejot serve apie beleka, po keliu min persimetet ant peleko ir apsimetat kvailuciais, lyg ne apie ji kalba ejo. Jis ir dauguma zaideju nera protiskai atsilike ir supranta is ko pizdielinat. Butu mano valia, uz tokias nesamones po 1sav banuose sedetum. Ne mano ir ne jusu reikalas kas ka ciesina servuose ir kas su kuo bendrauja, tai ko jus lendat? Gaunat atgal ir forume skundziates, teisybes ieskot. Patarsiu ziureti tik i tai kas vyksta jusu "kieme" ir nelysti i svetima, kur gaunat pizdi. 2 metus atgal nebuvo tokio gerumo is priz, zodis= banas. Truputi mazinkit savo kartele, lipat ant galvos. Ir jeigu rasysit, kad kazkam nardau...na man visiskai dzin, pasakiau savo nuomone, jeigu norit pikit mieli draugai, bet jus achujieline.
 17. 8 points
  until
  DĖMESIO! DĖMESIO! Šį penktadienį vos tik po Samurajaus gungame konkurso aš rengiu jailbreak serveryje granatų konkursą. Konkurso metu bus 2 laimėtojai kurie gaus po vieną piniginį prizą (balanse). Iš viso bus du žemėlapiai - du vidurnakčio granatų karai, todėl ir laimėtojai 2. Kaip viskas vyks? Policininkas visus kalinius paleis išsilakstyti po žemėlapį, išsibėgioti laiko turės 30s. Prasidėjus vidurnakčio granatų karui, prasidės linksmybės. Kalinys išgyvenęs bus laimėtojas. Pasikeitus žemėlapiui, viskas vyks taip pat. Dieną pradėsim kai bus pakankamai pilna žmonių. Viskas vyks nuo 21h. 30min. Užtruks ne daugiau 20min. cs.jailas.lt:27015 Taisyklės: Bet koks buginimas, klaidų naudojimas yra draudžiamas. Būsite diskvalifikuoti. CT žudymas neprasidėjus dienai yra draudžiamas. Perėjimas į CT komandą yra draudžiamas. Votų darymas yra draudžiamas. Pašalinių garsų skleidimas, trugdant kitiems žaidėjams yra draudžiamas. Galioja visos serverio taisyklės. Pažeisdami taisykles, gaunat baną atsižvelgiant į pažeidimo rimtumą ir priežastį. Linkiu visiems smagaus žaidimo ir sėkmės.
 18. 8 points
  Prieshas - projekto Savininkas. [Skype kontaktai] - prieshas ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Soundas_ - Pagrindinis Administratorius [Skype kontaktai] - alvin_strike9 -------------------------------------------------------------------------------------------- 𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼 - Administratorius [Skype kontaktai] - aironas1122 ----------------------------------------------------------------------------- Serverių prižiūrėtojai - Atsakingi už serverių tvarką SAMURAI - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] - live:b7c0934611a553c0 ------------------------------------------------------- Flexinas++(-)(-) - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 2/3 +OF. ŽODINIS Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ! Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -live:matijosaitismatas ------------------------------------------------------- Boika+(-) - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 1/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 ! Patikros įspėjimai: 1/2 [Skype kontaktai] -ignas.ignas79 ------------------------------------------------------- MeBo3 - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -deivas.deivas ------------------------------------------------------- zed - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -mykoliukas1232 ------------------------------------------------------- Deltonas Gantis - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 1 /3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -live:22a73687850c5cee ------------------------------------------------------- DekanidzeViešpats. - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -live:bfb43483e2f1ea36 ------------------------------------------------------- Košmaras. - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 +OF. ŽODINIS Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -meskauskas69 ------------------------------------------------------- Storm. - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 0/3 Aktyvumo įspėjimai: 0/2 Patikros įspėjimai: 0/2 [Skype kontaktai] -titas123321 ------------------------------------------------------- deividėlis - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 1/4 ------------------------------------------------------- super - Serverių Prižiūrėtojas Įspėjimai: 1/4 +2 OF. ŽODINIAI jailas.lt Komandos nariai turintys amxbans prisijungimus yra taip pat ir Banų sąrašo Prižiūrėtojai Kritusieji Prižiūrėtojai: * Fotux ( IP: 78.58.168.167 ) Skype ID: karooolys - Buvo išmestas dėl neaktyvumo. Po išmetimo pradėjo floodinti forumą nesąmoningais pranešimais/temomis. * kileris ( IP: 85.255.54.193 ) Skype ID: piestukas3 - Buvo išmestas dėl neaktyvumo. Po išmetimo pradėjo floodinti forumą nesąmoningais pranešimais/temomis. * WhiteFox ( IP: Privatu* ) Skype ID: ign.as26 - Pasitraukė savo noru. *Mr.Black ( IP: Privatu* ) Skype ID: gerdas223 - Išmestas dėl neaktyvumo. *Juventas ( IP: Privatu* ) Skype ID: juventuxz - Atsistatydino. *CopkeTT` ( IP: Privatu* ) Skype ID: nuwtfnu1- Atsistatydino. *Morgo darbuotojas ( IP: Privatu* ) Skype ID: oftherland - Išmestas dėl neaktyvumo. *Mazius` ( IP: Privatu* ) Skype ID: mindespid - Išmestas už savo elgesį. *Pulsas___( IP: Privatu* ) Skype ID: kucelis1 - Išmestas už savo elgesį. Just cola|228* ( IP: Privatu* ) Skype ID: jurek960728 - Atsistatydino. Grįžo. Buvo išmestas dėl surinktų įspėjimų. eXotic ( IP: Privatu* ) Skype ID: gytis912 - Atsistatydino. Titas8metis /2/0/( IP: Privatu* ) Skype ID: titas9511 - Atsistatydino. AnimeFanas /2/1/( IP: Privatu*) Skype ID: apelsinas101- Atsistatydino. Th3D31vi5 /0/0/( IP: Privatu*) Skype ID: deividas.as3 - Atsistatydino. Renisxz /2/0/( IP: Privatu*) Skype ID: converter31 - Išmestas dėl neaktyvumo. Th3D31vi5/PainKiller.* /0/0/( IP: Privatu*) Skype ID: deividas.as3 - Išmestas dėl nusižengimų. LIPQ /1/0/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: sangokas84 -Atsistatydino. Jevgenij/3/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: zenkaaa1993. - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. FanTa/1/0/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: leqazdaz - Atsistatydino dėl neaktyvumo. enSo`/3/2/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: cyborg516 - Išmestas, nes surinko 3 įspėjimus. P!ktas/1(/4)/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: djtechno15 - Atsistatydino. bitter sweet /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: vintage.infinity - Atsistatydino. Donatas/Kirishina /2(+of.žod.)/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: apelsinas101 - Atsistatydino. Mario./The Spy.*+ /1(+of.žod.)/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: rytis.alfa1 - Atsistatydino. Dėdulė /1/1/1/ ( IP: Privatu*) Skype ID: dedule69 - Atsistatydino. don't be a hero /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: vitinsnojus - Išmestas dėl savo elgesio. Just cola|228 /3/1/1/ ( IP: Privatu*) Skype ID: jurek960728 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. Dangerous # ew0ny /0/0/0/ ( IP: Privatu*) Skype ID: gitarela - Atsistatydino. WSP || Armagedonas. /2(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: megaman207 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. Skraidantis kompotas/Žygis /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: zygixs1 - Atsistatydino. Juventas /0(4)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: juventuxz - Atsistatydino. Do3a. /2(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: airingas.viatkinas - Atsistatydino. Skraidantis batonas+ /0(+of.žod.)/1/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: robisf44 - Išmestas dėl neaktyvumo. Renatas /1(+of.žod.)/0/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: Skullaspower - Atsistatydino. h1x^ /1(+2of.žod.)/1/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: vytukasxxx - Atsistatydino. Dangerous # Eragon /0/2/3/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: eragon.eragon73 - Išmestas dėl neaktyvumo, surinktų įspėjimų. 3itva /0/0/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: eitvilas07 - Priverstinai laikinai atsistatydino dėl neaktyvumo. vienuolynas /0(+of.žod.)/0/1/ ( IP: Privatu*) Skype ID: dinger.hinger - Priverstinai laikinai atsistatydino dėl neaktyvumo. H3llB0y+ /0(+2of.žod.)/1/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: zikas19971 - Atsistatydino. Policininko suo /0(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: kalpokas10 - Atsistatydino. fak jū.` /0(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: modis1337 - Atsistatydino. Sveicaras^^ /0+(-)(4)/1/0/ ( IP: Privatu*) Skype ID: pauliux.pauliux2 - Atsistatydino. Frx/FwT /3/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: Laimutis.laimutis3 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. Baronas /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: augis.baronas - Atsistatydino. Kuperis /0/0/1/ ( IP: Privatu*) Skype ID: ash_lukas - Atsistatydino. Krimziukas. /3+/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: facebook:560360534079791 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. deividelis /1(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: deividas198752 - Atsistatydino. Sėkla/P!ktas /0+/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: djtechno15 - Atsistatydino. -=3Dv1sS=- /2+(-)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: the.3dv1s - Atsistatydino. Kamilė* /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: thekamile2 - Atsistatydino. Policininko suo /1(+of.žod.)/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: kalpokas10 - Atsistatydino. Memories /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: philosophical.introvert - Išmestas dėl užimamų pareigų kitame projekte. deividelis /2(+of.žod.)/0/1/ ( IP: Privatu*) Skype ID: deividas198752 - Atsistatydino. Baronas /0+/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: augis.baronas - Atsistatydino. SpaKojnas+(-) /3/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: Fijasko420 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. EoX) /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: evaldas1189 - Atsistatydino. Pavka /4/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: pavel.marcenko.02 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. Frozenas/1/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: agrastas.exe - Priverstinai atstatydintas dėl neaktyvumo. Hdm+ /0/0/0/ ( IP: Privatu*) Skype ID: lakis8 - Atsistatydino. haf /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: aivarasviz - Atsistatydino. Mindė++ /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: mindaugaskareivis - Atsistatydino. Frx. /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: laimutis.laimutis3 - Atsistatydino. Babaužis++ /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: mindze11 - Atsistatydino. Snikeris /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: live:snikeris245 - Atsistatydino. Flexinas++(-)(-) /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: live:matijosaitismatas - Atsistatydino. Frx /2/0!/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: laimutis.laimutis3 - Priverstinai atstatydintas dėl neaktyvumo Baronas++ /3/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: augis.baronas - Išmestas už savo elgesį. Lukas /4/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: - - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. Flexinas++(-)(-) /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: live:matijosaitismatas - Atsistatydino. Boika+(-) /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: ignas.ignas79 - Atsistatydino. Benzemon /1/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: klaudijus1238 - Išmestas dėl surinktų įspėjimų. TeQuila.+! /0/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: nagibator228131 - Atsistatydino. Ortopedz.! /2/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: live:b27c1545bdce8fae - Atsistatydino. vienuolynas+ (+of.žod.) /0/1/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: dinger.hinger - Atstatydintas dėl per ilgo formalaus neaktyvumo. Belekas /+/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: Privatu* - Atsistatydino. Aleksas /3/0/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: nėra* - 2017.03.14 - 2019.05.19 Sveicaras++(--) /1/1/1/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: pauliux.pauliux2 - Atsistatydino. Puchas+ (+of.žod.) /0/1/0/ ( IP: Privatu* ) Skype ID: live:paulenasx2x - Atsistatydino.
 19. 7 points
  Nu zdarova banditai , vagis , rabotegos. Sioks toks mini konkursas , viska ka jums reiks padaryti ; Sukurti velykini Jailas.lt paveiksleli labiausiai patike nugales ! Sekmes bandantiems :D 1. Vieta - 10e i jusu paslaugas ar kitaip. 2. Vieta - 5e i jusu paslaugas ar kitaip. 3.Vieta - steam su cs 1.6 ir cs 1.6 source Konkursas vyksta iki VELYKU! JEI BUS DAUGIAU NEI 20 DALYVAUJANCIU PAKEICIU PRIZUS I : 1. VIETA - 10e 2-VIETA - 8e 3-VIETA - 5e ir dar 3 laimingiesiems po 3e i jusu saskaitas
 20. 7 points
  Sveikučiai nusprendžiau padaryt nuomuone apie visus prižiūrėtojus taigi pradėsiu: 1. Minde: Minde kiek žinau irgi gerai dirbdavai forume kai dar buvai priž dabar suprantu atsistatydinai del laiko stokos sėkmės tau 2. Samurai: Samurajau buvai geras priž ir sename jaile ir šiemet tai noriu tau padėkot kad atlikdavai gerus darbus forume kiek serve kiek ir čia sėkmės tau gyvenime. Bratucha 3 Baronas: Baronai kiek žinau likai toks geras priž ir tu juo tapai sėkmės tau tai pat. 4. Šveicaras: Šveicarai tu tai pat buvai aktyvus forume sename ir negaižk laiko čia žiurek kaip tau gerai ir sėkmės. 5. Frx.: Frx'ai tu buvai atsistatydines iš priž ir jau vel esi tai buk visada rimtas čiuvas kaip buvai geras žmogutis ir ieškok sau laiko tiek moksle ir kariuomenej tai pat forume irgi sėkmės gyvenime. 6. AironasLTU: Aironai kai tapai čia priž laikyk kardana gerai tikrini anketas laikykis toliau. 7. Flexinas: Flexinai kai dar tavęs nepažinojau turbur buvai dar geras žmogus sėkmės tau. 8. Vienuolis: Vienuolynai kažkiek ir tu buvai kažkada geras žmogutis tau tai pat linkiu geros kloties. 9. Belekas: Belekai tu čia tapai jau kaip jailas.lt Administratorius noriu tau palinket kad ir toliau butai tokiu pačiu kaip ir dabar nu žodžiu Arnai tu ypač tu sėkmės sporte tau drauguži bratucha tu esi pas mane. 10. Soundas_: soundai tu geras žmogus buvai ir linkiu tau kad dar jailas.lt gyvuotu amžinai man butu skaudu jei pats projektas žlugtu soundai laikyk kardana drauguži. 11. Prieshas: Prieshai tu kaip jailo savininkas ir tu priklausai čia tarp visu linkiu tau geros dienos. 12. deividelis: deivideli nustok dėjes man -rep žinau pagal tave kad esi tas žmogus kurio galiu pasitiket net su visais tu viduje save slypi kažko neiprasto susitaikyk su manimi ir bukim tikrais bratuhais. dviliktave punkte papildomas komentaras.... LINKIU JUMS VISIEMS GEROS DIENOS čia gali rašyt tik senieji ir busimi prižai. By ROMKA PRAŠYČIAU ČIA JOKIU FREE POSTU NERAŠYT BUSIT ĮSPETI NUO PRIŽ IKI SOUNDO , PRIESHO, BELEKO
 21. 7 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: baron 2. Kam skirtas pasiūlymas [Svetainei/serveriams]: forumui/JB serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Forume leist šaukykloje redaguoti ir ištrinti savo sms. 2. JB pakeisti esamą taisyklę ir padaryti, jog muziką galima leist tik uždėjus vote ( žaidėjai nubalsuoja nori muzikos ar ne) 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: 1. Nereiks šaukykloje rašyti multiple sms, taisant ankstesnės sms klaidas + pačiam būtų galima redaguojant ištrint keiksmus/įžeidimus (kad negaut nuobaudos) ar papildyt žinutę, jei kažką praleidai. Žaidėjams bus patogiau:) 2. Nežinau kaip kitiem, bet man asmeniškai nėra noro atėjus į JB klausyt kaimo alkoholikų muzikos apie kekšes ir narkotikus, CT (vienas žmogus) leidžia, tai visi 20 žmonių turi klausyt kažkokio šūdo? Įsijungi sau ir klausai arba leidi žmonėm nubalsuot, jie nori tos muzikos ar ne, ne vienas CT turi jos klausyt (ypač, jei leidžiantis muziką yra CT draugelis ir su savo rajonska muzika prikolina). Kas sakys užsimutint per playerlist'ą, tai iš anksto sakau, jog užmutinus vieną dažnai užsimutina dar 2-3 žmonės, tai jau geriau po vote nereiks nieko mutint, o tiesiog pats žmogus išjungs:)
 22. 7 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Pauliuha 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Belekas, gurl 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www13.zippyshare.com/v/mZtwkxi7/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Gurl-visas; Belekas-pabaiga. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Apie gurl`ą rašant, tai visą mapą nepratarė nei žodžio ir niekas nieko nedarė, nes su Beleku tipo draugai ir dzin? Paskui Flinkis gavo baną už frazę "man pelekus nėšti" ar kažką tokio, kurioje čia vietoje buvo įžeidimas nesuprato praktiškai niekas. Paskui vave man tiksliai nemačiau situacijos, bet irgi gavo baną vos ne už nieką, net nebuvo pradėjęs provokuot? Tada čiurka parašė sakinį "kartą gyveno pelekas ir pelekienė jie gyveno laimingai..." gavo 3h baną ir paskui pasakė "atea pelekai" ir pratesė iki 15h už provakacijas ir tik iš dalies yra teisus, jei kažką rašė apie "peleką", bet turiu omeny tą, kad per ilgi ban laikai. Visi, kad ir pravardžioja vienu žodžiu jį šitaip neturėtų jis tiek laiko banint, o galėtų bent trumpiau arba išvis mute? O tie, kurie šiaip pavartoja šį žodį ir neįtemą gauna 3h banus ką jiem daryt, niekas tipo negali dabar dėl jo vartoti šio žodžio dėl jo? Ir dar buvo kur neatidarė bent 1 kartą 6:40 durų. Manau visiem taisyklės turėtų būti vienodos ir neišsidirbinėt, nei su privilegijom su banais tokiais, nei su CT taisyklėm? Taisyklės turėtų galiot visiem, ne išskirtiniai kažkokie yra, nors ir administratorius. P.s. apskritai esi per daug pasikėlęs tiek kaip žmogus, tiek su savo privilegijom, siūlau iš naujo persiskaityt taisykles ir atsipalaiduot:) Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 23. 7 points
  🧟Sveikiname visus su vaiduoklių švente - Helovynu! 🧟 Helovyno naktis Tokia kraupi ir ilga, Šalta ji, siaubinga, Vaiduoklių pilna! Kad dantys iš baimės, Tau nebarškėtų, Saldainių į burną, Prisikimšti derėtų! Koks Helovynas be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna nemokamas VIP privilegijas! 👻 (Nemokami VIP'ai neturi admin chat galimybės) Iki 2018.11.07 pildant balansą SMS žinute mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite +50%, o banku/per maximą ir kt būdais net 2x, daugiau pinigų! Pastaba: senoje paslaugų sistemoje vietoj pinigų gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 45d ADMIN 2.90 € - 45d S.ADMIN 2.90 € - 25d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) 2x daugiau nei įprastai! Neužmirškite sudalyvauti Helovyno moliūgų rinkimo konkurse! (SPAUSTI) Mėgsti riziką? Sudalyvauk specialaus režimo Helovyno loterijoje ir išbandyk savo sėkmę laimėti VISŲ DALYVIŲ pinigus! (VISA INFORMACIJA paslaugų sistemoje > Helovyno loterija) Loterijos laimėtojai: deividelis - laimėjo 28.8€ Dead* Ali - laimėjo 2€ paguodos prizą Žmogus- laimėjo 2€ paguodos prizą Minde - laimėjo 2€ paguodos prizą
 24. 7 points
  until
  Galbūt oras vis prastėja, tačiau mūsų konkursai tikrai ne. Pirmą kartą yra skelbiamas only HeadShot konkursas. Tai, greičiausiai, bus vienas iš daugiausiai įgūdžių ir profesionalumo (arba sėkmės ) reikalaujančių įvykių. 1 žemėlapis, 3 laimėtojai. Kur viskas vyks? Jailas public serveryje (cs.jailas.lt:27018) Pradžia: 20:30h šį penktadienį Kaip viskas vyks? Apie 20:30 prižiūrėtojas pakeis žemėlapį public serveryje (žemėlapis de_dust2) ir tada bus paskelbta žaidimo pradžia. Tikslas - surinkti kuo daugiau kill'ų. Tačiau yra 1 niuansas - žmogų nušausite tik tada, jei pataikysite jam HS. Pataikymai į kitas kūno dalis nepadarys jokios žalos ir nenužudys priešininko. Granatos darys damage ir galės nužudyt priešininką, bet žaidimo esmė rinkti HS. Bus 3 laimėtojai - daugiausiai kill'ų surinkę žaidėjai (nesvarbu iš kurios komandos). Žaidimo metu serveryje neveiks /vm. Prizai: 3 laimėtojai: 1vieta - 3e arba steam paskyra su cs 1.6; 2vieta - 2e; 3vieta - 1e kuponas. Taisyklės: Žemėlapio laimėtojai PRIVALO išsaugoti demo ir po to jį atsiųsti. Jei demo nebus išsaugotas, prizo negausite. Dėl tokios situacijos, būtų gerai, kad demo išsaugotų ir ketvirtą, penktą vietą užėmęs žmogus, jei prizininkai tai pamirštų padaryti ( tokiu atveju prizas atiteks ketvirtam žaidėjui ir pnš.). Galioja visos serverio taisyklės Draudžiamas bet koks buginimas ar klaidų naudojimas Žaidimo metu negalima dėti jokių vote Prižiūrėtojai gali dalyvauti, tačiau prizų nelaimės Jei iškilo klausimų dėl žaidimo eigos, klauskite čia :) Visiems sėkmės! (Taisyklės ir konkurso laikas gali būti pakeisti be išankstinio perspėjimo)
 25. 7 points
  Ne paslaptis, kad serveryje įvedus savo userid, po statistikos restarto iškart gausite atitinkamą pinigų kiekį į savo paslaugų paskyrą (jei užėmėte 1-3 vietas). Kaip rasti savo userid ir nustatyti jį? 1) Pirmiausia reikia susikurti paskyrą paslaugos.jailas.lt 2) Rasti savo ID pagrindiniame puspalyje: 3) Įvesti jį betkokiame jailas serveryje (ne konsolėje), parašius komandą "/userid <jūsų ID>" ir patvirtinus tai. Pavyzdys: /userid 99 Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Papildoma info: /userid reikia nustatyti IKI statistikos restarto (paskutines menesio dienos). Jei komanda ivesite kito menesio pradzioje, ji isigalios tik nuo to menesio

Mūsų projektas rekomenduoja

×