Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/17/2019 in all areas

 1. 4 points
  Atsikeliau 4valandomis anksciau negu įprastai, pasidariau kavos, nuejau į terasą, atsisėdau. Saulė tik pradėjo švisti, paukščiukai čiulba, gamta bunda ir visa tai matau savo akimis. Jausmas tikrai nerealus, geriau už bet kokius narkotikus, patariu ir jums dažniau atsikelti ankščiau ir pasimegauti mažais dalykais, nustumiant visa negatyva į šali. Kartais reikia tik tiek nedaug, kad pasijustume laimingi, tik dažnai patys to nesuprantame:) Geros ir darbingos jums dienos:))
 2. 4 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: SuperNatural 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:Jailbreak serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Siūlau dadėti Gaudynes+Gravitacijos+Speed Diena 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:Tuo kad žaidėjai bus labiau patenkinti, nes kurie žmones neturi vip ir negali pasimti speed iš vipmenu, tai tie žmonės nervinasi, kad lėtai bėga arba tiesiog juos per lengvai sugauna ir turi laukti kol išgaudys kitus.
 3. 3 points
 4. 3 points
  Jeigu pats balsuoji, kad nenori išeit iš projekto, tai kam tas balsavimas?
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Užtat turiu 10 nenaudojamu eurų balanse už kuriuos galėciau numt tau baną, bet kadangi taip negražiai pavadinai "ne Dievas" tai toliau sėdėk
 9. 2 points
  Priimta. Shliomos bana prailginsiu iki 1d, tavo sutrumpinsiu iki 30min uz provokacijas.
 10. 2 points
  Atbanintas. Neaisku, ar turi zmogus 14 metu, galetu atsiust irodymus priziuretojam i pm. Nesu tikras ar patys adminai gali prasyt irodymu, geriau pasakyt, kad kazkam is priziuretoju nusiustu. Adminas gaus 24h bana uz free ban. Nebuvo nei vieno grasinimo is tavo puses + uz tai banai neduodami.
 11. 2 points
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyNICK žaidime?: MersedesBenz 2. Administratoriaus Slapyvardis, AwpIsTheLife 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo ant 1,6 man neisisaugoja tad nlb turiu irodymu 4. Ban priežastis : FreeKillas 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] :[AMXBans] Banned by Admin: AwpIsTheLife [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Reason: 'Taisykliu nesilaikymas/freekill' [AMXBans] Duration: '2 hours' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1019573495' [AMXBans] Your IP: '85.232.128.50' 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: buvo taip buvau mentas ir zaidem klausimanija Nimaqe atspejo bet jis nieko nesirinko isirinko mane bet pamirsau pasakyt jis mane puole as ji nuzudziau :/ baigesi diena kita padariau pramogu diena jam norejau duoti free diena bet Awpisthelife mane uzbanino Lauksiu atsakymo :) Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 12. 1 point
  Vienas iš pagrindinių dalykų kuriuos turit atlikt tai užmest +rep ir parasyti skaiciu nuo 1-30 ;) sekmes renku 05-30(data gali keistis arba i anksciau arba i veliau)
 13. 1 point
  Vienintele iseitis - laukti kenguros malones. Banas nebus nuimtas, nes tai butu nesazininga kitu zaideju atzvilgiu.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Jau geriau tada tik speed gaudynės
 16. 1 point
  Ka tau padarys tas 10h kai vistiek tuoj miegot eisi, o rytoj gryzes is mokyklos jau busi atbanintas.;) Mažiau ožink tokiu laikiu, nes ir taip niekas nezaidzia
 17. 1 point
 18. 1 point
  Tai galima daryti taip kad vip`s gautu extra greiti ar extra graviti + si diena gali buti tik kelis kartus per mapa
 19. 1 point
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: peleda 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: shliom 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www120.zippyshare.com/v/Vwtv33HK/file.html 4. Ban priežastis : skaicius parases kazkokius 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: 7. Aprašykite situaciją: gavo bana uz izeidimus, tai spejo ileist atgal parai laiko su nesamoningu reason Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 20. 1 point
  https://register.ubisoft.com/steep-giveaway/en-GB
 21. 1 point
  Atbanintas. Sunku spresti ar tai buvo free kill, nes nesigirdi taves per demo. Zaidejas "wegosas" gaus 2h bana uz izeidimus.
 22. 1 point
  Soundai... pamirsai matyt...
 23. 1 point
  Atbanintas. Adminas gavo dienos bana uz free bana. Laukiam, gal ikels to mapo demo.
 24. 1 point
  http://www.humblebundle.com/store/guacamelee-super-turbo-championship-edition
 25. 1 point
  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?:Duodenoskopmikroencefalozauras2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis: EXile armed.exe STEAM_1:0:4391396503. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:Jailas_LT_Public_DEMO.dem4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Visame demo5. Kokią pagalbinę programą naudojo nusižengęs žaidėjas?[Nebūtina]: Aimbot6. Jeigu žaidėjas turėjo kokią nors paslaugą, ar pageidaujate ją turėti? [TAIP/NE]: Neturėjo.

Mūsų projektas rekomenduoja

×