Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/19/2019 in all areas

 1. 6 points
  Sveiki visi. Ivertinkit mano pirmaji Counter Strike GFX 1/10
 2. 6 points
  Sveiki. padariau užsakyma kuris prašė foucuswow štai jam padariau toki simple fotoshop darba. Kam reikia į pm kol nemokamai :D
 3. 4 points
  Sarašas kurie yra jailas.lt Bratuha AironasLTU - prižiuretojas geras tesiog kaip irgi bratucha flexinas - tik neįsižeik darai klaidu bet šiaip esi maladec bratucha soundas - vienas žodelis tau pagarba šveicaras - Šveicaras kaip visada buvo ir bus bratucha deividelis - best for ever geras žmogus gerai bendravom na žodžiu esi bratucha Baronas - tesiog bratucha esi ir busi tuo Minde tos naktys kai kalbedavom per skaipa ir tesiog prikolinom Prieshas - saugo mane kaip reikiant ir bausdavo tuos kurie mane vadindavo d***** iškart esi bratcuha SpaKojnas - spakai tu kažkada man sakei nepaliksi bedoje susiimk seniuk pasistenk apie tai irgi esi bratucha Samurai - laikykis drauguži tesiog buvai irgi geras priž na žinai mane tu irgi bratucha esi seniuk gerbiu tave Poli šuo - na šuniuk tu buvai geras draugas po kiek laiko mane pamegdavai ir va atejo laikas kai esam draugai amžiams bratucha Belekas - Arnai tu buvai irgi geras žmogus jei tau dar reikia patarimu sportuojant visada padesiu bratucha Katė - neslepsiu kas tu tokia tesiog busi bratuchė na žinai apie ka kalbu žodi laikau TeQuila - žodžiu geras žmogelis tu ir vsio bratucha Modė - nu žaisk su manim publike draugijos reikia man ir šiaip geras žmogus tu esi. Puchas - geras žmogus bendraujantis žmogelis mldc pacanas Pridedu anketa i geriausiu bratuhu komanda 1. Jūsų forumo nick name? 2 Ar turit humoro jausma? 3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? ant kiekvieno nick'o pridetas komentaras tai visus tuos gerbiu kurie ira mano saraše. Mldc bratuchos ir tikros bratuchos
 4. 3 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: boy1 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Zombie Base Build 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Base Build serveryje zaidziu kiekviena diena ir matau serverio klaidas ir kuo skundziasi kiti zaidejai, tad primas mano pasiulymas butu padidinti mapu pasirinkimu variacija. Siulomi Pavyzdziai : 1) bb_revenge_dust 2)bb_alley 3) bb_ff_hunt 4) bb_ff_woodworld 2. Kitas pasiulymas butu neprideti, o isimti tam tikrus mapus. Kartais buna , jog nelabai kas prisimena, jog reikia nominuoti , koki nors gera map'a ir atejus balsavimo laikui ismeta paskutinius sudus del , kuriu vienas po vieno iseina visi zaidejai tam map'ui pasikeitus. Isvardysiu map'us , kurie mano ir kitu nuomone turetu but pasalinti: 1) bb_frozen 2) bb_garden 3) bb_antiquity 4) bb_infantry 5) bb_lockout 6) bb_inferno_s1 (sitas dar gali buti gincitinas) 3. Trecias pasiulymas (mano nuomone) butu : panaikint "DoubleJump" Jumper zombiu klase. Sitos klases deka, kelios is mano ir kitu zaideju baziu neteko savo prasmes. TAIP, tai yra gincitina , bet zaidimas tampa maziau idomesnis kai nebegali statyt tam tikru geru baziu vien del sitos priezasties. (jei jums tas neitikinama , galeciau sukurt demo). 4. Ketvirtas pasiulymas butu pagerinti galimu nominuojamu map'u sistema. Jau ne pirmas kartas , kaip pastebiu , jog tam tikri geri mapai retai atsiduria i galimu nominuoti map'u sarasa. Puikus pavizdys butu : bb_castle. Sitas mapas ir labai geras ir daug kas ji megsta, deja daznu atveju jo neeina uznominuot, todel yra zaidziamas labai retai. Jei sutvarkytumet sia problema, butu labai gerai. 5. Penktas ir paskutinis dalykas, i kuri noreciau atkreipti jusu demesi butu : ivesti kokia nors sistema , kuri sumazintu baziu griovimu pasikartojima. Daznai nutinka taip, jog kai kurie zaidejai ateina prie tavo bazes ir pradeda ja griaut / "koreguot" , "padet statyt, nors ir neprasai jokios pagalbos" arba pradeda statyt sa9vo baze ant tavo bazes. Tai nutinka bene kas antra , o gal net ir kiekviena round'a . Aisku as abejoju ar jus to imsites nes si problema skatina zaidejus pirkti privilegijas( t.y jus automatiskai gausit maziau pelno) , nes kolkas tai yra vienintelis budas save apsisaugot nuo grioveju. Tik tokie, kaip as yra pasiryze imest demo i foruma del kiekvieno jiems sugriovusio baze zaidejo , bet tokiu yra nedaug , o as jums galiu garantuot , jog kasdien del to kencia 70% visu zaideju. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Tai pagerins jusu projekto visuma ir kokybe. Kiekvienas is mano argumentu , paskatins zaidejus zaist dazniau ir pritrauks nauju, kurie gal but sugalvos apsilankyt daugiau nei viena karta. Manau , jog tai ir yra ko jus siekiat.
 5. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: rocH` Jūsų tikrasis vardas?: Saimonas Jūsų amžius?: 22 (1997.03.08) Iš kokio miesto esate?: Šiuo metu Bedfordas (Jungtinė Karalystė), O šiaip gimęs ir augęs - Joniškis. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Laiko leidimas su draugais, su savo mergina, kompiuteriniai žaidimai, vakariniai pasivažinėjimai ir t.t. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios tai manau, pagalba, bet kokiose gyvenimiškose situacijose, komunikabilumas, atsakingumas, pareigingumas, neutralumas tam tikrose situacijose, nešališkumas, draugiškumas, drąsumas, ir t.t Blogiosios: Am, tai manau tik pavydumas šiuo atvėju, pykčio protrūkių neturiu. :D Apibūdinkite savo charakterį: Huh.. Na čia turbūt pasižymiu lėtumu, labiausiai tam tikrose situacijose. Šiaip, sušnekamas, kas tikrai nori bendraut ir pan, o tie kurie išsi*isinėt, tai kaip ten sakoma "Duok ... kelią", tai taip ir padarau. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu, Šunį, 2 Kates, Viena gyvena su manimi čia (J.K.), O Kita gyvena pas tėvus. Ar turite brolių, seserų?: Turiu seserį. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Internetas, interneto peidžai, ir pan. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko nesu pasiekęs čia, ir nežinau ar pasieksiu, gal kada nors kažką, bet šiuo metu neplanuoju nieko. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Puf, net nežinau.. Sunku pasakyt. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Manau susidraugausim, tai tiek. Ačiū.
 6. 2 points
  Korupcijai - ne
 7. 2 points
 8. 1 point
  Geriu, rukau, snioju, megstu prikolint is silpnesniu uz save, visa laika viskas pohui. Kuri susipazinti su svajoniu bachuru?
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Nu zdarova banditai , vagis , rabotegos. Sioks toks mini konkursas , viska ka jums reiks padaryti ; Sukurti velykini Jailas.lt paveiksleli labiausiai patike nugales ! Sekmes bandantiems :D 1. Vieta - 10e i jusu paslaugas ar kitaip. 2. Vieta - 5e i jusu paslaugas ar kitaip. 3.Vieta - steam su cs 1.6 ir cs 1.6 source Konkursas vyksta iki VELYKU!
 12. 1 point
 13. 1 point
  PRIIMTA. Idomus admino pasiteisinimas " Netycia sugrioviau visa baze t.y. visus blokus i zeme nutraukiau " Nubaustas 1dienos banu uz bloku judinima be reikalo.
 14. 1 point
  Soriukas už freeposta,bet blet tau nepamoina visus ožint iš eilės? Ta prasme tokio ožio neesu mates,kuris dėl xuinių kažkokių ožintų kiekvieną. #SunkusGyvenimasKaiTau14
 15. 1 point
  Gražus darbai, sėkmės sekančiose darbuose. 10/10
 16. 1 point
  Geras darbas,matos stengtasi 10/10
 17. 1 point
  ortopedz ir tau skiriu 10 tai pat ir man padaryk su mano nick name irgi kažko idomaus......
 18. 1 point
  Kazko idomaus su TeQuila. Nicku cia jau tavo fantazija
 19. 1 point
  PRIIMTA. Adminas nubaustas 8valandu banu uz ss / alias nedaryma. P.s. kai busi priziuretojas galesi ir tikrinti temas 01:00 valanda.
 20. 1 point
  Zodziu laik ir kom, nomane parasesiu
 21. 1 point
  Manau reikejo susilaikyti nuo sio pasiulymo, nes pamates vel klaviatura prades lauzyti P.S. Pritariu
 22. 1 point
 23. 1 point
  Trumpas demo https://www120.zippyshare.com/v/lq9yq6CQ/file.html
 24. 1 point
  Vip'us perka ir dėl speed, ko paprastas vstk neturės ir swarme dėl papildomo gravity. Jei vipų nepirks, tai pirks admin, s admin, dar daugiau pinigų
 25. 1 point
  Umbrella Swarm: * Įgalintas perėjimas pro savo komandos narius. * Roundo pradžioje nuo 10 žaidėjų atsitiktinai vienas zombis gaus Jump Bomb, nuo 20 žaidėjų - 2 zombiai, nuo 30 - 3 zombiai. * Nauja galia (power) zombiams - prisikėlime šansas gauti Jump Bomb - sprogstant nustūmia šalia esančius žaidėjus, įskaitant savo komandos narius. Priešininkams papildomai padaro 5 HP žalos. * Naujas granatos patobulinimas - Force Field Grenade (jėgos lauko apsauginė granata) * [neįdėta, dar koreguojamas] Naujas ginklo patobulinimas - Electricity Gun * Patobulinta anti bhop/sgs sistema, turėtų veikti visoms zombių klasėms bei kelti mažiau diskomforto nenaudojantiems sgs * Iškeitus 23lvl/460000XP į prestižą automatiškai pasinaikins turimi ginklai rankose ir užsidės glock'as * Pakoreguotas ginklo patobulinimas - "Auto Pump" > "Auto Pump Skull" * Optimizuoti kai kurie serverio failai.

Mūsų projektas rekomenduoja

×