Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/10/2019 in all areas

 1. 27 points
  Konkursiukas iš VIP privilegijos arba pasirinktinai kažka iki 1.5e (JB TAŠKAI, SWARM XP) Jūsų tikslas yra toks norint laimėti: 1. Paspausti +rep ant šio posto. 2. Komentuoti, bet koki skaičiu nuo 1 iki 30, bei parašyti ko norite (VIP, JB TAŠKAI, SWARM XP) (Jeigu kažkieno skaičiais sutaps laimės pirmas parašęs tą skaičių) 3. Būkit atidus ir neparašykit to pačio skaičiaus kaip ir kitas žmogus, nes komentaro redaguoti negalima. 4. Jei neatitiksit visų reikalavimų, nors jūsų skaičius išsisuks tiesiog prasuksiu iš naujo ;) Žaidėjas bus renkamas per random.org (Taigi po konkurso imesiu SS ir susisieksiu su laimėtoju). Sėkmės
 2. 12 points
 3. 6 points
  Sveiki sveiki, su jumis sveikinasi Linksmasis Renginių Vedėjas ir noriu pristatyti naują konkursą, kurio metu galite laimėti šaunius prizus! Konkurso eiga: Konkuras vyks Deathrun serveryje cs.jailas.lt:27019. Į serverį prisijunks žaidėjas "Linksmasis Renginiu Vedejas", kuris paskelbs konkurso pradžia. Šio konkurso tikslas yra atspėti kuo daugiau leidžiamų dainų (reikia parašyti dainos arba atlikėjo/grupės pavadinimą). Pirmas parašęs 10 dainų teisingai, bus skelbiamas laimėtoju, bet kaip pirmam konkursui, bus skelbiami 2 laimėtojai parašę teisingai 10 dainų!! Kada? 2019-09-20, Penktadienį, 20h, Deathrun serveryje. Taisyklės: Visus atsakymus rašyti į paprastą chatą Trugdymas mikrofonu - mute viso konkurso trukmei P.S Šio konkurso tematika atsipindi gfx temos viršuje (dekojame @𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼) - Lietuvos Šlageriai!
 4. 3 points
  Gavai baną, nes dėjai mute be įspėjimo, nesvarbu ar įžeidė tave ar ne. thats the life tho
 5. 2 points

  @SAMURAI sakai tu klausai šlageriu muzika ne tik tu aš tai pat noriu pasakyti visiems kad esu dainu speliotojas ir greit atspėju DALYVAUSIU kadangi aš visokias muzikos žanrus klausau rusiškas Lietuviškas ir visoskias užsiniečiu kalbom
 6. 2 points
 7. 2 points
  ATMESTA. Trumpas DEMO iš tiek DEMO tikrai nebuvo įmanoma suprasti, ar jis kažka naudoja ar ne.
 8. 2 points
 9. 2 points
  Sakė jis gėjus todėl tegu bbc
 10. 1 point

  Oj, vyruciai, as vien tik slagerius klausau. Jums nera sansu...
 11. 1 point
  PRIIMTA / ATMESTA. Tavo baną sutrumpinsiu iki 2h už įžeidinėjimus. Adminas "J.T" gauna 12h bana už nesamoninga ban laiką ir įžeidinėjimus. Adminas "[Frageris] Roocer" gauna 3h baną už FreeUnmute
 12. 1 point
 13. 1 point
  Tinklinis nike pica fanta Suo 1.6 dr bmw rusiska
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  Žaidėjas " SHKODRANET " gavo 1 val ban už campinima.
 17. 1 point
  ATMESTA. 3.7. Draudžiama neprasidėjus dienai (neatidarius kameras) šaudyti per uždarytas grotas/stiklą ar kitą objektą naudojantį kaip kamerų durys. [60-180min. CT BAN]
 18. 1 point
  Tuolabiau nick nera izeidziantis, kadangi zodis verciamas ne i viena dalyka anglu kalboje. Samurai teisus.
 19. 1 point
  Trumpas komentaras is mano puses: nick nera izeidziantis. + Sis zaidejas toki nick naudoja jau nezinau kiek laiko, bet tu turbut sito nezinojai (ir neturejai zinot).
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  Sw P.S. Klaudze sasalink
 23. 1 point
 24. 1 point
  Geriausi bratuchos. 1.Aironas - Geras Administratorius kaip reikiant kažkiek tinginiauja bet geras žmogus tu gerbiu už tai tave bratucha 2.deividelis - Best of ever bratucha nors tau nereik pagalbos kad apginčiau tave man rašei šaukykloj gali pats savim pasirupinti už ir tave gerbiu 3. Baronas - Kada susitinkam čiuvas normalus geras žmogus nice gerbiu už tai tave seni bratucha 4. Samurai - Tu kaip senai išrinktas kaip priž tai linkiu tau dar aukštose pareigose tad seniuk gerbiu tave už tai bratucha 5. Poli šuo - seniuk tu pamėgdavai mane kiek aš tave kiek tu mane tad esam draugai amžiams bratucha 6.Minde - Tos Naktys kai kalbėjom per skype tesiog prikolinom bratucha 7. TeQuila šitas čiuvas nuostabus nes tavo balsas mane sujaudina. bratucha 8.Katė - tavo minti laikau ir neatskleisiu kas tu tokia nors tave niekad neišplepėsiu bratuchė 9.Soundas - vienas žodis tau Pagarba bratucha 10. DekanidzeViešpats - Naujas priž išrinktas už stoga gerbsiu 11. FalleN - Geras normalus čiuvas esi manau gerai susibičiuliausim manau tu busi pas mane saraše gerbsiu už stoga. 12. Belekas - Jei tau reikia pratimu sportuojant visada padėsiu. bratucha 13.Spakojnas - Tu man kažkada sakei nepaliksi manęs bėdoje geras tu žmogus esi spakai gerbiu bratucha 14. MeBo3 - Tu kaip naujas priž esi tai pagal mane geras esi čiuvas bratucha 15. sda- seniuk tu kaip geras žmogelis esi mldc vyras gerbiu irgi už tai bratucha 16. whr - bėga ten kur aš visada einu bratucha 17.Modė - Nu žaisk su manim publike bratucha 18. Sveicaras - buk savimi nors atsistatydinai dėl manęs kad tapčiau priž nors busiu rudeniop bratucha 19. Prieshas Saugo mane kaip reikiant iš žodžio D***** esi bratucha bratucha 20. Vienuolis - Visada gerbsiu tave senai buveš priž esi už stoga gerbiu mldc esi bratucha tapai Tie kurie esat bratuchu saraše geriausiu liksit su manimi ir už stoga. Vip bratuchos Deltonas Gantis Naujas priž išrinktas už stoga gerbiu Puchas - geras žmofelis mldc esi gerbiu flexinas - senas draugas tu flexinai mldc esi gerbiu Terminatorius - Tu pasivadinai kaip iš filmo Terminatorius aš grižau geras čiuvass tu mldc esi gerbiu už stoga gerbsiu Storm - Tu man serveryje sakei kad pridėčiau tave nors už stoga gerbsiu puikus tu žmogus nice Kengura - tai gal kaip nors bukim draugais kaip senais gerais laikais gerbiau gal dar gerbsiu Žmogus - Esi geras žmogelis pagal mane tu mldc esi nice gerbsiu irgi už stoga J.T - Tu man primeni kaip didžėju gerbiu Naujiena!!! Tie kurie gerbs Sounda (scott ) bus perkelti čia į mano pagrindinį sararšą 1. DekanidzeViešpats - pats pirmas atmete skunda ant scotto esi pridėtas čia šitame saraše. Pridedu Anketa i Geriausiu bratuchu saraša: 1. Jūsų nick name forume? 2. Ar turit humoro jausma? 3. Priežastis pasakykite kodėl norit čia? Jailas.lt Focusw0w. /A/ gali bet kada keisti ir redaguoti sarašus.
 25. 1 point
  Sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: 3. SS/Demo Įrodymai: 4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Nežinote kur rasti Demo/SS? Spauskite ČIA Taisyklės/Informacija: - Pildant sukčių(prasižengusiųjų) reportavimo anketą negalima vartoti keiksmažodžių/įžeidimų. - Reportavimo anketas rašyti naujoje temoje! - Anketos be SS/Demo įrodymų bus Atmestos. - Pašaliniai pranešimai bus trinami ir už juos gausite įspėjimą!

Mūsų projektas rekomenduoja

×