Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/19/2019 in Pranešimai

 1. 6 points
  Counter Strikas Visas panas ten palieku nėščias Mano priešai nori į kovas Visada ant kūno turiu žaisdas Panelių kelnaitės prilaikau Duokit man prižiūrėtoja greičiau Serverį keliu aukščiau Repo pramonė atlaikau Mano vardas Focuswow Merginuose paskendau Aš serverio legenda Tavo paskutinė valanda Nuo Lauros kūno, man kelnėse aistra Serveryje pražaidžiau keturis metus ir skaičiuoju Administratoriams aš asistuoju Aš apie serverio savininką fantazuoju Vieną dieną aš tapsiu savininkas Aš garantuoju Su serverio žaidėjais sutariu gražiuoju Visas dramas aš čia ignoruoju Aš laužau visų kojas, kas mane apkalba Kvieskit jiems kažkas pagalba! Degtinę gersiu, aš gerai gyvensiu Ateina mano auksinis svogūnas Aš Lietuvos stipriausias galiūnas Baigiu savo literatūra užteks spaudyti klaviatūra Kopijuokit mano natūrą Aš, kultūra ir vėjas Serverio gynėjas
 2. 5 points
  Geriausi bratuchos. 1.Aironas - Geras Administratorius kaip reikiant kažkiek tinginiauja bet geras žmogus tu gerbiu už tai tave bratucha 2.deividelis - Best of ever bratucha nors tau nereik pagalbos kad apginčiau tave man rašei šaukykloj gali pats savim pasirupinti už ir tave gerbiu 3. Baronas - Kada susitinkam čiuvas normalus geras žmogus nice gerbiu už tai tave seni bratucha 4. Samurai - Tu kaip senai išrinktas kaip priž tai linkiu tau dar aukštose pareigose tad seniuk gerbiu tave už tai bratucha 5. Poli šuo - seniuk tu pamėgdavai mane kiek aš tave kiek tu mane tad esam draugai amžiams bratucha 6.Minde - Tos Naktys kai kalbėjom per skype tesiog prikolinom bratucha 7. TeQuila šitas čiuvas nuostabus nes tavo balsas mane sujaudina. bratucha 8.Katė - tavo minti laikau ir neatskleisiu kas tu tokia nors tave niekad neišplepėsiu bratuchė 9.Soundas - vienas žodis tau Pagarba bratucha 10. Vienuolis - Visada gerbsiu tave senai buveš priž esi už stoga gerbiu mldc esi bratucha tapai 11. FalleN - Geras normalus čiuvas esi manau gerai susibičiuliausim manau tu busi pas mane saraše gerbsiu už stoga. 12. Belekas - Jei tau reikia pratimu sportuojant visada padėsiu. bratucha 13.Spakojnas - Tu man kažkada sakei nepaliksi manęs bėdoje geras tu žmogus esi spakai gerbiu bratucha 14. MeBo3 - Tu kaip naujas priž esi tai pagal mane geras esi čiuvas bratucha 15. sda- seniuk tu kaip geras žmogelis esi mldc vyras gerbiu irgi už tai bratucha 16. whr - bėga ten kur aš visada einu bratucha 17.Modė - Nu žaisk su manim publike bratucha 18. Sveicaras - buk savimi nors atsistatydinai dėl manęs kad tapčiau priž nors busiu rudeniop bratucha 19. Prieshas Saugo mane kaip reikiant iš žodžio D***** esi bratucha bratucha Tie kurie esat bratuchu saraše geriausiu liksit su manimi ir už stoga. Vip bratuchos Deltonas Gantis Naujas priž išrinktas už stoga gerbiu DekanidzeViešpats - Naujas priž išrinktas už stoga gerbsiu Puchas - geras žmofelis mldc esi gerbiu flexinas - senas draugas tu flexinai mldc esi gerbiu Terminatorius - Tu pasivadinai kaip iš filmo Terminatorius aš grižau geras čiuvass tu mldc esi gerbiu už stoga gerbsiu Storm - Tu man serveryje sakei kad pridėčiau tave nors už stoga gerbsiu puikus tu žmogus nice Kengura - tai gal kaip nors bukim draugais kaip senais gerais laikais gerbiau gal dar gerbsiu Žmogus - Esi geras žmogelis pagal mane tu mldc esi nice gerbsiu irgi už stoga J.T - Tu man primeni kaip didžėju gerbiu Pridedu Anketa i Geriausiu bratuchu saraša: 1. Jūsų nick name forume? 2. Ar turit humoro jausma? 3. Priežastis pasakykite kodėl norit čia? Jailas.lt Focusw0w. /A/ gali bet kada keisti ir redaguoti sarašus.
 3. 5 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?:UltraInstinct Jūsų tikrasis vardas?:Gabrielius Jūsų amžius?:17 Iš kokio miesto esate?:Kedainiai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Megstu zaist futbola, sedet prie kompo Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?:Draugiskas su draugiskais zmonem, blogos greit susinervinu Apibūdinkite savo charakterį: Labai nervingas Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?:Neturiu Ar turite brolių, seserų?:Turiu Kaip sužinojote apie šį projektą?: Pasake DekanidzeViespats Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?:Gaut priziuretoja Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: DekanidzeViespats Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 4. 4 points
  PRIIMTA. Žaidėjas "kod4s" gauna dienos baną už modelių keitima. Žaidėjas "20IQ.d" gauna dienos baną už modelių keitima. Žaidėjas "vusio raldovas" gauną dienos baną už modelių keitima. GEROS DIENOS :)
 5. 4 points
  Prižiurėtojui Deltonas Gantis uždėtas įspėjimas dėl free ban / free unmute.
 6. 4 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: sda/Jekle. 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Jb servui. 3. Jūsų pasiūlymas: amm, nu žodžiu yra tokia nesąmonė, nes kai tu pabėgi nuo ct, jis uždeda fd likusiems kaliniams ir paskui per simon nužudo tave ir paskui nuima jiems fd, tai kažkaip ir nebelieka tikslo net bėgti. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Manau žmonės nebesinaudos šituo bugu ir bus gaaalima bėgti nuoo ct :D Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 7. 4 points
  Atranka baigta! - turbūt šitą čia norėjot pamatyt? Deja, bet dar ne Nuo rytojaus prasidės apklausos, kurios ir nulems kurie kandidatai taps Jailas.lt serverių prižiūrėtojais! Taip nutiko, kad dar ne dėl visų kandidatų žinomi galutiniai verdiktai, todėl apačioje skelbiu sąrašą kandidatų, patekusių į apklausas. Patekusieji į apklausą: Snikeris Kosmaras. [420]-DekanidzeViesspats. zed MeBo3 AwpIsTheLife Deltonas Gantis Storm BUS PILDOMA... Kandidatai, dėl kurių svarstoma (nėra galutinio verdikto, turi šansą patekti į apklausas): depression. J.T. dedis ykrop4ik ixasas Jailas # Klaudze Likusieji - deja galutinai nepateko.. Atmetimo priežastys gana įvairios ir bus nurodytos 2019-07-19 iki 17:00~, kadangi šiandien jau naktis ir nelabai norisi redaguot kiekvieną pranešimą kopinant iš savo užrašų ;D Ačiū už supratingumą
 8. 3 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Daktaras Henyte 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: mystic 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www34.zippyshare.com/v/ezIxt4fq/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Banas uz toki dalyka? cia normalu? nes jau nepirma karta matau kaip privilegijom zaidzia tas pats mystic , banas pabaigoi demo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin mystic. [AMXBans] There are 23 hours , 41 minutes and 20 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : Daktaras Henyte [AMXBans] Reason : ' Bando uztildyt dieva ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.jailas.lt/forumas [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 220554755 ' [AMXBans] Your IP : ' 87.247.94.110 ' Cia skaitosi normali bano priezastis? ar cia jau jis servo dievas , kad baudzia uz beleka? ne pirmas kartas su juo taip Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 9. 3 points
 10. 3 points
  Joa, ištikruju už, vakar kaip tik norejau į kita serverį pereit ir žiurių net nepermeta. 😂
 11. 3 points
 12. 3 points
  Visus myliu, ahujenčikai čia priž. Tad nei vienas. 🖤🖤🖤
 13. 3 points
  Kaip tu isvis parasei jeigu blokintas esi?
 14. 3 points
  PRIIMTA. Žaidėjas " Kunigas " Bus nubaustas amžinu banų už aim'ą. Dėl privilegijų pranešiau Aironui :) P.S Nepykit kad taip ilgokai, kadangi žėjau visa demo :D +Pažeidėjo Kunigas esamas S.ADMIN (19d) perleistas temos autoriui.
 15. 3 points
  Kitam kartui, @Šilas, vistiek esi adminas, gali pats užbaninti jei pažeidžia kas taisykles, ir ko čia susireikšmint kai grasinama soundu xd Lovers in me mom - gaus baną už freekill, mapo bugnima, blogą dienų vedimą.
 16. 3 points
  ATBANINTAS /PRIIMTA. Admin'as " vave " gaus 1d bana už piktybinį / neįsitikines banina. Wargodu Jaile prasyti NEGALIMA.
 17. 3 points
  PRIIMTA. Pažeidėjas "Joey Marbach" bus nubaustas 3h banu už masinius įžeidinėjimus.
 18. 2 points
  Sveiki Jailas.lt žaidėjai pristatom jums naują clan'a "[Frageris]" 1. [Frageris] Roocer // Lyderis 2.[Frageris] QuickRage // Co-Own 3.[Frageris] زميل عاطل عن العمل // Co-Own 4. [Frageris] BoTToM` // Narys 5.[Fragerė] Suicidegirl // Narė 1. Gerbti serverio žaidėjus.2. Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų.3. Privalote nešioti klano tagą, kitaip būsite išmesti. 4. Aktyviai dalyvauti klano veikloje.5. Neaktyvūs metami iš klano.6. Neįžeidinėti klano nariu.7. Nonai turi mokėti įkelti demo ir wg jei reikia. 8. Turėti 14 metų. (gali buti daromos išimtys) 9.Turėti discorda 1. Kiek jums metų?2. Jūsų nick žaidime?3. Koks jūsų skype?4. Kodėl norite įstoti į klaną?5 . Ar tu esi Nonas ar steam? (jei steam numesk link) 6. Kiek metų žaidžiate cs?7. Koks jūsų aktyvumas per diena?8. Kaip manote, koks jūsų taiklumas nuo 1 iki 10?9. Ar turit discord ( jai turit numeskit savo dc cia ) 10. Ar zaidziate mix'se ? [Frageris] Vs Klanas 16-? Klanas Vs [Frageris] 16-? S5 Vs [Frageris] 16-1 S5 Vs [Frageris] 16-1 Clan tag kopijavimas 1d ban
 19. 2 points
  Sorry vyrukai bet aš i'm out man stipresniu reikia klanu
 20. 2 points
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: -MDE 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Deltonas Gantis 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: Demo 4. Ban priežastis : DEMO I FORUMA / CYTAS 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina]: amx_bans 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: GS Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 21. 2 points
  Labas, bei sekmes čia. 🙌🎉
 22. 2 points
  Sveikutis, gero praleidimo laiko! 🎉
 23. 2 points
 24. 2 points
  @Soundas_ vis dar laukiam!! <3
 25. 2 points
  ATBANINTAS. Admin'as "Audi." gauna dienos baną už FreeBana ir FreeMute.

Mūsų projektas rekomenduoja

×