Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/17/2019 in Pranešimai

 1. 14 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Agnytė.* Jūsų tikrasis vardas?: Agnė Jūsų amžius?: 20 Iš kokio miesto esate?: Jonava Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Žaidžiu futbolą 14 metų, prieš 2 metus ėjau Kario apsaugos savanorio bazinį kursą, t.y (KASP) Turiu j.eil laipsni. :) Važinėju į pratybas kurios dažniausiai būną savaitgaliais . Kas liečia futbolą, 2018 metais baigiau Jonavos kūno kultūros ir sporto centro FUTBOLO meistriškumo tobulinimo programą bei turiu diplomą . :) Bei atstovauju LFF :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Esu pareiginga, linksma bei energinga. Blogosios greičiausiai kad labai užsispyrus.. ;d Apibūdinkite savo charakterį: Esu labai paprastas žmogus, ir be galo linksmas. ;> Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu kate, Persyte. :D Labai knarkia naktim.. Ar turite brolių, seserų?: Turiu ir broli ir sese Kaip sužinojote apie šį projektą?: Senai jau jį žinau, atradau po 5 metų vėl Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko nežadu pasiekt, ateinu nes labai faini ir linksmi žmonės .. :D <3 Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Armanis, FixOne, Vixen, AwpIsTheLIfe, Euforijos Dievas. *** Ir dar noriu pridurti jog šitas serveris yra labai superinis, bei taip pat jame lankosi patys geriausi žmogeliukai :)) Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 2. 14 points
  taisyklės +rep užmesti ( nebus uždėta neskaitysiu laimėjimo ) parašyt skaičių nuo 1 iki 30 sekmadieni išrinksiu kas laimės vip
 3. 7 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: ch.viktoriia Jūsų tikrasis vardas?: Viktorija Jūsų amžius?: 22 metai Iš kokio miesto esate?: Zarasai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: man labai patinka vairuoti , negalėčiau dabar savo gyvenimo įsivaizduoti be ratų :D mėgstu keliauti ir pažinti kažką naujo :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: geros savybės: esu draugiška , moku susibendrauti ir palaikyti gerus santykius :) ; esu linksma , moku kartais juodai paprikolint :D ; esu gera , padedu kitiems ir visada gerumą atsilyginu gerumu :) blogos savybės: labai greitai susierzinu , esu be galo užsispyrusi , kartais per daug jautriai į viską reaguoju :) Apibūdinkite savo charakterį: charakteris tas dar riešutėlis.. :D kovinga aš , ko užsinoriu - to siekiu :D Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: neturiu , bet labai norėčiau ryžo katiniuko :D Ar turite brolių, seserų?: ir sesę ir brolį , abudu dar maži :D Kaip sužinojote apie šį projektą?: visai neseniai užsimaniau pažaist kažką kitko , pradėjau naršyti po internetą ir štai aš čia :D Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: ateinu tiesiog smagiai praleisti laiką :D Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: kadangi čia esu naujokė , tai mažai ką pažįstu :) Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 4. 5 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: FixOne ツ Jūsų tikrasis vardas?: Rokas Jūsų amžius?: 20 Iš kokio miesto esate?: Plungė/klaipėda Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Mano didžiausias hobis yra žiemos sezonu slidinėti su snieglente, vasara tai tinklinis ir futbolas. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Geroji savybė tai kad esu labai kantrus ramus žmogus ir linksmų plaučių. Blogoji savybė: tai Pasitikiu per daug greit žmonėmis kurių išvis neturėčiau pasitikėt. Apibūdinkite savo charakterį: Esu labai paprastas žmogus nei pasikėlęs nei ką, nesu joks dviveidis žmogus, gerbiantis visus žmones tokie kokie jie yra ir nedalinu juos į skirtingas puses kaip jis man nepatinka tai su juo nekalbu, visi yra vienodi kas būna su manim. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Taip, Šunį vardu Lūna Ar turite brolių, seserų?: Ne. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Oj seni laikai, turbūt kai ieškojau serverį JailBreak tai pasirinkau šita variantą ir pasilikau. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Viskas savam laike. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Dekanidzė. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 5. 5 points
  6 Free Batman Games (Epic Games Launcher) Dar viena žaidimų platforma, yay. -_- https://www.epicgames.com/store/en-US/collection/batman-free-week
 6. 5 points
  Grand Theft Auto: San Andreas Žaidimas ne steame, bet manau gal kas nors norės legendinį žaidimą turėti bibliotekoje. Yra 2 stepai: 1) Reikia atsisiūsti R* game launcher. Jį rasite čia: https://socialclub.rockstargames.com/games 2) Atsisiunte atidarysite, prisijungsit/prisiregistruosit. O toliau viskas aiškiai parašyta. https://prnt.sc/p7ofhd Laiko limitas nežinomas, bet ilgai tikrai nebus.
 7. 4 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: Armanis. Jūsų tikrasis vardas?: Rapolas Jūsų amžius?: 24 Iš kokio miesto esate?: Vilnius Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Hmm daug jų yra pvz kaip važinėjimas su motociklu (enduro) miškais trasom purvais laukais šūnkeliais ir visa kita. (Kas vilniečiai ir turit mocą enduro ar kross tai meet ir lekiam draskyt žemės kol sezonas dar.) Tada pomėgis šuolis parašiutu (bandžiau patiko šokčiau dar!), skrydis parasparniu, bet pagrindis hobis ir pomėgis net kaip sakoma tai Aviacija (Lėktuvai) dirbu aviacijoi ir nei kiek neatsibosta tas darbas nes kažkas vis naujo nauji iššūkiai ir pan. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios , kad greit atleidžiu. O blogosios hmmm net nežinau realiai :D Apibūdinkite savo charakterį: jei su manim gražiai ir aš gražiai su kitu :) Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu katina Ar turite brolių, seserų?: Ne Kaip sužinojote apie šį projektą?: Oi net nepamenu daug metų praėjo labai , bet žaidžiau čia seniau tik pertrauka buvo padaryta. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Hmmm ateitis parodys šiaip ateinu pažaist laiką praleist kai už lango blogi orai pvz siekt nėra laiko ir tikslo čia, nes tai tik žaidimas reik real kažka daryt :D Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: VIXEN, DEKANIDZE, FIXONE (Užpisantis pacukas), Terminatorius, Gask, AwpIsTheLife, Mystikas, Hash, Prakatit, Agnyte, Soundas. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]:
 8. 4 points
  Pažeidėjas Mystic neteko savo S.ADMIN (galiojimas: 15d) paslaugos bei gavo 2 amžinus banus.
 9. 4 points
  PRIIMTA / ATMESTA Kadangi aš negirdėjau ką tu kalbėjai per mikrafona, negaliu jo bausti kaip už FreeBana Adminas "nemystic" gauna 6h baną už NICK keitima be rimtos priežasties ir FreeKill (Nereikia mums sakyti kiek laiko baną dėti, mes patys žinom, pagal tave čia niekas nebanins kiek tu nori)
 10. 3 points
  Atnaujinau savo prisistatymo Anketa: Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: -Focusw0w. Jūsų tikrasis vardas?:Romas Jūsų amžius?: 27 Iš kokio miesto esate?:Vilnius Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Mano pomėgis tai butu toks lankau baseina kolekcinuoju medalius ir taure turiu dalyvavau specialosios olimpiados baseino varžybuose ir treniruotėse kai kuriuose miestuose buvau turiu 1vt 2vt ir 3 vt. Laisvalaikiu sportuoju savo režimu dviračiu sporta. Žadu imtis atvirai. Mėgstu fotografuot save ir kelti nuotraukas į facebook toks mano gyvenimas. Kokios jusu asmenybes gerosios ir blogosios savybes?: gerosios savybės: Gerosios savybės: Esu gan draugiškas žmogus bendraujantis su kitais žmonėmis, padedantis kitiems esu nuoširdus Blogosios savybės: Man tesiog nepatinka kaip mane greit suerzina bunu nekantrus arba kaip kada ir neklausantis tesiog man pykina net kumčiai niešti norisi gerai tvot kam nors bet atsilaikau. Apibudinkite savo charakteri: Kalbant apie charakteri esu gan gero tipo žmogus ir turi mastyt savo protu Ar turite augintiniu, jei taip, kas jie?: Ne augintiniems reikia daug laiko ir dėmesio tai pat laiko aš jo neturiu. Ar turite broliu, seseru?: Taip turiu vyresni broli Kaip sužinojote apie ši projektą?: Kiek pamenu žaidžiau kitur nes ieškojau bb servo ir man žaidėjas čia pasiulė tai ir pasilikau ši nuostabu projekta Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: šiame projekte jau esu nuo 2015 metu ir jau čia esu ilgokai iki 2019 metu gaunasi 4 mėnesiai o čia žadu pasiekti į aukščiausia statusa serveriu prižiūrėtojus manau busiu tas žmogus kuris yra nusipelnes statuso buti tikrame jailas.lt projekte ir išvis manęs nepriima dėl neaktyvumo ir pnš. Koks žmogus ar žmones yra jūsų autoritetai projekte?: esu sukūres saraša bratuchu galit pasižiuret čia http://forum.jailas.lt/index.php?/topic/1039-vip-ir-geriausiu-bratuchu-sarašas/ Jūsų nuotrauka [NEBUTINA]:
 11. 3 points
  BANAS NUIMTAS, adminas nubaustas už netinkamą admin privilegijų naudojimą (ban be spec "iš lempos" ir free kickus)
 12. 3 points
  tai taip taip.. dar kad leistu jailo valiuta i kitas valiutas issikeist
 13. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: DekanidzeViešpats. Jūsų tikrasis vardas?: Nedas Jūsų amžius?: 17metų Iš kokio miesto esate?: Kėdainiai Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Labai daug laiko skiriu sportui, o ypač tinkliniui,ir beabėjo mėgstu laiką leisti su draugais :) Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Blogosios būtų, kad nekenčių kai kažkas man pastoviai prieštaraują ir labai būna pasikėlęs tada galiu pradėt negražiai elgtis su juo, ir peržengti ribą, o gerosios ištikro esu labai draugiškas visada su tais kurie yra su manim draugiški, ir šeip galiu paprikolint kai gera nuotaika :D Apibūdinkite savo charakterį: Gan lengvo charakterio aš žmogus, nėra sunku mane suprasti Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Neturiu Ar turite brolių, seserų?: Turiu brolį Kaip sužinojote apie šį projektą?: Tiesiog galvoju reik Jailbreak kokio servo paieškoti atsimint senus laikus ir vą radau šį projektą Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte? : Tikslas jau pasiektas Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: J.T, Armanis, Kaunietė, Specnaz, Mebo3, Debėselis, AwpIsTheLife, SuperNatural, MersedesBenz, Vixen, Focus. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Žaidžiu čia jau ilgokai, bet prisistatyma tik dabar sugalvojau sukurti :D
 14. 2 points
  Anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 關注焦點 2. Kiek Jums metų?: 27 3. Ar esate legalus CS 1.6 žaidėjas?(Steam/Non-steam): Taip legalus esu 4. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt Swarm serveryje?: mažai sakikim tik 1h 5. Kaip vertinate savo sugebėjimus žaidime(vertinimo skalė 1-10): 9 6. Kodėl norite prisijungti prie Jailo aljanso?: Nes yra bratucha ir noriu pabut pas tave seniuk 7. Papasakokite trumpai apie save: televizijos žvaigždė esu 8. Jūsų Skype kontaktai: bratucha turi mano kontaktus
 15. 2 points
  Nemaciau nieko itartino. Atbanintas.
 16. 2 points
 17. 2 points
  Gali pasakyt koks rajonas tavo jei iš Vilniaus esi
 18. 2 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: visi jugi zino...deividelis 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: paslaugu sistemai 3. Jūsų pasiūlymas: 1. Siulau sudaryti tinkamas palukanu normas vartotojams, siuo metu ju pinigai stovi vietoje, nors jie turetu cirkuliuoti rinkoje. 2. Siulau pradeti teikti tokias paslaugas kaip greitieji unban kreditai bei admin isimoketinai be jokiu papyldomu palukanu, jeigu visa suma yra grazinama per 30d. 3. Ir aisku butu gerai, jeigu leistumet apmoket komunalkes per jusu sistema. 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Kaip ir visiems turetu jau aisku but Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 19. 2 points
  Ble seni bšk pas tave nelogiška varkė kas laimi gungame be admin gaus admina 7 dienom,o tas kas jau turi gaus 3 eurus į balansa,wtf seni :DDDDDDDD
 20. 2 points
  PRIIMTA Žaidėjas "Baudejas" gauna amžina baną už AIM naudojima Ačiū, Romai
 21. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: slaptas agentas 420 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Mystic 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www18.zippyshare.com/v/wEmbbXdU/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): link galo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Keiksmai, izeidimai, trukdymas vesti dienas, grasinimas privilegijomis norint gauti sau naudos ir free ct banas. Iskirpau svarbiausias dalis i video jums, kad idomiau butu ziuret :
 22. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Linksmutis ;3 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Mistic ^ Shy? 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www27.zippyshare.com/v/6mrAOdVj/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pradžioje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:Čiuvas gavo mute nuo cc ir tas atmūtino. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 23. 2 points
  ATMESTA. Per demo matosi kaip šaudai į siena ir testuoji savo " Aim'ą ". Nusižengimų nėra.
 24. 2 points
 25. 2 points
  Labasss, labai faina esi! Sėkmės tau čia 😊 Smagu sužinot apie tave daugiau!

Mūsų projektas rekomenduoja

×