Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/22/2019 in all areas

 1. 3 points
  Labas vakarėlis, norėjau pagalbos paprašyt, gal žinot koki gerą specialistą ponui adminui Joey Marbach? :)
 2. 1 point
  Kazkoks neidomus bet vks pasimkit 😄 https://www.humblebundle.com/store/orwell
 3. 1 point
  Geriausi bratuchos. 1.Aironas - Geras Administratorius kaip reikiant kažkiek tinginiauja bet geras žmogus tu gerbiu už tai tave bratucha 2. Katė - tavo minti laikau ir neatskleisiu kas tu tokia nors tave niekad neišplepėsiu bratuchė 3. Baronas - Kada susitinkam čiuvas normalus geras žmogus nice gerbiu už tai tave seni bratucha 4. Samurai - Tu kaip senai išrinktas kaip priž tai linkiu tau dar aukštose pareigose tad seniuk gerbiu tave už tai bratucha 5. Poli šuo - seniuk tu pamėgdavai mane kiek aš tave kiek tu mane tad esam draugai amžiams bratucha 6.Minde - Tos Naktys kai kalbėjom per skype tesiog prikolinom bratucha 7. TeQuila šitas čiuvas nuostabus nes tavo balsas mane sujaudina. bratucha 8. deividelis - Best of ever bratucha nors tau nereik pagalbos kad apginčiau tave man rašei šaukykloj gali pats savim pasirupinti už ir tave gerbiu 9.Soundas - vienas žodis tau Pagarba bratucha 10. DekanidzeViešpats - Naujas priž išrinktas už stoga gerbsiu 11. FalleN - Geras normalus čiuvas esi manau gerai susibičiuliausim manau tu busi pas mane saraše gerbsiu už stoga. 12. Belekas - Jei tau reikia pratimu sportuojant visada padėsiu. bratucha 13. Terminatorius - Tu pasivadinai kaip iš filmo Terminatorius aš grižau geras čiuvass tu mldc esi gerbiu už stoga gerbsiu 14. MeBo3 - Tu kaip naujas priž esi tai pagal mane geras esi čiuvas bratucha 15. asd - seniuk tu kaip geras žmogelis esi mldc vyras gerbiu irgi už tai bratucha 16. whr - bėga ten kur aš visada einu bratucha 17.Modė - Nu žaisk su manim publike bratucha 18. Sveicaras - buk savimi nors atsistatydinai dėl manęs kad tapčiau priž nors busiu rudeniop bratucha 19. Psyhedelic tesiog geras esi už stoga bus gerbiama 20. Vienuolis - Visada gerbsiu tave senai buveš priž esi už stoga gerbiu mldc esi bratucha tapai 21. Spakojnas - Tu man kažkada sakei nepaliksi manęs bėdoje geras tu žmogus esi spakai gerbiu bratucha Tie kurie esat bratuchu saraše geriausiu liksit su manimi ir už stoga. Vip bratuchos Zor1k - Smagu su tavim susirašinėti per messenger mldc esi gerbiu ir spaudžiu tau ranka Puchas - geras žmogelis mldc esi gerbiu flexinas - senas draugas tu flexinai mldc esi gerbiu Storm - Tu man serveryje sakei kad pridėčiau tave nors už stoga gerbsiu puikus tu žmogus nice Kengura - tai gal kaip nors bukim draugais kaip senais gerais laikais gerbiau gal dar gerbsiu J.T - Tu man primeni kaip didžėju gerbiu Prieshas Saugo mane kaip reikiant iš žodžio D***** esi bratucha bratucha Naujiena!!! Tie kurie gerbs Sounda (scott ) bus perkelti čia į mano pagrindinį sararšą 1. DekanidzeViešpats - pats pirmas atmete skunda ant scotto esi pridėtas čia šitame saraše. Papildomas klausimas Kelintais metais paskendo garsusis titanikas? Tik turit parašyti tikslu data mėnesi ir kelinta valanda tai buvo. Pridedu Anketa i Geriausiu bratuchu saraša: 1. Jūsų nick name forume? 2. Ar turit humoro jausma? 3. Priežastis pasakykite kodėl norit čia? Jailas.lt Focusw0w. gali bet kada keisti ir redaguoti sarašus.
 4. 1 point
  Kad visi ant jo išsilieja. :D
 5. 1 point
  ATBANINTAS. Žaidėjas " Kenkejas " gaus 12 val ban už baninima nespectinus.
 6. 1 point
  Pirmomis dienomis su Vyr.Priž prefixu servuose draskės, paskui pradejo visi pizdavotis, tai papraše, kad pakeistu
 7. 1 point
  http://www.humblebundle.com/store/serial-cleaner-free-game
 8. 1 point
  https://www.vaikulinija.lt/
 9. 1 point
 10. 1 point
  Beržinė košė puikiai atvestu į protą
 11. 1 point
  Fartikas jį gali atvest į protą
 12. 1 point
  PRIIMTA Žaidėjas " Cornie " gauna 6 h baną už FreeSlay (Kadangi dabar naktis, banasprasidės nuo 8h ryto) Žaidėjas " StaFFord63 " gauna 6 h baną už FreeSlay (Fake Layeri galima būti ir dviese)
 13. 0 points
  drugabuse ir fartiko bičiulis, vis daugėja jų.
 14. 0 points
  Blet tik pana atsiranda visi nardyt pradeda.

Mūsų projektas rekomenduoja

×