Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/30/2019 in all areas

 1. 4 points
  KLUBAS MARGARITA CIA RENKASI TIK DIEVAI ! ANKETA: VISKAS KA JUM REIKIA PADARYTI IKELTI GARSO IRASA DAINUOJANT DAINA RONDO-MARGARITA ARBA BENT JOS PRIEDAINI ;D SEKMES ( galit kelti i pm man ) NARIAI : [MARGARITA]MYSTIC [MARGARITA]SUICIDEGIRL
 2. 3 points
  Didesnes nesamones ciuju girdejas nesu
 3. 2 points
  Tai gal padarom, kad ct negalėtu kaliniams uždrausti pasiimti ginklus. Seems fair
 4. 2 points
  PRIIMTA. Žaidėjas "kod4s" gauna dienos baną už modelių keitima. Žaidėjas "20IQ.d" gauna dienos baną už modelių keitima. Žaidėjas "vusio raldovas" gauną dienos baną už modelių keitima. GEROS DIENOS :)
 5. 1 point
  Atmesta. Per 4s demo jokiu pazeidimu nesimato.
 6. 1 point
  sorry bet va jo steam ID paimiau # 7 "Dziongelis" 28269 STEAM_1:0:1063934880 3 43:30 12 0
 7. 1 point
  Ct negali duoti isakimu tik per laisvadienius. Iprastomis dienomis ct gali liepti daryti viska. Luomas, granatos ir kita chirnia kelia gresme ct'ams, manau normalu, kad juos draudzia.
 8. 1 point
  Idėja visai nebloga aš nieko prieš irgi balsuoju UŽ
 9. 1 point
 10. 1 point
  Ar as maciau , kad tave permete ziuriu tu pas mane team po 15 sec nebe ?
 11. 1 point
  prižiūrėtojų daugiau nei paprastų žaidėjų
 12. 1 point
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Jailo Legenda 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: kod4s awk 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www67.zippyshare.com/v/O1jKNITO/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): viduryje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: buvo smagu klausyt kaip sneka ir + roccer manau modeli naudojo buvo kokie 2 Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 13. 1 point
 14. -1 points
  1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AwpIsTheLife2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: vave3. SS/Demo Įrodymai:https://www36.zippyshare.com/v/04tJdlCY/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Prie pabaigos5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Žaidimas su privilegijom ¯\_(ツ)_/¯. Thats all.

Mūsų projektas rekomenduoja

×