Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/18/2019 in all areas

 1. 2 points
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: aaaaaaaaaaaaaaaaaa 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Wallhack STEAM_1:0:407602649 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www83.zippyshare.com/v/h2gUW14E/file.html 4. Ban priežastis : DEMO/SS i foruma 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : http://jailas.lt/banai/ban_list.php?bid=17607 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: steam 7. Aprašykite situaciją: nespectatines uzdejo bana, nedare ss Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 2. 2 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: MeBo32. Jūsų amžius: 153. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Nebuvau, bet manau laikas pamėgint.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: 2k14 vermilionus (Trigger, aim , wh) kzh.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: idk around 2-4val.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Dabar žaidžiu tik šiuose serveriuose nes jau ilga laika jame lošiu. Kadangi, visi projektai turi kažkuo išsiskirti ar modais, dažnais update darymais ar kitais išskirtiniais serverio pluginais kurių neturi kiti serveriai.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: JB, retkarčiais Swarm.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Ofc kad žinau.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Suprantu jūsų minėtais žodžiais "Šios pareigos reikalauja atsakomybės, drausmės, taisyklių suvokimo bei mokėjimo prižiūrėti serverio(-ų) tvarką."11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Dažniausiai priklausoma nuo pačio žaidėjo pažeidimo rimtumo bei ar jis yra baustas už ta patį dalyką. Kadangi visi padarome mistakes, nėra tokių žmonių kad nepadarytų. So pradžioje kaip minimumas jeigu besikartojantys tai didinimas laikotarpis už nusižengimą.12. Jūsų SkypeID: deivas.deivas13. Ar turite mikrofoną?: +14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Basic žmogus neišskiriantis iš kitų nebent tylumu ir rimtumu IRL.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: -, Mano pristatymą būtų nuobodu skaityti kadangi aš esu kaip visi. BASIC16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Ilgiau žaidžiančių žmonių, tikrai girdėje yra mano balsą. Sekmės kitiems pildantiems :D Atleast I tried.
 3. 1 point
  Žaidimas: Metat linką i savo mėgstamiausią dainą ir geriausios dainos siuntėjas laimės steam acc su 1.6 Taisyklės 1.Nemesti kito žmogaus dainos! 2.Idėti daina gali tik 1 karta!
 4. 1 point
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: bedarbio bendradarbis 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: dukas, Subaru WRX STI <3 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www112.zippyshare.com/v/rGko9swm/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pradzia-viduris (+-) 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: demo pradzioje bus matoma kaip zaidejas save slapina nes nesugeba pereiti tam tikros deathrun dalies, tiksliai nežinau kurioj dalyje, bet Subaru WRX STI <3 užmutina ir atmutiną random žaideją taip žaisdamas su priv.
 5. 1 point
  Uzdejai vote ar keiciam mapa. Isbalsavome TAIP. Uzdejai 3mapus is ju issirinkom zp_pollution_v2 Taciau tau sis mapas netiko todel atsaukei balsavima ir uzdejai nauja kad butu tau norimas mapas. Antru kartu isbalsavo max. Uz tai ir gavai bana. https://www61.zippyshare.com/v/puJRH8JS/file.html
 6. 1 point
  Buk zmogus, kita karta parasyk ar esi steamas ar ne... Adminas gaus 3h bana uz keiksmus ir izeidimus.
 7. 1 point
  Serveryje nebuvo tokio zaidejo "frx" ir nemaciau, kad kazkas judintu blokus pabaigoj...
 8. 1 point
  jeigu ka paziurek chata ne random zmones o drauga :D visu antra jis pats prase :D kas tau neaisku dar?:D
 9. 1 point
  Aironas Didžiausias jailo frageris jekle ar didžiausias swarmo frageris puchas?
 10. 1 point
  Temos autorius pats daro nesąmones paslaugų sistemoje +ne pirmą kartą, tai užsako paslaugą, tai atsisako, tai vipą aktyvuoja, tai vėl atsisako. Atsisakant susigrąžinama 75proc. likusios vertės. Tuo labiau, dar meluoja apie tai kad negali prisijungt prie paskyros ir ne jis tą darė, kai pagal IP adresą akivaizdžiai matau, jog prieš 2valandas tiek forume(šitoj temoj), tiek paslaugų sistemoje, buvo ir darė tai ką rašiau viršuj.
 11. 1 point
  Atbanintas. Adminas gavo dienos bana uz baninima nespectinus.
 12. 0 points
 13. -1 points
  1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Shli0ma2. Jūsų amžius: 203. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Cyreze kalase wgame buvau is cyrezo ir kalaso isejau is wgame is cyrexo ir kalaso isejau nes apmire o is wgame pasidare neidomu todel isejau jaile jau nuo 2014 zaidziu dar nepabodo ir nepabos.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Ne6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: per diena +- 6 7h ziurint kaip laikas7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip kai nakti nebebuna playeriu nueinu i kitus8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Jailbreak swarme bhope9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Taip10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Reikia but atsakyngam nedaryt hujniu free negalima banint ir t.t11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Suprantu12. Jūsų SkypeID: Nenaudoju tik discorda13. Ar turite mikrofoną?: Taip14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Geroji savybe esu draugiskas blogosios kaip ir neturiu Pomegis cs kapot 15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ BBzn per serva sneku o cia raso pasitikrinkine pikrafona jei ka i discorda uzuksim ir pasnekesiu gal but atsakysiu i klausimus.

Mūsų projektas rekomenduoja

×