Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/2019 in all areas

 1. 4 points
  Mini konkursėlis,du laimėtojai,nepriklausomai nuo užimtos vietos. T.y visi žaidėjai turės lygias galimybes. Laimėtojai bus atrinkti su random.org. Dalyvio numeris bus parinktas pagal fragų skaičių. Daugiausiai fragų turintis gaus numeriuką 1 antra vieta pagal fragus numeriukas 2 ir etc.. Žaidėjai turintys mažiau nei 10 fragų į prizus nepretenduos. Prizai: 1.laimėtojas-1x steam acc su 1.6 ir css viduje. 2.laimėtojas-15d S.Admin arba 30d paprastas admin.(pasirinktinai.) Data: Penktadienis 17:00 2019/02/01 Žemėlapis:Vyksta balsavimas Trukmė:Iki pirmo žemėlapių vote.(T.y,kai tik išmes žemėlapių vote,pasidarau screen ir traukiu laiminguosius.)
 2. 1 point
  PRIIMTA. Zaidejas nubaustas 1valandos banu uz free kill.
 3. 1 point
  Priimta. Staska gaus 3h bana.
 4. 1 point
  Neįdomu,atimtum prizą iš kažko tu. :/
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
  Įgyvendinta. Už naudingą pasiūlymą temos autoriui asmenine žinute išsiųstas 1 EUR kupono kodas, kurį galima panaudoti mūsų paslaugų sistemoje - http://paslaugos.jailas.lt
 12. 1 point
  Kad pajudinau taip atsiprašau, šį kartą mano klaida, bet koks tolkas dėl tiek kelt, nei gadinau kažkieno detales ar grioviau bazę, mane nužudėt iš karto.
 13. 1 point
  Ačiū už pasiūlymą Jis bus įgyvendintas(T komandos žaidėjams anti reconnect 90sec~) kai atsilaisvinsiu (nuo sausio 20d~). Iki tol temos nerakinu, gal bus norinčių papildyt pasiūlymą ar pnš.
 14. 1 point
  • Įvertinimo modas
  • 10 minutes
  • 10 Klausimai
  • 31 Dalyviai
  Šiame klausimyne galite pasitikrinti savo JailBreak taisyklių žinias. Klausimus sudaro teoriniai taisyklių bei realių situacijų simuliacijų klausimai.
 15. -1 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: +@DOCTOR+ 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: staska 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www3.zippyshare.com/v/eHTrF0uR/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:zaidziam ir ateina staska,pamato,kad papuole i silpnesne komanda ir padare pora kartu reconeckt,kaip visada ir ne pirma karta.. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 16. -1 points
  Tik prisijungiau į serverį, žaidėjas iškarto pradėjo vesti kamerų dieną ir sakė stoti prie sienos, aš klausiau nurodymų neleido judėti jis mane nušovė ir sako tu judėjai, nors nelėčiau pelytės. Ir vėl po kiek laiko žaidėjas sako "kelk demo". https://www6.zippyshare.com/v/9Nw5vALA/file.html Nusižengė demo pradžioje.
 17. -2 points
  1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Mano vardas žaidime yra locoMemorie`2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Nusižengusio vardas yra Saltenis t.y Flinkis.3. SS/Demo Įrodymai: https://www58.zippyshare.com/v/3SbnITIR/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Nusižengė žaidėjas DEMO pabaigoje.5. Kuo nusikalto žaidėjas?: Šis asmuo mane per pramogų diena nušove iš "oro". Ir po kiek laiko ne iš nieko pasakė "kelk demo". Aš mielai įkėliau, pats pageidavo :)
 18. -3 points
  Priimta. Žaidėjas "flinkis" gavo 3d baną už pastovisu įžeidimus, bei savaites ct bana už pastovius tyčinius free killus. Edit: Baną už įžeidimus prailginu iki 4d už įžeidimus gavus baną. Žaidėjas "locoMemorie`" gavo 3h bana už įžeidimus. Žaidėjas "Florkis" gavo 3h bana už įžeidimus.

Mūsų projektas rekomenduoja

×