Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS artėja!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/2019 in all areas

 1. 2 points
  +Pažeidėjo "WanderStar" statistika JB serveryje restartuota.
 2. 2 points

  until

  Neteisingai. CONGRATS!!!!!!!!!!!!! Pakomentuosiu sprendimą truputį: Kad užkoduota Cezario šifru matosi iš akies; Einam į https://www.dcode.fr/caesar-cipher ir įmetam tekstą; Pasirenkam TEST ALL POSSIBLE SHIFTS (BRUTE-FORCE ATTACK) ir spaudžiam DECRYPT CAESAR CODE; Kairėj matom atkoduotą tekstą su +5 shift'u: "Netrukus prasidės vienas didžiausių CSGO metų renginių. Katowice visada buvo labiausiai žiūrimas intel extreme masters renginys. Šių metų žiemos major metu, dvidešimt keturios geriausios pasaulio komandos varžysis del didžiulio prizinio fondo. Koks jis?"; Googlinam "katowice 2019 prize pool" and we arrive at https://www.eslgaming.com/press/intel-extreme-masters-returns-katowice-poland-2019-valve-major-1m-prize-pool.
 3. 1 point
  Atbanintas. Admin cRewn~ nubaustas. Tik nesupratau kodel vienur raso kad esi paprastas zaidejas, o kitose zinutese raso kad esi admin. cRewn~ pamates tavo admin gal butu skunda rases del tavo cheatu.
 4. 1 point

  until

  $1,000,000
 5. 1 point
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/SadMadBadžaidime?: 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas FocuswOw.~ 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www70.zippyshare.com/v/UZqc8Idd/file.html https://www70.zippyshare.com/v/YymZwwr2/file.html https://www70.zippyshare.com/v/j4lV1AJ5/file.html https://www70.zippyshare.com/v/YaAcdSC9/file.html https://www70.zippyshare.com/v/UfJNQg1Y/file.html https://www70.zippyshare.com/v/A5sCUuOF/file.html https://www70.zippyshare.com/v/u9B74Mts/file.html 4. Ban priežastis : 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: NON 7. Aprašykite situaciją: uz nieka ban ? ismokit zaist Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 6. 1 point

  until

  Turim šio etapo laimėtoją. Panašus atsakymas galėjo būt: Cs arba Counter Strike yra pirmojo asmens šaudyklė. Žaidimo metu žaidėjai yra suskirstyti į dvi atskiras komandas. Kita užduotis rytoj!
 7. 1 point

  until

  Counter strike arba cs yra pirmojo asmens šaudyklė. Žaidimo metu žaidėjai yra suskirstyti į dvi atskiras komandas.
 8. 1 point

  until

  Pirmojo asmens metu saudykle counter strike
 9. 1 point
  Siulau daugiau info parasyti kai gaunamas banas. Raudonam plote galima parasyti pavyzdziui: www.jailas.lt svetaines forume rasomi skundai del neteisingo bano. Pagrindinio admino skype kontaktai: alvin_strike9 UNBAN kaina:1eur. ------------------------------------------------------- Jeigu zaidejas nespeja perskaityti teksto, tai atsidarius console visa info buna parasyta.
 10. 1 point
  https://www.humblebundle.com/store/a-story-about-my-uncle?hmb_source=humble_home&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_twos_tile_index_2 STEAM Liko 2 dienos
 11. 0 points

  until

  IV etapas: Iššifruokite (Atsakymą sudaro skaičius(-iai).) : Sjywzpzx uwfxnijx anjsfx inienfzxnz hxlt rjyz wjslnsnz. Pfytbnhj anxfif gzat qfgnfzxnfn enzwnrfx nsyjq jcywjrj rfxyjwx wjslnsdx. Xnz rjyz enjrtx rfotw rjyz, ianijxnry pjyzwntx ljwnfzxntx ufxfzqnt ptrfsitx afwedxnx ijq inienzqnt uwnensnt ktsit. Ptpx onx?
 12. -1 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: +@DOCTOR+ 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Jailas#Deividelis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www31.zippyshare.com/v/uBPway0u/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): istisai visa sio mapo zaidima keikesi per mikrofona,izeidinejo zaidejus 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:galima paklausyti paskutine minute,kai keite mapa ir kaip deividelis keikesi ir keike zaideja Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 13. -1 points
  tai cia tipo sitas scriptas vertas bano ar sitas scriptas mane padaro taiklensiu saudytoju. Esu aim ar wh su situo scriptu ? ? as taip ir nesupratau bano priezasties ????vakar mane uzbanino uz kazka net priezasties nenurode. Tai prisikabinkim prie bunihopo dabar ? neturit prie ko prikipti tai rodot savo galia sto za ja tipo .... Tai paziurek demo jeigu tau idomu pamatysi kaip zaidziu. tau dar toli iki tokio lygio. focus. per daug kartu mirei serveryje turbut. susinervinai ir bana dejai. su tavo skilais labiausiai halflife tiktu pazaisti

Mūsų projektas rekomenduoja

×