Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/16/2018 in all areas

 1. 3 points
  Nėra veiksmo čia, deja teks išeit. GRĮŽTU PAS SAVO BRATUHA ROMA.
 2. 2 points
  Klanas trinamas nes žmoniu nebėra :(
 3. 2 points
  Nu prikoliste priimtas! 8 klausimas yra ar žaidi Umbrella , Jailbreak kuri labiausiai mėgsti moda :) (Jei nenori gali nesidėt to tago jei nepatinka)
 4. 1 point
  Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: DeViiLz | Eclipsė. 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: Player 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www78.zippyshare.com/v/82CGbrVI/file.html 4. Ban priežastis :Free banai 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:Steam 7. Aprašykite situaciją: Krč numete gas i spawn užbaninau bam dave bana niznaju kaip jin grižo i srv :/ Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 5. 1 point
  Turiu kazka parasyt kaip priziuretojas, nors ir pats nesu tikras sioje situacijoje... Virsutiniame ss - zaidejo "Player" numestas sg, o apatiniame - zombio spawn vieta. Sunku ka pakomentuoti, taciau mano manymu, tai skaitosi zm respas. Sia tema nusiunciau Soundui (kaip ir dar viena del labai panasios situacijos, bet kitam map'e), tikekimes, jis paziures ir nuspres: ar koreguoti taisykle ar imtis kitu priemoniu. Tave atbaninu. Adminas gaus ispejamaji 2h bana. P.S. tas zaidejas pirko unban, del to ir grizo i serva.
 6. 1 point
  Priimtas mldc pacanas , dėl to kad žaidi CS:GO Modą gali nesidėt to tago ( bet jei nori gali :)
 7. 1 point
 8. 1 point
  Konkursas baigėsi. Sveikinu nugalėtojus! Keli sukčiavę žaidėjai buvo diskvalifikuoti, per artimiausias 3d laimėtojai bus papildomai patikrinti dėl sukčiavimo ir gaus prizus jau nuo antradienio! Ačiū visiems už dalyvavimą Konkurso laimėtojai:
 9. 1 point
  Sveikučiai, Jeigu visgi sekate mūs, noriu pranešti, kad po mūsų anonso kuris yra čia: IŠėjo ir pilnas serija, S01E01, tad skubam pasižiūrėt, pasidalinam, paspaudžiam like ir subscribe!!! VISUS MYLIM, VISŲ LAUKIAM!

Mūsų projektas rekomenduoja

×