Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/23/2019 in all areas

 1. 6 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: J.T. 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Jalbreak servui 3. Jūsų pasiūlymas: Idėti į Jailbreako /shop jbt taškų loterija 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Na žaidėjai galės laimėti jb taškus loterijoje ta prasme pvz loterijos kaina 30jbt taškų ir spaudžiant laimėjimo tikimybė yra 50/50 galima laimėti pvz 6,20,34,56 ir pnš taškų kiekį(iki 100),jei nieko nelaimi taškai negražinami ir žaidėjai galės loterija daryt,dėl to galės pirkt taškus ir dalyvaut loterijoje ta loterija turi but /shope jailbreak servery. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 2. 5 points
  Sveikinu visus TOP3 nugalėtojus! Steam laimėtojai susisiekite su manim per skp: alvin_strike9 Dėl saugojimo tipų (nick/SteamID) apsaugojimo slaptažodžiu bei turimų paslaugų kai kurie laimėtojai turi susisiekti su Pagr. Administracija. Dėl steam prizo kiekvienas laimėtojas turi susisiekti. Susisiekimo skype nurodytas apačioje. STEAM prizai: JB ir Swarm laimėtojams - CS 1.6+CSS pirkimas tiesiogiai į turimą paskyrą arba atskiros paskyros suteikimas, 2 kitų serverių(Pb bei DeathRun) laimėtojams - CS 1.6 arba CSS paskyra Informuojame, kad Steam prizus laimėtojai gauna iki 10-15d (dažniausiai per 7d~) nuo statistikos restarto/mėnesio pradžios. Svarbus pranešimas: CarMod prizai sumažinti dėl mažo aktyvumo ir pasiektų rezultatų, kitaip tai nebūtų sąžininga kitų serverių laimėtojų atžvilgiu Į paslaugų sistemą žaidėjai gauna atitinkamą kiekį pinigų (€) į balansą (1vt. 4€, 2vt 3€, 3vt. 1.5€) Prizus pagal naują paslaugų sistemą (laimėtojai, įvedę savo paskyros ID serve per /userid ID) gauna IŠKART po restarto! JailBreak: 1. [S. ADMIN] + STEAM jekle ✔ 2. [ADMIN] Krimziukas 3. [VIP] J.T ✔ Public: 1. [S. ADMIN] + STEAM -G U C C I ✔ 2. [ADMIN] Žmogus ✔ 3. [VIP] FocuswOw.`~✔ DeathRun: 1. [S. ADMIN] + STEAM Gintarelio? ✔ 2. [ADMIN] scarlxd ✔ 3. [VIP] |* D e N i s S *| Base Builder: 1. [S. ADMIN] boy1 2. [ADMIN] scarlxd ✔ 3. [VIP] supernatural ✔ GunGame: 1. [S. ADMIN] |*ST*| Juic3 |*ST*| Juic3 ✔ 2. [ADMIN] Supernatural ✔ 3. [VIP] teresa ✔ Car Mod: 1. [VIP] 48kg kid DoCc ✔ 2. [VIP] jekle ✔ 3. [VIP] edgaras ✔ Umbrella Swarm GunXP +Powers:+ 1. [S. ADMIN] + STEAM spaint. ✔ 2. [ADMIN] - ✔ 3. [VIP] keistas ✔ ✔ - prizas iteiktas ✘ Susisiekite su administracija Privilegijos bus uždėtos iki 2019-04-03 20:00 ! Linkiu sėkmės iš naujo siekiant geriausių rezultatų! Negavai laimėto prizo? Parašyk man į skype: live:c510ff6a883cc427 arba alvin_strike9
 3. 5 points
  Fun fact: priziuretoju atranka dar nesibaige.
 4. 5 points
 5. 5 points
 6. 4 points
  Sarašas kurie yra jailas.lt Bratuha AironasLTU - prižiuretojas geras tesiog kaip irgi bratucha flexinas - tik neįsižeik darai klaidu bet šiaip esi maladec bratucha soundas - vienas žodelis tau pagarba šveicaras - Šveicaras kaip visada buvo ir bus bratucha deividelis - best for ever geras žmogus gerai bendravom na žodžiu esi bratucha Baronas - tesiog bratucha esi ir busi tuo Minde tos naktys kai kalbedavom per skaipa ir tesiog prikolinom Prieshas - saugo mane kaip reikiant ir bausdavo tuos kurie mane vadindavo d***** iškart esi bratcuha SpaKojnas - spakai tu kažkada man sakei nepaliksi bedoje susiimk seniuk pasistenk apie tai irgi esi bratucha Samurai - laikykis drauguži tesiog buvai irgi geras priž na žinai mane tu irgi bratucha esi seniuk gerbiu tave Poli šuo - na šuniuk tu buvai geras draugas po kiek laiko mane pamegdavai ir va atejo laikas kai esam draugai amžiams bratucha Belekas - Arnai tu buvai irgi geras žmogus jei tau dar reikia patarimu sportuojant visada padesiu bratucha Katė - neslepsiu kas tu tokia tesiog busi bratuchė na žinai apie ka kalbu žodi laikau TeQuila - žodžiu geras žmogelis tu ir vsio bratucha Modė - nu žaisk su manim publike draugijos reikia man ir šiaip geras žmogus tu esi. Puchas - geras žmogus bendraujantis žmogelis mldc pacanas Pridedu anketa i geriausiu bratuhu komanda 1. Jūsų forumo nick name? 2 Ar turit humoro jausma? 3. Irodykite del ko pildot čia pas mane? ant kiekvieno nick'o pridetas komentaras tai visus tuos gerbiu kurie ira mano saraše. Mldc bratuchos ir tikros bratuchos
 7. 3 points
  nu keikiasi daugiausia o kitiems sako nesikeik :DDDDDDDD vaike eik pamokų ruošti DDDDDDDDDDD
 8. 3 points
  Prasau nefreepostinti, duokit jam ispejimu pagaliau
 9. 3 points
  Trankant galva i siena per valanda numesi 150 kaloriju
 10. 3 points
  Sveiki visi. štai padariau toki paprastą darbeli 1/10
 11. 3 points
  Atkreipkit demesi i #7 punkta xdd
 12. 3 points
  Priimta. Adminas gaus 3h bana uz map keitima likus >5min. Ironija:
 13. 3 points
 14. 2 points
  Jeigu vakare parasai "Labanakt, Mazyte" o ryte randi blokus fb, ig, snap, tel nekelia. Ka tai gali reikst?
 15. 2 points
 16. 2 points
  pats pastoviai keikiasi ir kitus izeidineja, geda man uz ji
 17. 2 points
  Sveikinu laimėtojus. Sėkmės kitiems kita karta.
 18. 2 points
  Parašykit kažką idomaus t.y. Idomų faktą, anekdotą, eilėraštį, arba kažką kitokio. Šiandien, ryt, poryt atsitiktinai išrinksiu vieną ar du laimėtojus. Paskelbsiu komentaruose kas laimėjot, jūs man ip nick ar steam id i forume zinute ir per 1-3 darbo dienas gausit admin.
 19. 2 points
  Įdomus faktas: Romka dar priž. negavo.
 20. 2 points
 21. 2 points
  Banginio sirdis plaka 9 kartus per minute.
 22. 2 points
  Žaidimas "nustebink deivideli" Prizas privilegijos 10menesiams. Visa butina info jau parasiau. Sekmes.
 23. 2 points
  (Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead.)
 24. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: rocH` Jūsų tikrasis vardas?: Saimonas Jūsų amžius?: 22 (1997.03.08) Iš kokio miesto esate?: Šiuo metu Bedfordas (Jungtinė Karalystė), O šiaip gimęs ir augęs - Joniškis. Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Laiko leidimas su draugais, su savo mergina, kompiuteriniai žaidimai, vakariniai pasivažinėjimai ir t.t. Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios tai manau, pagalba, bet kokiose gyvenimiškose situacijose, komunikabilumas, atsakingumas, pareigingumas, neutralumas tam tikrose situacijose, nešališkumas, draugiškumas, drąsumas, ir t.t Blogiosios: Am, tai manau tik pavydumas šiuo atvėju, pykčio protrūkių neturiu. :D Apibūdinkite savo charakterį: Huh.. Na čia turbūt pasižymiu lėtumu, labiausiai tam tikrose situacijose. Šiaip, sušnekamas, kas tikrai nori bendraut ir pan, o tie kurie išsi*isinėt, tai kaip ten sakoma "Duok ... kelią", tai taip ir padarau. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Turiu, Šunį, 2 Kates, Viena gyvena su manimi čia (J.K.), O Kita gyvena pas tėvus. Ar turite brolių, seserų?: Turiu seserį. Kaip sužinojote apie šį projektą?: Internetas, interneto peidžai, ir pan. Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko nesu pasiekęs čia, ir nežinau ar pasieksiu, gal kada nors kažką, bet šiuo metu neplanuoju nieko. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Puf, net nežinau.. Sunku pasakyt. Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: Manau susidraugausim, tai tiek. Ačiū.
 25. 2 points
  Taigi pristatau savo bratuhu sarasa kuriame nera Romkos (Focuswow) Mano bratuhos: 1. lukas sarasas gali but pildomas [S.ADMIN] FocuswOw.`~ : tekila dar toki zodi isgirsiu kaip mane pavadinai lauk bedos

Mūsų projektas rekomenduoja

×