Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/17/2021 in all areas

 1. 6 points
  Atėję į bet kurį mūsų projekto serverį pastebėsite, kad po visą žemėlapį išmėtytos dovanos. Renkant šias dovanėles gerinsite savo vietą/rank dovanų statistikoje, ir, konkurso pabaigoje, TOP5 laimėtojams bus įteikti prizai! Dalyvių užduotis: surinkti kuo daugiau dovanų! Papildoma informacija: Dovanos krenta kiekviename Jailas.lt serveryje esant 7 ar daugiau žaidėjų! * Kuo daugiau žaidėjų - tuo daugiau dovanų iškris! Jeigu turite dinaminį IP arba vienu IP naudojasi 2 žaidėjai - kreipkitės į pagr. administraciją skype duomenimis: alvin_strike9 Padarytas specialus sąrašas, į kurį galima pridėt Nick arba SteamID, tokiems vartotojams dovanos išsisaugos būtent ant Nick arba SteamID! +apsaugosime jūsų Nick arba SteamID slaptažodžiu! Įprastai visiems žaidėjams dovanos išsisaugo ant IP. Norint pažiūrėti kokioje vietoje esat dovanų statistikoje serveryje parašykite į chat: /krank Norint pažiūrėti, kiek dovanų reikia iki kitos statistikos vietos parašykite į chat: /knextrank * Norint išjungti Dovanų modelių rodymą parašykite į chat: /modeliai, arba /kmodeliai Bet kokiu būdu sukčiaujantys dalyviai bus diskvalifikuoti iki konkurso pabaigos! Dalyviai, ant kurių vieno IP/steamID/NICK bus 2 vartotojai(žaidėjai), konkurso pabaigoje bus diskvalifikuoti! Konkurso pradžia: 2022.12.25 19:00 Konkurso numatoma pabaiga: 2022.01.02 20:00 Dovanų statistiką galite pažiūrėti nuėję į Jailas.lt > Dovanų statistika arba tiesiog paspaudę ČIA Laimėtojų PRIZAI 🥇Pirma vieta - 10€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM +5 EUR SteamWallet ✔✔🥈Antra vieta - S.ADMIN 30 dienoms arba 6€ paslaugų sistemoje +CS 1.6 STEAM ✔✔🥉Trečia vieta - ADMIN 45 dienoms arba 4.5€ paslaugų sistemoje ✔ Ketvirta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Penkta vieta - ADMIN 30 dienoms arba 3€ paslaugų sistemoje ✔ Prizai gali būti koreguojami iki konkurso pabaigos (tik į gerąją pusę)!
 2. 6 points
  :DDDDDDDDDDdd o pats tai skundziasi ,kad kazkas oziu tave pavadina
 3. 3 points
  As darbuoveteje gavau geresniu dovanu, nei cia galima gaut, meh
 4. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: MedMoni 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: FreQz` 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www104.zippyshare.com/v/4ZtpnYOp/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoj. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Free mute, nematau priežasties kodėl. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 5. 2 points
  Ne tau šnekėt apie verkima zamai
 6. 2 points
  Sveiki trumpas palinkėjimas visiems čia esantiems. Su Šv. kūčiom Kai Kūčiukai jau šalti ir visi visi girti, Santaklauso nenuvilk ir šiandien nenusimink, Kad mėsos šiandien negausi, Bet už tat pasmaližiausi. Jei nemegsti saldumynų tai išgerk raudono vyno, Gal apsvaigsi truputuką, gal išgersi dar stikliuką. Tik per daug neprisigerk ir eglutės nenuversk.. Su Šv. Kūčiom. Palinkėkit visiems po smagu linkėjima kiekvienam žmogui.
 7. 2 points
  "Nematau priežasties kodėl" Nu serverio kentas, su savo leksikom gal ir nematai, bet kiti mato. Pastoviai kažkas anas nepatinka, zyzi kad pamandravot, daug ką įžeidinėji, provokuoji. Grubiai sakant u**isi. Puikiai esi žinomas, tai nežinau ką bandai apsimest. Demo turbut pradžioj, arba per viduriuka bus, failas 91mb: https://www83.zippyshare.com/v/IItgx3oo/file.html
 8. 2 points
  1x1 viens kito žudymas nėra farminimasis, bet už free baną žaidėjas ""elf"" gaus 3 valandų baną. O tau Zamai, patarčiau išmokt mokintis bendravimo ir suprast tokį dalyką, kad kur tau nereikia kištis, nesikišk.
 9. 2 points
  Zamas, tu susirask veiklos gyvenime. Sedėjom 20 minučiu su ( taip jau nutiko ) kitu S.Admin DVIESE ir tikrai nėra jokio įdomumo įprastinį žaidimą vest dviese, tai ir killinom vienas kitą. Tu prisijungei tai all good, toliau losiam įprastai, bet vat užplauke tau keistuoliui pradėt grasint, ahujielint, nes bbz, turbūt neturi gyvenime ką daugiau veikt, tik bazarint "vėjus", gadint nuotaiką ir būti "total douche". Atleisk, bet užpisai su savo pastoviom atsiprašant Hujniom, tuo labiau prieš šventes, tai padariau tau pačiam paslaugą, daviau poilsio parai, kad susirastum kitokios veiklos :) gal sekantį kartą būsi ramesnis ir neprisipisinėsi iš lempos prie dalykų kurie tavęs net neliečia. Jei serverio prižiūrėtojai nuspręs atimti man adminą - tegul, koks skirtumas, svarbu gavau proga tau pasitreniruot socialinių įgudžių :) P.S. Tavo forumo reputacija labai į temą :D nusipelnei visų -10 Ramių tau švenčių !
 10. 2 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: *ZaMaS* 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]:severiams 3. Jūsų pasiūlymas: siulau is perma ban yiruma per ji serveris mirsta bei zmones iseina nes jis nesamones daro nei pazaisi neika 4. Kuo tai bus naudinga projektui?:daugiau zmoniu zais bei nemirs serveriai Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 11. 1 point
  porno industrija jo nekencia, spausk ,kad nesuzinotum ne daugiau
 12. 1 point
  Sveiki gyvi, taigi siandien pradejau swarme hldj maratona su nonu, ir pasirode muzikos pageidavimu, taigi kelkit ju geriausiai kad butu youtube linkai i komentarus ir atsisiuntes isimesiu i hldj susikures atskira "Pageidavimu koncerto" foldery ir bebunant man serveryje su nonu jei nuvotins uz muzika bent kada galesi paprasyti savo prasoma daina jeigu ja jau busiu isikeles i lista. (p.s. jei visi isvien rasines next tai sorriuka :D) o seip pildom lista ir kartu galbut pasipildysiu ir asmenini, gero zaidimo ;]
 13. 1 point
  Sveiki mano nick žaidime įra karolinyte ir turiu nusiskundimu del free bano. Jailas_LT_Swarm_DEMO.dem
 14. 1 point
  Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems! O kokios Kalėdos be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna iki 2022.01.02 20:00 nemokamas TIKRO VIP privilegijas! Taip pat iki Naujųjų metų (2022.01.02 20:00) perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x daugiau galiojimo! 🎅 Pastaba: senoje paslaugų sistemoje irgi gaunama 2x daugiau galiojimo! Rytoj 19:00 prasidės kasmetinis dovanų rinkimo konkursas! Kviečiame dalyvauti, laimėti prizų ir ... SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ! Linksmų, laimingų, šiltų Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų visiems linki Jailas.lt kolektyvas!
 15. 1 point
  Džiugu, kad po mano konkurso Admin laimėtojas gaus ne 30d o 60d privilegijas.
 16. 1 point
 17. 1 point
  Pro tip: Paspaudi PC išjungimo mygtuka, o jei laptopas "Home" knopke, ir "Išjungti" Poto apsirengi, striuke, batai, pirštinės. Ir galiausiai išeini į lauką.
 18. 1 point
  Ne pirms ir nepaskutinis siulai, siulau kolektyviskai susimest po 3.50e bent jau 40 zmoniu,kad ramiai metam galetumem uzbanint juruma (as renku sklatke)
 19. 1 point
 20. 1 point
  Ten yra bugas. Soundas sake sutvarkys sestadieni, bet nepasake kuri :/
 21. 1 point
  1. UAEAD96261 2. Ant ko dabar esate pasirinkę "/save" (NICK/SteamID/IP - įrašykite): STEAM_0:0:457853013 Grazinta : 150 000 xp
 22. 1 point
 23. 1 point
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: kalio 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: sw 3. Jūsų pasiūlymas: balrogas neregina killu tabe nezinau kaip su rankstatsais tho 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: ir taip aisku Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 24. 1 point
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: WolfWTF 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarm 3. Jūsų pasiūlymas: Pakeist kraken awp ulo special iš e į kitokią raidę, kad kai naudoji parašiutą neaktyvuotum 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Gal žmonės pradės naudoti awp?
 25. 1 point
  Umbrella Swarm ✔ Pridėtas serverio pagrindinis menu ant 'M' raidės (kai kurie informaciniai langai dar ruošiami). ✔ Pakeistas CT ADMIN skinas į Deadpool'o. ✔ Nuo šiol tik tikri VIP'ai turės +20hp bonusą būnant CT bei mažesnę gravitaciją (anksčiau turėjo ir FreeVIP) ✔ Nauja zombio klasė - Yaksha (veikia serveryje tik nuo 10 žaidėjų), turinti net 2 galias - galios sugėrimą ir pavertimą į energijos rutulį, bei, gyvybių regeneraciją. ✔ Nauja zombio klasė - Arachne, turinti net 2 galias - spider hook'ą bei spider granatą (pataikius į CT -20dmg, o išsiskleidus granatai padaro 60s galiojantį tinklą, ant kurio CT'ai lėčiau vaikšto ir netenka galimybės skristi parašiutu kelioms sekundėms). ✔ Naujos zombių galios: Jump Bomb Damage (+5dmg per lygį), Health (+100hp per lygį). ✔ Žemėlapio pradžioje roundas restartuosis ne po 10s, o po 30s +tuo metu neis žudyti žaidėjų. Tokiu būdu neskubant bus pakankamai laiko užsipirkti /ul. ✔ Žemėlapį galima bus pratęsti ne vieną, o du kartus. ✔ Naujokams (mažiau 700k XP ir nepasiekusiems nei vieno prestižo) dalis ul'ų - nemokami (jų kiekis bus didinamas). ✔ Naujokams respawn HP bonusų limitas ne 300hp, o 500hp. ✔ Tanko HP priklausys nuo gyvų CT skaičiaus - už kiekvieną iš jų 1k HP, minimalus HP kiekis 6k. ✔ Žaidėjams su daug galių palaipsniui didės šansas gauti didesnį kritinės žalos smūgį (detaliau pakomentuosiu vėliau :p) [su laiku ši sistema bus šiek tiek modifikuojama] ✔ Už išgyvenimą nuo 4x4 visada duodavo 3k XP, dabar už kiekvienus 2 papildomus žaidėjus duos +1k XP (nuo 5x5 4k, 6x6 5k ir t.t.) ✔ Per /prs įvykdžius lvl/xp iškeitimą į prestižą, visi iki tol nupirkti unlock'ai pašalinami. ✔ Pridėti keli nauji ginklų patobulinimai (unlock'ai). ✔ Jeigu pasiekėte reikiamą lygį ir XP kiekį prestižo išsikeitimui, apie tai (tik zombiams) kiekvieno roundo pradžioje(po 3s) jus informuos serveris. ✔ Sutvarkytas Pumpkin granatos 1shot bugas, susijęs su knife unlockais. (gal dmg padidint dėl to bšk? nes kiek mažokas db) ✔ Sutvarkytas pipe bugas, kad zombiams prisikėlus kartais jie buvo keliom sec sustingdyti/sulėtinti. ✔ Sutvarkyta Jump granatos klaida, kuomet kartais ji nesuveikdavo/nedarydavo žalos. ✔ Sutvarkytas Fly zombio bugas, kai roundo pabaigoje skrendant galios ribojimo laikmetis nusikeldavo į naują roundą. ✔ Padidintas pipe zombių pritempino stiprumas. ✔ Dragon Deagle peilis neveiks AFK žaidėjams. ✔ Dragon Deagle kaina reikšmingai padidinta. ✔ Crimson Deagle padidintas šaudymo greitis. ✔ Sutvarkyta, kad Stinger Spear nepaveiktų pačio žaidėjo ir jo komandos narių. ✔ Stinger Spear pakoreguotas žalos darymas, pagrinde kas labiau pastebima iš žaidėjų pusės - šio ginklo žala keisis pagal "didesnės žalos galią (/powers)", ko anksčiau nebuvo. ✔ Ginklo M4A1 duslintuvą galima užsidėti/nusiimti su "F" raide. ✔ Žaidėjų patogumui nauja komanda: /ulremove - pašalina nupirktus unlock'us. ✔ Žaidėjų patogumui nauja komanda: /ex - parodo kiek kartų buvo pratęstas žemėlapis. ✔ Pridėti šokinėjimo pad'ai (jų kiekis žemėlapiuose su laiku bus koreguojamas/didinamas pagal poreikį). CT'ams jais pasinaudojus 5 sekundėms netenkama galimybės skristi parašiutu. ✔ Skrendant parašiutu didesniu nei X greičiu, parašiuto kritimo greitis palaipsniui didės (sparčiau krisit žemyn). ✔ Įkelta kai kuriuose mūsų kituose serveriuose (bent jau uze ir brigadoje) naudojama dalinė apsauga nuo IP keitėjų. ✔ Atnaujinti serverio vidiniai failai, optimizuoti kai kurie pluginai. ✔ Nauja galia (power) - vakcinos ( chat komanda /vaccines ) su kiekvienu lygiu gaunama po dvi vakcinas, kurios sumažina 20% šansą tapti tos klasės zombiu t.y. mažesnė tikimybė gauti tam tikros klasės zombį. Panaudojus 5 vakcinas šansas sumažėja iki 0 proc. gauti pasirinktą zombį. Tikėtina ne viską paminėjau, bet, ką užmiršau tai tas turbūt nėra labai reikšminga Pastaba: jailas puslapyje esantis swarm top'as bus atnaujintas (ne dizaino prasme, o funkcionalumu pagal šį update) per artimiausias 1-3 dienas, tuo pačiu - tas atskiras "swarmo top"(kuris neturi įtakos restartams/prizams) eiliuos žaidėjus pagal panaudotų prestižų kiekį, o ne kaip iki tol buvo - pagal XP. Dar keli atnaujinimo punktai prisidės per artimiausias 1-4 savaites, kadangi kai kurios idėjos jau 'apsvartytos' tačiau nepadarytos. Tuo pačiu ir paslaugų sistemoje jau padarytas vienas aspektas ties xp/prs pirkimais, tačiau apie tai vėliau

Mūsų projektas rekomenduoja

×