Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/19/2021 in all areas

 1. 11 points
  Šį sekmadienį startuoja naujas SURF serveris (beta versija)! Serverio IP: cs.jailas.lt:27023 (91.211.244.5:27023) SURF Surf serveryje žaidimas vyks deathmatch principu; žaidimo tikslas - nužudyti kuo daugiau priešų naudojantis žemėlapiuose esančiais surf elementais. Serverio versija Kol kas serveris yra BETA versijoje. Ką tai reiškia? Serveris nėra užbaigtas 100%. Dėl to prašysime Jūsų, žaidėjai, siūlyti savo patobulinimus serveriui, jog tai būtų pats geriausias surf serveris! Rank, /top15 Su serverio startu prasidės ir rank bei top15 skaičiavimas. Surfo top15 restartas numatomas kito mėnesio pabaigoje (05.01). Šio mėnesio pabaigoje būtų netaktiška daryti, nes prizus už top3 reiktų gerokai sumažinti (nepilnas mėnesis). O prizai pirmo top15 restarto nusimato tikrai didesni! Vipmenu Kol kas vipmenu yra tik 3x jump (paprastiem žaidėjam 2x jump). Ateityje bus pridėtas /vm su daugiau funkcijų. Už nužudymą gausite +15hp, o už HEADSHOT nužudymą +20hp Na ir koks serverio startas be konkurso. Starto dieną (2021.03.21) 19-21valandomis turėsite galimybę laimėti prizus nuo vip iki s.admin 30d! Ką jums tereikia padaryti, tiesiog būti aktyviems serveryje ir galbūt fortūna atsisuks į jus. P.S Pasikvieskite draugų į serverį, nes kuo daugiau bus jūsų tuo bus daugiau prizų! Administracija pasilieka teisę redaguoti temos tūrinį jums nepranešus.
 2. 3 points
  Atbanintas. Admino banas pratestas iki 3d, jis taip pat neteks paslaugu.
 3. 3 points
  ban gemba uz alias :
 4. 2 points
  Su Šv. Vėlykom kolektyvas!
 5. 2 points
 6. 2 points
  500 dar per mazai, mano 1.3k buvo, yra dar kur tobulet.
 7. 2 points
  Atbanintas. Adminas gaus dienos bana.
 8. 2 points
  Pats pradėjo provokuot kad nekalbi ingame o tik DC, Mingis jam metinėja DC savo kad eitu i pm tas tik ingame kalba nes zino kad kazka jei padarys numes demo ir kad galėtų įmest į foruma. Nepirmas kartas kaip jis taip daro :)
 9. 2 points
  Tavo banas pelnytas. Jei nori, kad butu perziuretas visas demo, nurodyk laikus kur kas izeidineja.
 10. 2 points
  romai nusiimk klano pristatymo video... gi nebesi klane..
 11. 1 point
 12. 1 point
  Paskutinį kartą taip praleidžiu, kitą kartą jei per 1h nuo įkelto skundo/įrodymų su visais ss nebusi patikrinęs, gausi 1d baną.
 13. 1 point
  O tai kam prašai,jei nežinai? Developer'io info ant to tavo 20006 ss
 14. 1 point
 15. 1 point
  Man jau 14 suėjo
 16. 1 point
  jei visdar nori, esi priimtas.
 17. 1 point
  Siūlau nuimt jam ban, nes čia yra kenkimas, kodėl?, pažiurėkit jo skundo tema ant manes, kas vyko?, nfs, vis norėjo jam užmest baną už camp, tuo momentu nfs, buvo s.admin , o šitas buvo be privilegiju ir kaip visada kaip triohala su kitu nick, (tipo neatpažinsim), poto kai užmečiau baną, turbūt mamos dienpinigiu paprašė , o galbūt ir balanse buvo užsilike buvo pinigų ir nusipirko s.admin, ir tipo dabar vėl preriju medžiotojas, buvo situacija kai šitas individas sedėjo serveryje ir 2 žaidėjai dare reconnectus pastoviai, vienintelį dalyką ką pasake tai ,kad aš pats turėčiau nusipirkt adminą, nes jis neketina nieko daryt :)
 18. 1 point
  Atidare linkus. Atbanintas.
 19. 1 point
  Savo taisykles susikuria ir baniną. Normalus.... :DD
 20. 1 point
  @manikiuras Tai Sveikinu Su Gimtadieniu. Geras čiuvas esi.Gerai atšvesk. Sveikinam visi ir linkim viso ko geriausio.
 21. 1 point
  https://voca.ro/1fKBvJFiOPio
 22. 1 point
  Amzinas. del vipo jei toky turejo o ne free vip kreipkis i Airona. https://prnt.sc/10q52kb
 23. 1 point
  1.Žaidimo slapyvardis:Ponas Pūkis 2.Amžius:16 3.Steam/Non-steam? Jei steam numesk linką ( https://steamcommunity.com/id/Edzis11/ ) 4.Kiek laiko praleidi Counter Strike 1.6? i diena gal 3-4h 5.Kiek įvertintum save 1-10 Stiprus 8 6.Kodėl nori prisijunkti i ši klaną? ;) Nes, yra geru ir nosirdziu zmoniu <3 7.Ar turi mikrafoną? Tai aisku
 24. 1 point
  Freeban, baust uz tiesa negalima, maziau reikejo ozintis. P.s kita kart prie o ozys atejo pridek ?, kad atrodytu kaip klausimas nes aironas simpliukui sake o jis istransliavo visiems ,kad uz klausimus nebaninama
 25. 1 point
  Patekusieji į apklausas: A+) Gembaz A) Abra B+) THE | Deividas B) [ANTIMAT]Nick B) eXe*Gedvis B) Focusw0w Kuo aukštesnio lygio apklausa - tuo mažesnė tikėtina jos trukmė ir aukštesni patekimo šansai. Aukščiausias lygis A+++, žemiausias C. Dar dėl 3~ kandidatų nėra galutinio sprendimo, o visi kiti deja atmesti.

Mūsų projektas rekomenduoja

×