Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursai!

Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/25/2020 in all areas

 1. 8 points
  TAIGI SKELBIAMI NUGALĖTOJAI! @Mystikas - jau 2 metus iš eilės niekam neužleidžia metų nusižengelio pozicijos Metų "forumietis" (jei taip galima pavadint) yra @RomasLTU! Led, Dj Dydzejus, SeptYnKe... arba kitaip serverio pažiba Svaigalas šie met laimi Metų frukto apdovanojimą. Metų atnaujinimą jailo žaidėjai pasirinko swarm'o restartą, vieną didžiausių update'ų šiais metais. Šie met serveriuose įvyko daug šaunių momentų, bet įvykis, surinkęs daugiausiai balsų, sukrėtęs visus "swarmiečius" - Vyr. prižiūrėtojo S1mpliuxo dingimas. Paslaugiausias forumo narys žaidėjų nuomone yra mūsų šaunusis adminsitratorius - @𝓐𝓲𝓻𝓸𝓷𝓪𝓼, na bet čia yra jo pareigos, tad nominacijos jis nelaimi, 2 vietoje neatsiliekantis Šilas prisidėjo savo indeliu projekto labui, tad nominacija atitinka jam! srr aironai O metų žaidėjo titulą laimi *drum roll*..... deathruno dievas kitaip žinomas kaip @TwRK.!! Ačiū visiems kas balsavot ir linkiu sulaukti dar šaunesnių metų Jailas.lt projekte! P.S @TwRK. ir @Gavau ban, plis unban parašykit į pm dėl prizo.
 2. 5 points
  until
  Antras 2021 metų konkursiukas (po bottomo)! Žaidimo eiga: Kaip ir ankščiau, žaidimo metu bus 2 žaidėjų komandos: gaudytojai ir bėgiotojai. Gaudytojų (jų bus 4, po 2 iš CT ir T komandų) tikslas bus traiškyti kitus žaidėjus su mašinom Carmod serveryje. Bėgiotojų tikslas... išlikti paskutiniam gyvam. (!)Gaudytojai bus norintys žaidėjai, prieš konkursą susisiekę su manim asmenine žinute. Visi 4 gaudytojai iškarto gauna garantuotą 1.5e kuponą paslaugų sistemoj! Iš viso 4 gaudytojai, viso žaidimo metu tie patys žaidėjai. Prasidėjus roundui (roundų, kaip ir laimėtojų, bus ~8) gaudytojai sulipa į mašinas (arba tankus), o bėgiotojai išsilaksto po mapą. Tam bus skirta 15s kiekvieno roundo pradžioje. Per tą 15s gaudytojai negali gaudyti žaidėjų. Pasibaigus 15s laikui (kiekvieno roundo pradžioje) parašysiu @ chate "Pradedam" ir žaidimas prasidės. Dėl norimo žemėlapio balsuoti >>šioje temoje<<. Žemėlapio pradžioje bus 1 apšilimo roundas! Žaidimo metu žaidėjai neturės ginklų, double jump ir /vm. Laikas: 21h, šeštadienį, Carmod serveryje (cs.jailas.lt:27023) Bėgiotojų taisyklės: [Nauja] Visi tuneliukai žemėlapyje bus laikinai užblokuoti, kad būtų sudarytos vienodos sąlygos abiem komandom. Draudžiama naudotis mašinomis. Draudžiama lipti and mapo, dėžių ar kitų vietų aukščiau žemės lygio, kur nepasiektų mašinos. Draudžiama eiti į tunelius ir bokštus, kur nepasiekia mašinos. Draužiama lipti ant gaudytojų mašinos arba slėptis už jos (galioja visame mape, įskaitant spawną), jei ten nepasiekia gaudytojai. Jei nutiks taip, kad gausite ginklą, nedelsiant privalote jį išmesti (arba nenaudoti nė kiek). Gausite slay arba ban konkurso laikotarpiui. Draudžiama lipti į vandens telkinius. Gaudytojų taisyklės: [Nauja] Gaudytojai privalės užsidėti gaudytojo tagą prieš nickname konkurso laikotarpiui. Negalima išvažiuoti iš spawno nepraėjus 15s ir negavus žinutės "Pradedam" @ chate. Bausmė - slay. Mašinas galima keisti žaidimo metu, ne tik kas roundą t.y. reikia grįžti į spawną ir persėsti i kitą transporto priemonę. Kitų gaudytojų tyčia žudyti negalima. Prizai: Paskutinis roundą išgyvenęs bėgiotojas laimi 1e kuponą paslaugų sistemoj. Bus apie 8-10 roundų; tiek pat laimėtojų. Vienas dalyvis gali laimėti daug kartų. Prižiūrėtojai (bėgiotojai) gali laimėti tik kartą. Jei vienas is prižiūrėtojų laimės antrą kartą, roundas bus peržaidžiamas. Jei turite klausimų, rašykite šioje temoje. Laukiu norinčių būti gaudytojais :) (Taisyklės ir konkurso laikas gali būti pakeisti be išankstinio perspėjimo)
 3. 5 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: viskam 3. Jūsų pasiūlymas: nebeimt iš ******* pinigų kad turėtų sadmin ir *****visiem protą dre 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: **** turėkit gėdos iš ******* pinigus imt nes jis mus jau ***** deathrune Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 4. 4 points
  Adminas gaus amzina bana uz zaidima su privilegijom.
 5. 4 points
  Ką siūlau? Visi matom ,kad per didžiasias šventes, gerb. administracija mum surengia "rinkimo eventus" t.y (Helowyno, moliūgų rinkimas, kalėdų, dovanų rinkimas bei velykų kiaušiniu rinkimas). VIsokias akcijas, "free vip" bei dar visokius mažesnius eventukus :). Iš savo patirties kalbu,kad pamatės topą, tarp manęs skiriančiu tam tikro dalyko (moliugu,dovanu,kiausiniu) skirtuma daznai tiesiog dingsta noras berinkt kazka ,nes nebelieka sansu dasivyt, ar tai reikia dirbt ir nėra laiko ar tai netyčia dingsta visas kauptas "balansas" ar tai mokslai ar dar kažkas, todėl siūlau dalyką , sistema (bent jau artėjančiom velykom išbandyt kaip experimental). Visa sistema būtų tokia. Išliktu visas topas toks koks buvęs , top 3 ar 5 gautų prizų kaip iprastai , bet būtų sukurta "vartotojo panele" kuri rodytu tavo balansą ir ką su ja gali daryti. Logiškiausiai ši vartotojo panele geriausiai būtų padėta į paslaugų skiltį ir būtų jinai matoma tik per didžiuosius evento metus ar galbūt all year around (visus metus) Funkcijos Šioje paneleje būtų imanoma pamatyti: Savo balansą Topą Paslaugas [Future updates] Balansą būtų galima kaupti tik per didžiasias šventes (visi mynėti aukščiau), kaip žinom už juos gauname pinigus. Bet kaip matom jie yra bereikščmiai nes tik rodo kiek sukaupėm bet su tuom viskas ir užsibaigia ,tad siūlau padarytį kažką su tuom. Pvž: Tu kaupi balansą, renki dovanas,moliugus ar kiaušinius per šventes ir už tai gauni pinigų, nuejas į paslaugų webpage ir pasirinkus tarkim "Eventų balansas" (gali skirtis nuo mano idėjos jei ji bus priimta). Ten gali pamatyti kiek pinigų surinkai . Tuos pinigus būtų galima kurnors išleist. Vieni iš dalykų kur būtų galima išleist: Loterija: Visi žaidėjai mestusi stafke tarkim po 3M pinigų ir laimėjas gautu viską Viskas kas yra iprastiniame paslaugų pirkime: T.y gali nusipirkt adminą, s.adminą , prs, xp etc (iskyrus unbanus) ( aišku kainas reikėtu daryti nežmoniškas,kad kuo daugiau reikėtu grindinti ) kainų pavyzdžiai (gali skirtis nuo šičia esančių) s.admin 30d - 1B pinigų , vip - 30 d 450M ir taip toliau. Būtų galima pirkti euru kuponus kur veliau būtų galimai iškeisti i balanso pinigus ,kad būtų galima nusipirkti paslauga kurios galbūt neimanoma nusipirkti už evento pinigus Topas išliktu taip kaip ir likęs, galbūt net laimėtojam būtų galima duoti pinigų už prizines vietas 1vt 10m, 2 vt 5m etc etc. Kokia nauda? Manau nauda yra tikrai didelė iš žaidėjų pusės, atsirastų prasmė ,kad ir tik "šiaip" parinkti moliugus/dovanas/kiaušinius, kad vėliau galėtum išsikeisti į kažką. Iškart pasakau ,kad išdėstimas yra visas sumakaluotas, nes dabar belekaip didelis brainstormas parėjo ir nera eiliškumo, gal vėliau perdarysiu eiliškiau Būtų idomu sužinot jūsų nuomonės ar norėtumėt tokio dalyko ar nereikia mum tokio dalyko (su priežastimis) :) Ačiū ,kad peržiurėjot mano idėja. Šilas
 6. 4 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: - 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: skacas 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www113.zippyshare.com/v/MO1sZzl9/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Trumpas demo 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Skacas budamas sadminu bugina duris per grav, ct nezinodamas ka daryt pabande paslapint zaidejus kadangi jis adminas jo nejo slap tai ct nusizude ir skacas jam dejo ctbana uz tai kad nusizude Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 7. 4 points
  Ožiai bybius čiulpia per kaledas
 8. 4 points
  Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems! O kokios Kalėdos be dovanų? Kiekviename Jailas.lt serveryje visi žaidėjai gauna iki 2021.01.01 21:00 nemokamas VIP privilegijas! Taip pat iki Naujųjų metų (2021.01.01 21:00) perkant paslaugas mūsų naujoje paslaugų sistemoje gausite net 2x, daugiau galiojimo! 🎅 Pirkdami JB taškų gausite 2x daugiau nei įprastai! Pastaba: senoje paslaugų sistemoje vietoj pinigų gaunama atitinkamai daugiau galiojimo! VIP 1.45 € - 60d ADMIN 2.90 € - 60d S.ADMIN 2.90 € - 37d Perkant MAKRO būdu (banku ar per kt. atsiskaitymo būdus) 2.5x daugiau nei įprastai! Nepamiršk sudalyvauti neužilgo prasidedančiame kasmetiniam dovanų rinkimo konkurse! Kviečiame dalyvauti ir laimėti prizų! Linksmų, laimingų, šiltų Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų visiems linki Jailas.lt kolektyvas!
 9. 3 points
  AtSIbUsKiT, AvYs!
 10. 3 points
  Demo paziuresiu bet ant mapo lipa ten kur galima, kur tikrai negalima yra Airono sudetos nematomos sienos ir ten uzlipti neina, trumpint irgi neina nes visur sudetos sienos nematomos, kur nesudetos vietas ir ju screenshotus bei mapu pavadinimus visada galima pateikti pasiulymu skiltyje. Daznai zmones lipa ant mapo kad pasokinetu kol kiti pereis nes profai mapa pereina per 10-15 sekundziu o ir man paciam jy pereiti reikia iki minutes jei pavyksta neuzsimusti, todel ir sokineja kad duoti sansa kitiems pereiti ir nuzudyti terrorista nes jie pasiima pereje xp, pabando pagerinti savo rekorda ir viskas. Bugint nemanau kad bugino ir jei uzkrito uz mapo kur buvo praleista vieta ir save nuslayino tai yra pazeidimo isvengimas, kaip ir bent kuriam serveryje kaip bb ar umbrella ar jailbreal pasitaiko kad isbugina is mapo ir jei nori buti nebaudziamas nuslayini save arba parasai kill y koncole taip skaitoma kaip uzkritimas uz map ribu ir tuo nesinaudojimas t.y. prasibuginus nelakstyt uz mapo ir nekimarint 5minutes, manau butent todel priziuretojas Dievas nieko ir nedare nes buvo jokiu pazeidimu, patikslinsiu jei reiks ar ka darasysiu perziurejes demo.
 11. 3 points
  @orange Gražiai paprašyk ir tavo išmokysiu ant mapo lipt, nes čia labai pavydu kvepia
 12. 3 points
  Lipu ant map, nes neturiu ką veikt, laukiu kol kiti praeis mapą arba mirs, nes kai pirmas praeini mapą ir nužudai T iš servo pabėga bent pusė žmonių, nes nespeja mapo praeit.
 13. 3 points
  2020'ieji ožių metai. (Bent jau jailo forume).
 14. 3 points
  Čia galima tik 101 fps, nes savininkui ir pavaduotojui klano daugiau nekyla ar kaip?
 15. 3 points
  ka tu pisi donelaitis,kuriai poema "Metai" kur rasei apie visus blogai,o dabar pats kaip kidas elgiesi.
 16. 3 points
  Nemanu kad /shop kainos bus keičiamos, nes šiuo metu yra akcija jb taškam, tad žaidėjai tuom naudojasi. O ct /shop užtenka pasirinkimų; žiūrint iš šono: kalinys yra kameroje be ginklo, ct yra gun roome su ginklu, tad jam nereik nei nemirtingumo nei daugiau hp nei ko, nemoka naudotis ginklu, jo problemos.
 17. 3 points
  Visus su šventomis kalėdomis. Iš kart galiu pasveikint laimėtojus, jie bus jailbreako mentai, kurie prieš atidarant grotas rinks dovanas 🎅🏻
 18. 2 points
  Terai gali campint nes terai saugo hostus maxe, tad atsibusk awake ir pradek galva naudotis
 19. 2 points
 20. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Ginteee 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Kristukas 1337 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:https://www2.zippyshare.com/v/T6ivcbwD/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje kai padarem alias 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko:Labai itartinai Kristukas atrode. padarem alias . pradejo ignorint .ir sake nekelsiu jokiu alias. atsisako kelt alias. 100% nauduoja sgs sg hackus. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 21. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: AUGUSTINAS 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: SARUNAS?,AUSTRALAS,BOTTOM 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: FREESLAPINO BE PALIAVOS UZ NIEKA Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 22. 2 points
  KA AS SAVO NORU ISEJAS ISMETET BLEDES GI SAKET NEBUTINA TAGO JEI ANT NICK KA CIA SPANGSTAT KURWA AS 50 CIENTU NEBEMOKESIU UZ TAI KAD PASIKEIST AND STEAM ID PERKELIAT STAIGIAI MANE ATGAL I SARASA ARBA KALBESIMES BLOGUOJU STAIGIAI SAKIAU
 23. 2 points
  grynai, visi sako šiandien švenčiam naujus metus, kaip mes galim švęst šiandien 2020 naujus metus, kai rytoj tik 2021????
 24. 2 points
  Kokie būtent bugai ten?
 25. 2 points
  galit neziuret demo prisipazistu kad nepuoliau :c misraines uzsimaisyt nubegau

Mūsų projektas rekomenduoja

×