Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Lyderių lenta


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/25/2020 in all areas

 1. 7 points
  until
  Vienas įdomiausių konkursų (pagal žaidėjų atsiliepimus) grįžta su geresniais prizais! Žemėlapis: Cb_Tanks Žaidimo eiga: Žaidimo metu bus 2 žaidėjų komandos: gaudytojai ir bėgiotojai. Gaudytojų (jų bus 4, po 2 iš CT ir T komandų) tikslas bus traiškyti kitus žaidėjus su mašinom Carmod serveryje. Bėgiotojų tikslas... išlikti paskutiniam gyvam. Gaudytojai bus norintys žaidėjai, prieš konkursą susisiekę su manim asmenine žinute. Visi 4 gaudytojai iškarto gauna garantuotą 2e kuponą paslaugų sistemoj! Iš viso 4 gaudytojai, viso žaidimo metu tie patys žaidėjai. Prasidėjus roundui (roundų, kaip ir laimėtojų, bus ~8) gaudytojai sulipa į mašinas (arba tankus), o bėgiotojai išsilaksto po mapą. Tam bus skirta 15s kiekvieno roundo pradžioje. Per tą 15s gaudytojai negali gaudyti žaidėjų. Pasibaigus 15s laikui (kiekvieno roundo pradžioje) aš parašysiu @ chate "Pradedam" ir žaidimas prasidės. Žemėlapio pradžioje bus 1 apšilimo roundas! Žaidimo metu žaidėjai neturės ginklų, double jump ir /vm. Laikas: 21h, sekmadienį, Carmod serveryje (cs.jailas.lt:27023) Bėgiotojų taisyklės: Draudžiama lipti and mapo, dėžių ar kitų vietų aukščiau žemės lygio, kur nepasiektų mašinos. Draudžiama eiti į tunelius ir bokštus, kur nepasiekia mašinos. Draužiama lipti ant gaudytojų mašinos arba slėptis už stovinčios spawne gaudytojų mašinos, jei ten nepasiekia gaudytojai (su savo mašina). Jei nutiks taip (o tikrai nutiks), kad gausite ginklą, nedelsiant privalote jį išmesti (arba nenaudoti nė kiek). Gausite kick arba ban konkurso laikotarpiui. Cb_tanks mape yra vandens telkinys. Į jį lipti draudžiama. Visom šiom taisyklėm galioja 3s laikotarpis t.y. jei žaidėjas būna pavyzdžiui tunelyje 3s, pirmą kartą gauna slay, antrą - baną konkurso laikotarpiui. Gaudytojų taisyklės: Negalima išvažiuoti iš spawno nepraėjus 15s ir negavus žinutės "Pradedam" @ chate. Bausmė - slay. Mašinas galima keisti žaidimo metu, ne tik kas roundą t.y. reikia grįžti į spawną ir persėsti i kitą transporto priemonę. Kitų gaudytojų tyčia žudyti negalima. Prizai: Paskutinis roundą išgyvenęs bėgiotojas laimi 2e kuponą paslaugų sistemoj. Bus apie 8 roundus; 8 laimėtojai. --> Bonus prizas vienam iš žaidėjų ;) Jei turite klausimų, rašykite šioje temoje. Laukiu norinčių būti gaudytojais :) (Taisyklės ir konkurso laikas gali būti pakeisti be išankstinio perspėjimo)
 2. 6 points
  Atbanintas. Adminas gaus dienos bana uz free ban. Jei zodziai "ez" ar "haha" sukelia tiek daug emociju, deretu pasvarstyti apie lengvesnius zaidimus.
 3. 5 points
  +rep uždėčiau, bet pas mane 5 per dieną amžinai..
 4. 4 points

  until

  Nuo pradziu buvo viskas huijne, neverkiu del prizu, nes gaudziau. Pasirinktas mapas buvo be rysio, zinau ,kad yra tikrai geresniu, zinau ,kad yra toksai kvadratinis mapas (arena) kuri skiria tik kazkoks mini kalnas su viduri skyle, manau ten butu buve zymiai geriau zaist ir gaudyt, puse zaideju nesilaike taisykliu, vienas isvis pradejo sleptis ,nors zaidimo esme gaudyt ir begiot... Kitas dalykas nepatiko ,kad galejai laimet multiple times ir ,kad galejo dalyvaut priziuretojai, jei neklystu daugiau nei puse prizo fondo nusinese administracija , o cia vos ne taspats kaip isviso neduot prizo, manau mums reiketu is naujo surenkt sita eventa penktadieni, su isaiskintom normaliai taisyklem, normaliam mape, nes cia buvo chraxas paskutinis...
 5. 4 points

  until

  Ačiū visiems dalyvavusiems, vairuotojams bus išsiųsti 2e kuponai, o roundus laimėjo: dekanas //+ Tesla //+ Pedikiuras //+ Zed //+ ? (toks nick) //+ Tesla //+ Wuho //+ ? (toks nick) //+ Wuho //+ Laimėtojai susisiekit su manim pm per 24h parašydami savo žaidimo slapyvardį ir STEAMID. Laukiu komentarų, kritikos ir pasiūlymų. Pradžioje buvo šiokia tokia betvarkė, bet po to normaliai
 6. 4 points
  Sūkai piskit 5 amžinus, ir s.admin'ą nuimkit.
 7. 4 points
  Banas pasibaiges. Pats pradedi kabinetis ISKART atejes i serva, tai nieko keisto, kad gauni bana. Uz grasinimus nebaninama, bet uz provokacijas - taip; ka tu ir darei siame demo.
 8. 3 points
  Dalyvių skaičius - 17 Nepatekę: Klaudze Zor1k BOTAS orange Patekusieji į apklausą: (mano nuomone 30% iš apklausų atkristų už neatėjimą į serverį (apklausa), nes atranka tęsiasi gan ilgai). FocuswOw. ツ Vycka FalleN Gembaz2 FixOne ツ UltraInstinct deividelis SuperNatural Amanda Frx. robynus Bedarbio bendradarbis wdviii Patekusieji: (2-3 atkrisų per +-3mėn.) FalleN deividelis Gembaz2 FixOne ツ robynus Vycka Čia yra tik mano pamąstymai, o kaip bus pamatysim gal birželį?!? (o gal bus paskelbta nauja atranka , nes kiti tikrai nesulauks 3 mėn laukimo)
 9. 3 points
  Jo duokit priž unbanus bent pasiimsiu.
 10. 3 points
  Sv, kiek sesei metu?
 11. 3 points
  Sveikinu. Įstojai į myacc'o clubą. :)
 12. 3 points
  Buvai gaves 1savaites bana ir 5 amzinus Matau pirkai 1unban uz 1eur (1sav bana) ir 1 uz 2eur 1 is 5 amzinu uz free banus. Jeigu nori zaisti teks nusipirkti dar 4 unbanus uz 8eur.
 13. 3 points
  Pažeidėjas "Jailas # JT" gavo 2 amžinus banus +neteko savo S.ADMIN (40d) paslaugos. F
 14. 2 points
  Jūsų žaidimo slapyvardis/NickName?: ᴮᴸᵁᴿ Jūsų tikrasis vardas?: Orestas Jūsų amžius?: 14 Iš kokio miesto esate?: Plungė Kokie jūsų pomėgiai, hobiai?: Gaming Kokios jūsų asmenybės gerosios ir blogosios savybės?: Net nežinau :D Apibūdinkite savo charakterį: Negaliu apibūdint. Ar turite augintinių, jei taip, kas jie?: Dekoratyvinis Triušis Ar turite brolių, seserų?: 1 sesę Kaip sužinojote apie šį projektą?: Aš apie šį projektą žinau visai senokai, bet turbūt draugas pasakė ir pradėjom žaist Jailo swarmą Ką esate ar žadate pasiekti šiame projekte?: Nieko nežadu siekt ir nieko nesu pasiekes. Koks žmogus ar žmonės yra jūsų autoritetai projekte?: Na, neturiu dar tokių Jūsų nuotrauka [NEBŪTINA]: tingiu blead
 15. 2 points
  Pasiūlymų anketos šablonas: 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: kia/666 2. Kam skirtas pasiūlymas? [Svetainei/serveriams]: Swarm serveriui 3. Jūsų pasiūlymas: Paliksiu apačioje 4. Kuo tai bus naudinga projektui?: Pravers naujokams bei pritrauks žaidėjų Jau šią idėją buvau rašiusi asmeniškai savininkui, bet kadangi žmogų žinant, jei forume neparašysi - nieko ir nesulauksi, žmogus yra užimtas ir turi daug pasiūlymų serveriui, tai kad neužmirštų, bei man įdomi Jūsų nuomonė, aprašysiu savo idėja neišsiplėtusi: Siūlau tam tikru metu, mano manymu idealus laikas būtų apie 23:00 - 00:00 valandą padaryti auto-event, t.y. susirinkus tam tikram skaičiui žmonių, [ 16 - 20 ar daugiau ] automatiškai visi žaidėjai arba naujokai gautų papildomų bonusų - XP, tarkim 5 - 20tūkst. Arba galėtų būti ir tam tikru metu padaryti papildomi XP už nužudytus žmones/zombius, tarkim nuo 22:00 iki 00:00 papildomi +50 - 150XP už padarytą nužudymą. Rekomenduojame temos pavadinime trumpai (1-3~ žodžiais) įvardinti pasiūlymo esmę. Pvz. "Siūlau keisti VIP kainą"
 16. 2 points
  Tikru tikriausiai manau šitie pateks į apklausą: FixOne, Fallen, robynus jie tikrai nusipelnė. Daugiau iš mano perspektyvo visi kiti botagai, kurie dar su paprastais adminas nemoka elgtis. (Neisižeiskite ne visi čia)
 17. 2 points
  PRIIMTA Už grąsinimus nebaninama.... Provokacija šiokia tokia ir buvo, bet nemanau, kad reikia reguoti į tokia... Tiesiog jei kažką darys su savo adminu tau tai tiesiog pats jis bus nubaustas. Adminas "Jailas # Barada " gauna 12h baną už Free Ban.
 18. 2 points
  Gembaz2 Panasi istorija kaip ir su vycka, jei kas skaitot kurie losia swarme tai matet prikolus tarp situ ir sponkiu ir jailas # zaideju, manau ,kad butu taspats kaip ir su vycka, kad realus kandidatas i priz, bet nemanau ar ilgai juom izbutu. senai buvus istorija o tu viska apie mane zinai tik is skaitymo, o realiai nei serve neloses kartu :D
 19. 2 points
 20. 2 points
  O sitas veikejas bus nubaustas uz zaidima su privilegijom?
 21. 2 points
  Man rodos teks rochui ir vyckai unbanus supirkt, nes matau nerimsti Armandai is Jurbarko
 22. 2 points
  Reiks perpirksiu sita projekta ,kad tik aironas nezaistu cia.
 23. 2 points
  ATMESTA. Gavai du amzinus banus pries 2menesius uz masinius free banus. Nesuprantu kodel bandai meluoti kai mes viska matome :D Teks pirktis 2unbanus, nes unban is musu nebus.
 24. 2 points
  Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: rockinijus 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Sponkinis 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]:Prisegiau 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): Demo trumpas, žiūrek viską. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Dapiso su tais map'u keitimais, votas ant voto, užbaninkit, neduoda palošt normaliai P.s taisyklės, lieka taisyklėm. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK Jailas_LT_Swarm_S_DEMO.dem
 25. 2 points
  Aš tai siūlau tokiu laiku jau miegot eit, nelabai man čia skaitėsi, manau 2x xp padaryt ir sunkioji matematika išspręsta.

Mūsų projektas rekomenduoja

×