Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

Laimėjau TOP3, tačiau negavau prizo

Po statistikos restarto, kuris vyksta kiekvienio mėnesio pirmą dieną, prizus laimėtojai gauna automatiškai tik tuo atveju, jeigu prieš tai buvo nurodę savo paslaugų sistemos paskyros ID (paskyros numerį, kuris matomas prisijungus per http://paslaugos.jailas.lt/). Tam serveryje naudojama komanda /userid <ID> (pvz. /userid 114 (jeigu jūsų ID 114)).


Ši komanda nurodo Jūsų paskyros(paslaugų sistemoje) numerį sistemai, kad įvykus restartui jei laimėjote prizą sistemą rastų Jūsų paskyrą ir galėtų uždėti prizą (eurus į balansą).
Primename, jog įvykus restartui visi statistikos duomenys (įskaitant jūsų nurodytą /userid) PASIŠALINA, todėl kiekvienam mėnesyje iš naujo turite įvesti /userid.

Pastaba: Prizai suteikiami eurų () pavidalu į Jūsų paslaugų paskyrą, juos galima panaudoti aktyvuojant norimas privilegijas - http://paslaugos.jailas.lt/


Neįvedei paskyros ID? Negavai automatiškai paslaugos? Visada gali kreiptis į pagr. Administraciją, išspręsime tavo problemą ir būtinai gausi laimėtą prizą!
Administracijos kontaktus galite rasti Naujienų skiltyje skelbiamoje temoje apie konkretaus mėnesio statistikos restartą.
Bendruoju atveju VISADA galite kreiptis forume nurodytais Administracijos KONTAKTAIS (SPAUSTI)


Mūsų projektas rekomenduoja

×