Jump to content

Smagiam laiko praleidimui!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!Skaityti plačiau

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Jei turit laiko apžiurėt banus neteisingus turėtumet laiko ir tokius pašalint :) kiek jis banu gauna vis gyvas ir gyvas aš sau bana užsidedu pratesia :DD
 3. aisku veliau dar paprasiau jo pasakyt kodel as esu neteisius jis pasake man atsake : laisvas nebeidomu ....
 4. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Dzikas2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Zed3. SS/Demo Įrodymai: Jailas_LT_JailBreak_DEMO.dem4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): Pabaigoje.5. Kuo nusikalto žaidėjas?: daviau zedui per 10 sekundziu isvardinti visus 7 pasaulio zemynus. praejus duotam laikui jo atsakymas buvo toks: zed : amerika europa azija antarktida australija pradedant nuo to kad nera tokio zemyno kaip amerika jis isvardino tik 4 zemynus. as ji nusoviau. zed pradejo prasyt free dienos neva as ji freekilinau. as nesutikau duot laisvadienio ir jis man 300min ctban. Dabar puikiai suprantu kodel rankami nauji priziuretojai nes tokie kaip zed kuri matau pirma karta serve per 2 savaites ir zaidzia savo priveligijmos tikrai neture buti tarp priziuretoju.
 5. Today
 6. Žaidėjas " [GOD]_daplen_ ' gaus 3 val ban už spawn blockinimą.
 7. 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: bus demo nenoriu atskleist2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: [GOD]_daplen_3. SS/Demo Įrodymai: https://www12.zippyshare.com/v/Tkk7s6mP/file.html4. Kurioje DEMO dalyje žaidėjas nusižengė?(pradžioje/viduryje/pabaigoje): pabaigoje 2 min5. Kuo nusikalto žaidėjas?: uzstate t spawna
 8. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: zadrotas2. Jūsų amžius: 193. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) :nebuvau viskam yra 1 akrtas4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?:jo5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: aima turejas per cs go6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: i savaite 5 kartais 6 d7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: jo8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?:swarm ir deathrun9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?:ismokes vos ne mintinai10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: dalinti nemokamas darogas geriam biciukam ir po zvanoka i makaule blogiukam11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: suprantu12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): kowalski 949413. Ar turite mikrofoną?: jo14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: gerosios: kad esu draugiskas zmogus nerekiu neapkalbineju sutariu sudidziaja dalim servo blogos: kartais megstu nusikeikt ir sniot koksa15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: https://voca.ro/hMGE1Kw9MvB
 9. Atmesta. Tai klaidintų ct'us (neleistų pilnai 'mėgautis'/pasikliauti gas unlocku) ir didintų disbalansą tarp zombių klasių (danger spitteris ir taip yra pakankamai stipri klasė).
 10. 1. Jūsų žaidimo Slapyvardis/Nick: Insomnia2. Jūsų amžius: 193. Ar esate buvę Serverių Prižiūrėtoju kituose projektuose? (Taip/Ne - Jeigu TAIP, kiek laiko? Dėl ko buvote išmestas/išėjote?) : Senai Ladies.lt buvau, bet teko išvykti ir nebežaidžiau ilgokai aplamai nieko.4. Ar sugebate atskirti žaidėjus naudojančius žaidimą palengvinančias programas nuo paprastų, gerai žaidžiančių žaidėjų?: Taip.5. Ar esate naudoję čytus ar kitas pagalbines priemones? Jeigu taip, tai kokias?: Per sena kompa turėjau wh/aim, bet taip ir liko jie senam kompe.6. Kiek laiko praleidžiate Jailas.lt serveriuose per dieną/savaitę?: Per diena kelias valandas.7. Ar žaidžiate tik šio projekto serveriuose?: Taip, kartais įsijungiu ir kitus serverius, bet dažniausiai laika atiduodu šiam serveriui.8. Kokiuose šio projekto serveriuose lankotės dažniausiai?: Deathrun, retkarčiais swarm zombyna, jail ir šiaip nuo nuotaikos priklauso kiti servai.9. Ar gerai žinote AMX komandas reikalingas pilnai serverių priežiūrai?: Iš seno kažkiek išlike, moku svarbias ban/kick/slay ir t.t komandas, bet jeigu primintumet ar atsiustumet lentele, lengvai susitvarkyčiau.10. Kaip suvokiate Prižiūrėtojo pareigas?: Taip, kad jis turėtu prižiūrėti tvarką serveryje, turėtu būti atsakyngas ir atkreipt dėmesi į kitu norus.11. Ar suprantate, jog prižiūrėtojai(-os) turi vadovautis ne tik taisyklėmis, bet taip pat esančiomis situacijomis, visada bausmę nustatyti pagal pažeidimo rimtumą, būti nei per griežtu(-a), nei per geru(-a)?: Taip suprantu, bausmes visiem taikomos tos pačios, kiek griežtesnes bausmes dėčiau pasikartojantiem arba įspėjimų nepaisomiem žaidėjam.12. Jūsų kontaktai (Skype, Discord): Jaska#821313. Ar turite mikrofoną?: Taip.14. Parašykite kelis sakinius apie save, aprašydami savo gerąsias ir blogąsias savybes, pomėgius, charakterį: Atsakingas, pastabus, malonus, niekad nesikarščiuoju, neišerzina taip pat niekas.15. Nuoroda iki Jūsų pristatymo temos [nebūtina, tačiau privalumas]: 16. Įrašykite trumpą garso įrašą, kuriame turite paminėti savo vardą, amžių, žaidimo slapyvardį bei papildomą informaciją, kuri pagal jūs būtų naudinga anketos papildymui: http://vocaroo.com/ Jeigu pasirodysiu įdomus jums, manau per dc ar skype pabendrausim plačiau, nei tos greitos kelios minutes apibūdinimo apie mane.
 11. O kodėl manai kad visi privalo gilintis į tai, ar toks nusižengimas kažkam trukdo ar ne? ;D Nepriklausomai nuo to, ar tas žaidėjas įsižeidė ar ne, visą situaciją mato kiti asmenys (serveryje/per amxbans) - įžeidimus ir admin komandų naudojimą ne pagal paskirtį. Kitos aplinkybės (freekick kurį paminėjai) nepaneigia tavo faktiškai padaryto nusižengimo.
 12. Yesterday
 13. https://www.epicgames.com/store/en-US/product/the-escapists-2/home https://www.epicgames.com/store/en-US/product/lifeless-planet-premier-edition/home
 14. O jis dėl to skundėsi ? :D jis man kick free dėjo aš nesiskundžiau aš jį ižeidžiau jis nesiskundė kur problema ?
 15. Save banindamas kitiems nekenki, bet bano reasone izeidinedamas kita zmogu - kenki.
 16. Aš nusipirkau S. Admina bet aš nuėjau į vieną mapa dar nerodė o kita kai nuėjau tai mane išmetė ir nebeleidžia ateiti. 

   

  1. Gedvis

   Gedvis

   Setinfo _pw ir passworda kurį vedei pirkdamas privilegija

   + Prižiurėtojai už privilegijas neatsakingi

 17. Visu pirma kuom aš kenkiu save banindamas ? :D
 18. Kaip savęs negali slayint, slapint, taip pat ir banint, nemoki naudotis, nesinaudok, džiaukis, kad dar nėra čia griežtai ir neatiminėja tų jūsų adminų.
 19. 1. Galių strategijos pasirinkimas yra vienas iš pagrindinių dalykų swarme. O kad pasiekti aukštesnius lygius tenka kurį laiką nenaudojant prestižų žaisti. Galių restartavimo funkcija tik pakenktų žaidimui ir turi žymiai daugiau minusų nei pliusų, tad deja, atmesta. 2. Tai mūsų serveriui tiesiog 'netinka'. Tuo labiau, panaši alternatyva yra integruota į kalėdinių dovanų/helovino moliūgų ir kt. sistemą, ir buvo aiškiai matyti, kad tai tik paspartina lvl kėlimą ir realiai nesuteikia jokio 'smagumo' žaidėjams (dėl to xp kiekiai konkursuose yra gana žemi). 3. Šis zombis gana banalus ir realiai daliai žaidėjų labai nepatiktų. Esant daugiau žaidėjų serveryje būtų didelė tikimybė kad iš oro pas CT 'dings' ginklas ir taip roundas būtų 'bevertis'. Čia galima giliau diskutuoti, bet, nemanau kad toks zombis tiktų mūsų serveriui. Nuo šio pasiūlymo laiko buvo sukurta "Fly" zombio klasė bei, artimiausiame atnaujinime bus dar viena ne ką prastesnė ir naujesnė klasė 4. Jeigu neklystu nuo pasiūlymo sukūrimo buvo pridėtas naujas ul knife - Balrog, kuris geresnis už kataną. Manau dviejų pilnai užtenka. 5. Žemo lvl ginklų patobulinimai (ul) neturėtų būti 'geri', tai taip pat leidžia tuos resursus panaudoti dažniau naudojamiems ir 'geresniems' (aukštesnio lvl) ginklams. Jeigu pradžioje ul'ai būtų geri, tai kylant lygiui būtų sunku žaidėją kažkuo nustebinti.
 20. Atmesta. Witch ir taip su dmg ir galia (ability) viskas tvarkoj (su ability iš 1hito įprastai nužudo +tuo metu greitis didesnis).
 21. Atmesta. Klasių skaičius nors ir nedaug, bet šiek tiek reguliariai didės. Tačiau naudoti senas (zombie plague) klases nėra gera mintis. Be to, pasiūlyme pateiktas modelis gali klaidinti žaidėjus, nes nepaisant skirtingo modelių hitbox'ai nesikeičia, kas reiškia kad šaudant į tam tikras zombio vietas realiai bus prašaunama.
 22. ble save užsibaninu kad hario už free kick nebanint ar ko nes nerodo kas iškickina pratesia :DDD +rep ADMINSTRACIJA WHOOOOO Saves negalima užsibanint :DD nu tai išimkit tuos banus kickus ir t.t bus ramiau ir daugiau žaidėju bus :)
 23. [EPIC GAMES] Killing floor 2 https://www.epicgames.com/store/en-US/product/killing-floor-2/home
 24. Admin was banned for 2 days and his services were removed. P.S. Next time please fill the complaint in english :D
 1. Load more activity

Mūsų projektas rekomenduoja

×