Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Kaip visada islindes is po zemiu atsirandi tu. Bandai kazka irodyti, stumti ant kitu. Iskyla klausimas " kam cia stumti ant kitu " Ir manau visi atsakyma gerai zinome. Pries kelis metus buvai cia medoratorius. Isbuvai savaite ir likai galima sakyti asilo vietoje. Buvau nemegstamas visu zaideju bei administracijos taip pat. Si karta geriau pasilaikyk savo nuomone sau ir prasau nebepareik cia nes nuo tokio kaip tu projektas ir mirsta. Ateina ir raso savo nesamones nieko nezinodamas P.s. vienibtele ziurke esi tik tu ;)
 3. Sunku tau tikriausiai be antakių. Taisyklės nurodyta ,,pasirašyti" - pasirašiau už trečią galima variantą. Iškarto galima suprasti, kad toxic kidosas. Kodėl punktai turi būti protingas? Kam įdomų, tas ir padaro, adresavau žmogui kuriam įdomų ir su juo kalbėjom prieš keltos dienų apie tai :) Tu gal Airono pana, nes irgi IQ dropas?
 4. Didžiausi sveikinimai! Turi savo nuomonę! Konkursas, kaip ir minėjau yra tam, kad ištaškyčiau balansą. Kam reikia tas ir dalyvauja, o tu išvis ne į tema čia atėjai. Parašei skaičių lyg tai užskaito dalyvavima? :DDD Atrodo daug parašei bet nei vieno protingo punkto nėra, kad paargumentuot. Kaip ir sakiau, mažiau į akis lysk su savo tais cripro, ne visiem tai įdomu. O jeigu čia jau stumiam apie antakius, tai tau skirsiu: smegenys - ne antakiai, jei neturi - nenusipieši.
 5. Mergina, bet leksikos lygis, toks pats kaip ir tavo antakiai - pro šoną. Ne tavo reikalas, turiu savo nuomonė o lempiškų konkursų nedarau, kad žmonių prašyti parašyti už prabalsuoti, nes normaliai niekas nebalsuotu :D Galėtum įšauti rimą Baronui. Bet šiaip Baronas maladėc, geriau Airona (debesėli) užbanint anas IQ dropas. Pridėdu: Jeigu tu esi mergina, kurį čia konkursus bei grajini cėsa iki šiol, susireikšminusi dėl grajaus, tai tau kažkas negerai. Baronas būtų nusižengęs galėjo normaliai atsiprašyti žaidėjų, ir su Soundų pakalbėjęs, tikrai būtų ta mute nuemęs. Tačiau komikabilumas aukščiausio lygio, tai kodėl temos nesukurti bereikšmiškos, kurį dar daugiau neigiamos emocijos padaro. peace krysa.
 6. Today
 7. Atmesta. Demo nieko blogo nematau, jokių taisyklių nepažeidė. Sėkmės.
 8. flexinas

  UNBAN Vixen

  Priimta. Žaidėjas judesis tAco gauna 3d. baną už free ban ir įžeidžiantį reason. Sėkmės.
 9. Yesterday
 10. Erika

  UNBAN Vixen

  1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Vixen 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: judesis tAco 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]: https://www31.zippyshare.com/v/n4mSq6tZ/file.html (demo ne mano) 4. Ban priežastis : Nekalbu būdama ct 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : - 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]: Steam 7. Aprašykite situaciją: Vedžiau dienas, laikas nuo laiko dariau ir spec dienas, paskui arčiau mapo galo padariau iš eilės dvi spec dienas ir gavau baną, kad nekalbu. Beje, nemanau, kad ban reasone gali būt įžeidinėjimai.
 11. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: FOcuswow 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: botas 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: https://www99.zippyshare.com/v/BJVggntU/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje): pradzioj 21 min 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: per gerai suvedžiojo priž nuspreskit patys sprendima Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti sukčiaus slapyvardį - NICK
 12. atsimerk gal, per ta stikla neeina dmg, o reasonas buvo freekill tai ************ aciu
 13. Sukčių reportavimo anketos Forma: 1. Jūsų Slapyvardis žaidime: Lukashenka 2. Nusižengusio žaidėjo Slapyvardis: Dekanidze 3. SS/Demo Įrodymai[BŪTINA]: Demo is Bielkos perspektyvos: https://www34.zippyshare.com/v/k9hxLDNd/file.html Demo is mano perspektyvos: https://www11.zippyshare.com/v/xZLPOIZQ/file.html 4. Kurioje DEMO dalyje privilegijuotas žaidėjas nusižengė?(Pradžioje/viduryje/pabaigoje):Pirmame demo tai mazdaug 22:30. Antrame demo pati pabaiga. 5. Privilegijuoto žaidėjo nusižengimas, paaiškinimas, kaip kas įvyko: Buvo pasakyta kalbantys tr mirsta ir dekanidze dar pakalbejo kai buvo atidaromos kameru grotos. Tai as ji nusoviau nes nesilaike nurodymu ir jis man dejo bana. Pirmame demo girdisi mano nurodymai, o antrame demo geriau matysis kada buvo atidaroma ir kada jis snekejo.
 14. @Focusw0w.`~ tai uzsiregink kur sakiau ir nupirksiu s.admina 20 dienų nereikes čia net dalyvauti o ten 5-10min uzsireginti, ir gausite kiekvienas kas norit pasirašiau už uzblokavimą. Skacius - 3
 15. kokiame serve yra mano bratuchos

 16. Renkuosi skaiciu 5. https://imgur.com/a/ZguljAS (neturiu skype :p, bet turbut ir cia sueis.)
  1. Hašh.
  2. SAMURAI

   SAMURAI

   Isverciu soundo zodzius i LT kalba: Soundas turi 999999 zinuciu trukuma pm'e.

  3. KENGURA

   KENGURA

   Soundas jaučiu nematė, kad konkursas vyksta, jis galvoja apie peticiją

 17. MaGaKoP, tu geriau nesirodyk jaile, tuolabiau bb servery, :)

  1. SAMURAI

   SAMURAI

   Pratesiau jam bana iki 3d. Jei kartosis, parasyk man i pm ;)

 18. Visi bijo Soundo :( Taip. Man reik ištaškyt balanse pinigus nes neturiu kur jų dėti. Barono situaciją tiesiog kaip pretekstas, kad kažką žmonės darytų, o ne šiaip numeriuką tik parašytų :D Jeigu čia niekas nedalyvaus, nupirksiu hašhui visus unban'us ir S.Adminą, kad vėl su mass banais prasieitų x))))
 19. Esi pilnametis? Nori uždirbti 5eur arba s.admin per 5-10min? pm.

 1. Load more activity

Mūsų projektas rekomenduoja

×