Jump to content

Projekto ATGIMIMAS - nepraleisk progos!

Mūsų projektas sėkmingai gyvuoja virš 8 metų, turime 7 išskirtinius serverius, pasižyminčius unikaliomis ir įdomiomis sistemomis, todėl žaidimas čia tampa smagus kiekvienam Counter-Strike 1.6 žaidėjui!

ATGIMIMAS: atnaujinimai, prižiūrėtojų atrankos, naujos paslaugų sistemos galimybės, antras šansas mėgstantiems peržengti taisyklių ribas!

Skaityti plačiau

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Geriu, rukau, snioju, megstu prikolint is silpnesniu uz save, visa laika viskas pohui. Kuri susipazinti su svajoniu bachuru?

  1. FocuswOw.`~

   FocuswOw.`~

   deivideli gal aš tavo svajoniu bachuras XdDddd

  2. deividelis

   deividelis

   Nu blt dar su panom pabandysiu, paskui gal ir galesim paprikolint Romka

 3. J.T.

  GFX DARBAS #3

  10/10 художник
 4. gali padaryt man su avataru kažka ir kažko naujo prigalvok pats nustebink mane.
 5. Sveiki visi. štai padariau toki paprastą darbeli 1/10
 6. Si tema nera pirma ir paskutine apie nick keitimus (doctor irgi yra parases apie tai anksciau). Bet is rimto kartais nervas ima kai zmogus kas map keitineja savo name ir tada turi vargti jei nori isiaiskinti kas ten toks. Kad ir kokia butu mano ar kitu zaideju nuomone nemanau, kad yra koks budas apriboti nickname keitinejima (berasant sugalvojau kaip, bet tada kiltu problemu).
 7. PRIIMTA. Adminas nubaustas 8valandu banu uz free bana. Tau banas paliekamas uz pastovius keiksmus. Adminas isbanino visus zombius liekat dviese ir dar nori kad pultu nors pats sedi ir nieko nedaro.
 8. Atsibaninimo anketa: 1. Jūsų žaidimo slapyvardis/NICK žaidime?: Deivis 2. Administratoriaus Slapyvardis, nuo kurio buvote užblokuotas: >DEDE< : @GlockForWin. 3. SS/Demo Įrodymai [BŪTINA]:https://www48.zippyshare.com/v/8D7cQqOF/file.html 4. Ban priežastis :nepuolimas bunat t 5. Įmeskite ban linką arba informaciją iš consolės [Nebūtina] : 6. Esate STEAM ar NON-STEAM žaidėjas? [Nebūtina]:STEAM 7. Aprašykite situaciją:Prasidėjo round ir kaip matoma demo stovejau prie to kampo ir laukiau kol ateis daugiau zombiu, ir del to gavau bana. Primename: neužmirškite temos pavadinime nurodyti Jūsų žaidimo slapyvardžio - NICK
 9. Nemanau, kad demo kels. GlockForWin labai kreipia demesi i keiksmazodzius/izeidinejimus ( pasako 1-2 keiksmazodzius)deda gag. Jei pasikartoja tada ir deda ban. Manau, kad jis nenusizenge taisyklem, o tiesiog "niezti rankos" ka nors uzbaninti. O ziurint i ban'u istorija GlockForWin gan daznai gaudavo ban uz izeidinejimus/keiksmus. not free post :/
 10. Last week
 11. Greiciau panele atsileis po zinutes "pati kalta" ar Romka greiciau pateks i priz gretas?

  1. SAMURAI

   SAMURAI

   Duodu 50/50

  2. deividelis

   deividelis

   Romka bet kuriuo atveju jau laimejo

 12. J.T.

  Mano brauhu sarasas

  Sėkmės renkant brigada
 1. Load more activity

Mūsų projektas rekomenduoja

×