Jump to content

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

KALĖDOS!

Skaityti plačiau    

Vasarą užbaigiam nauju konkursu Carmod serveryje!!1!1!! Bus daugiau nei 5 laimėtojai! Dar nebandyta idėja, todėl nežinia ko tikėtis 

 
Pradedam nuo žemėlapio: Cb_Tanks
 
 
Žaidimo eiga: 
Žaidimo metu bus 2 žaidėjų komandos: gaudytojai ir bėgiotojai. Gaudytojų (jų bus 4, po 2 iš CT ir T komandų) tikslas bus traiškyti kitus žaidėjus su mašinom Carmod serveryje. Bėgiotojų tikslas... išlikti paskutiniam gyvam. 
 
Gaudytojai bus prižiūrėtojai + norintys žaidėjai (norintys būti gaudytojais, susisiekite pm. Gaudytojai prizų nelaimės. B kategorijos teisės nebūtinos! ) Iš viso 4 gaudytojai, viso žaidimo metu tie patys žaidėjai.
 
Prasidėjus roundui (jų, kaip ir laimėtojų, bus 5+) gaudytojai sulipa į mašinas (arba tankus), o bėgiotojai išsilaksto po mapą. Tam bus skirta 15s kiekvieno roundo pradžioje. Per tą 15s gaudytojai negali gaudyti žaidėjų. Pasibaigus 15s laikui (kiekvieno roundo pradžioje) aš parašysiu @ chate "Pradedam" ir žaidimas prasidės.
Žemėlapio pradžioje bus 1 apšilimo roundas!
 
Žaidimo metu žaidėjai neturės ginklų, double jump ir /vm.
 
 
Laikas: 21h, penktadienį, Carmod serveryje (cs.jailas.lt:27023)
 
Bėgiotojų taisyklės:
Draudžiama lipti and mapo, dėžių ar kitų vietų aukščiau žemės lygio, kur nepasiektų mašinos. Draudžiama eiti į tunelius ir bokštus, kur nepasiekia mašinos. Draužiama lipti ant gaudytojų mašinos arba slėptis už stovinčios spawne gaudytojų mašinos, jei ten nepasiekia gaudytojai (su savo mašina). Jei nutiks taip (o tikrai nutiks), kad gausite ginklą, nedelsiant privalote jį išmesti (arba nenaudoti nė kiek). Bausmė - ban konkurso laikotarpiui. Cb_tanks mape yra vandens telkinys. Į jį lipti draudžiama.  
Visom šiom taisyklėm galioja 3s laikotarpis t.y. jei žaidėjas būna pavyzdžiui tunelyje 3s, pirmą kartą gauna slay, antrą - baną konkurso laikotarpiui. Į šią taisyklę bus žiūrima griežtai.  
Gaudytojų taisyklės:
Negalima išvažiuoti iš spawno nepraėjus 15s ir negavus žinutės "Pradedam" @ chate. Bausmė - slay. Mašinas galima keisti žaidimo metu, ne tik kas roundą t.y. reikia grįžti į spawną ir persėsti i kitą transporto priemonę. Kitų gaudytojų tyčia žudyti negalima.     Prizai:    paskutinis roundą išgyvenęs bėgiotojas laimi 1e kuponą paslaugų sistemoj. 5+ roundai. (Prižiūrėtojai prizų nelaimi :P)   Jei turite klausimų, rašykite šioje temoje. Laukiu norinčių būti gaudytojais :)
 
 
(Taisyklės ir konkurso laikas gali būti pakeisti be išankstinio perspėjimo)

Įvykio detalės

Jailo Bendruomenė 5 Comments


Mūsų projektas rekomenduoja

×