Jump to content
[Swarm] Pirktų XP/PRS susigrąžinimas Skaityti daugiau... ×

www.Jailas.lt - Pasitikime Kalėdas kartu!

Kasmet per baltą gruodžio tylą baltom pateliškėm per pasaulį skrenda šventiniai linkėjimai ir nutupia artimų žmonių širdyse... Kalėdos ir Naujieji metai - tai šiltų jausmų, malonių staigmenų ir nuoširdžių stebuklų metas. Linksmų švenčių visiems!

Kalėdinės akcijos, FreeVIP, konkursas!

Skaityti plačiau


Featured Events


 • 28 September 2018 05:00 PM      06:30 PM

  GUNGAME konkursas
  Šį penktadienį gungame serveryje vyks konkursinis žaidimas, kurio metu galėsite laimėti 2 kuponus, kuriose galėsite panaudoti paslaugų sitemoj!
   
  Kaip viskas vyks?
  Žaidimas vyks 1 žemėlapį (ar jis bus parinktas, ar random, patikslinsime vėliau). Kiekvienos komandos top1 žaidėjas laimės prizą. Konkurso metu serveryje neveiks /vm, todel visų jėgos bus lygios. Žaidimo metu komanda ginklų lygius keliasi bendrai, ne kiekvienas žaidėjas atskirai (kaip ir įprastai).
   
  Laikas: ~20h
  cs.jailas.lt:27020
  Taisyklės:
  Pereiti į kitą komandą žaidimo metu  negalima. Bet koks buginimas, klaidų naudojimas draudžiamas. Busite diskvalifikuoti. Jei bus pastebėta, kad specialiai mirštate, kad kitos komandos žaidėjas laimėtų konkursą (susitarimas tarp 2 žmonių skirtingose komandose), abu būsite diskvalifikuoti. Abu laimėtojai privalės išsaugoti ir atsiųsti demo administracijai. + galioja visos serverio taisyklės; žaidimo metu negalima dėti jokių vote.

  Įvykio detalės


  Jailo Bendruomenė 2 Comments

Mūsų projektas rekomenduoja

×